Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Komentarze do artykułów w portalu

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez redbaron@portal » 1 lut 2014, o 10:48

Cóż za upadek dziennikarstwa w józkowej gazecie - wziął się do drukowania anonimów. Bo czymże innym to jest?
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez millervip@portal » 1 lut 2014, o 10:52

Ciesz się że masz prace i nie narzekaj bo jest gro ludzi w tym mieście z wyższym wykształceniem po administracji i nie mają szans na pracę w instytucjach publicznych nawet po odbytym tam stażu.
millervip@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez grisham@portal » 1 lut 2014, o 10:52

rafal1978@poczta.jaw.pl napisał(a):Dzień dobry,
najpierw proszę sprawdzić jak się pisze " wykFalifikowany" , a potem zabierać za dysputy filozoficzne o zarobkach


Witam,
co Zastrzelisz mnie za owy błąd, sensu wypowiedzi w żaden sposób nie zmienia, to nie budżet, i nie 100 tyś.

Ujmij się za owym listem, bo błędów w nim nie brakuje, a urzędnikowi to chyba nie wypada popełniać tak rażące błędy. Poligloto;)
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez maksimus-75@portal » 1 lut 2014, o 12:20

[siux1 napisał]
Z twojego podwórkowego stylu pisania, przaśnego języka wprost z klepiska, można wnioskować, ze masz ukończone najwyżej liceum i to bez matury. Wiec nie ma się co dziwić, ze masz stawkę 1600. Trza się było uczyć, miałabyć pewnie i tę średnią. A tak, nie możesz przeboleś ze są lepsi od ciebie.
Głosuj w takim razie na PO albo na lewicę. Oni już pokazali ile ci "dodadzą". Jak zwolnbią 250 osób to dodadzą, ale roboty za te same pieniądze, albo znajdziesz się wśród tych co pójdą na Północną 9 po zasiłek.


Ty bystrzaku, przyczepiłeś się do czego?!8-) Dla tych po zawodówce nie ma w naszym mieście miejsca, nie mogą zabierać głosu?!:x Ty masz pewnie Oxford za sobą ten w Szczakowej, więc trzymasz to w tajemnicy8-)
A może znowu jesteście kolego na haju?8-)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez lutalek@jawnet » 1 lut 2014, o 12:29

robi się tu coraz milej, jedni klikają zapewne z magistratu, a inni nieprzychylni władzy posądzani są o konszachty z czerwonymi, PO i spółdzielnią,
to już nie można być zwykłym bezstronnym i nie umoczonym użytkownikiem tego forum, każdemu trzeba przypiąć łatkę?
kiedyś chyba już to pisałem, ale chyba warto odświeżyć w tym wątku:

po wielu latach spotyka się dwóch kumpli ze szkoły Janek i Darek, pierwszy pyta:
- co u ciebie słychać, jak ci leci?
Darek odp:
- spoko, mam fajną pracę w UM, nieźle zarabiam, a ty też w administracji?
Janek na to:
- no coś ty, przecież ja się dobrze uczyłem:D
lutalek@jawnet
 
Posty: 88
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez maksimus-75@portal » 1 lut 2014, o 12:41

Wreszcie ktoś sensowny się pojawił:D Ja tu według nich jestem wszystkim; komuchem, platformersem a ostatnio nadano mi imię Czesław:| podejrzewam, ze o Pana Żelichowskiego chodzi, więc trochu urosłem:) Ten jak by tam wpadł do magistratu to by zakrętów nie pozbierali, tak się go boją podobno:)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 1 lut 2014, o 13:54

Ogólnie zastanowiłbym się głęboko czy jest sens bić pianę. Przecież redakcja nie przekleiła tego tekstu ze współczucia dla urzędniczki a tylko dlatego, że zgadza się on z oficjalną doktryną.

Poczekamy jeszcze trochę a pojawią się "anonimowe konta jednego dnia" byłych pracowników redakcji (a może nawet i obecnych). Opiszą swoje "życie jak w Madrycie" na garnuszku o. redaktora. Darmowe WIFI jest prawie wszędzie więc wstępna anonimowość zostanie zapewniona.
Taką mam koncepcję :)
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez freezee@jawnet » 1 lut 2014, o 14:17

http://www.youtube.com/watch?v=nHD12XplHtY

Dla tych na wyższych stanowiskach w urzędzie;) Podobnie robicie w innych kwestiach !!!??
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 1 lut 2014, o 14:36

freezee@jawnet.pl napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=nHD12XplHtY
Dla tych na wyższych stanowiskach w urzędzie;) Podobnie robicie w innych kwestiach !!!??


Nie pracuję w urzędzie ale ciepłej też nie lubię... :(

A w kwestii interpretacji to można w 100% grę Andrzeja Grabowskiego podciągnąć pod redakcję. Przecież nasz sąsiad zza miedzy gra rolę prywatnego biznesmena. ;)
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Silbert wisi mi kasę - list do redakcji

Postprzez freezee@jawnet » 1 lut 2014, o 14:47

stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):
freezee@jawnet.pl napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=nHD12XplHtY
Dla tych na wyższych stanowiskach w urzędzie;) Podobnie robicie w innych kwestiach !!!??


Nie pracuję w urzędzie ale ciepłej też nie lubię... :(

A w kwestii interpretacji to można w 100% grę Andrzeja Grabowskiego podciągnąć pod redakcję. Przecież nasz sąsiad zza miedzy gra rolę prywatnego biznesmena. ;)


;)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron