Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Komentarze do artykułów w portalu

Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Postprzez redakcja@jawnet » 27 sty 2014, o 14:13

W związku z nasileniem szeregu działań, zmierzających w konsekwencji do likwidacji klubu, Zarząd organizacji pozarządowej LKS Ciężkowianka Jaworzno zaprasza mieszkańców Jaworzna na zebranie 5 lutego w środę na godz. 17.30 do siedziby stowarzyszenia przy ul. Ciężkowickiej 68.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Postprzez tomaszsedor@portal » 27 sty 2014, o 19:47

Nie dajcie się!

Ciekawe, czy Pani Ewa Szpak pomoże zbierać petycję? Liczę na jej aktywność, równie jak w przypadku zbieraniu podpisów na Galenę.
No i oczywiście na pomoc władz miasta, które dostają nagrody za wspieranie sportu:
http://www.jaw.pl/articles/show/3409
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Postprzez netkuba@portal » 27 sty 2014, o 19:55

Tomku - skąd te złośliwości?, może niech każdy organizuje to co chce/lubi.
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Postprzez tomaszsedor@portal » 27 sty 2014, o 20:04

http://dysk.onet.pl/link/x75VM

To można pobrać listę na podpisy w obronie klubu.
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Postprzez muniek@portal » 27 sty 2014, o 20:35

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie dajcie się!

Ciekawe, czy Pani Ewa Szpak pomoże zbierać petycję? Liczę na jej aktywność, równie jak w przypadku zbieraniu podpisów na Galenę.
No i oczywiście na pomoc władz miasta, które dostają nagrody za wspieranie sportu:
http://www.jaw.pl/articles/show/3409


Czlowieku jesteś zenujacy
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Postprzez redbaron@portal » 27 sty 2014, o 20:41

Ściągnąłem plik i z niego wynika, że chodzi o jakąś umowę o administrowanie, a nie likwidację klubu. Co to za ściema Sędor?
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Postprzez grisham@portal » 27 sty 2014, o 20:42

Pamiętam jak pojawiły się pierwsze wzmianki o galerii w Jaworznie, jeszcze wtedy towarzyszyła jej nieco inna nazwa. Tomasz był w skowronkach (wielu innych również, jak będzie protest z jego strony to wrzucę parę linków).

Teraz drwi i szydzi z pracy innych - cóż typowy tancerz - jak zagrają tak tańczy.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Postprzez tomaszsedor@portal » 27 sty 2014, o 20:55

Ja jestem za galerią cały czas, ale ta otoczka strachu i polityki wokół tego mnie zniesmaczyła. Inwestor źle przygotował wniosek, ale dostał szansę. Galena dostanie kasę z Jessici, ale na część służącą ludziom (czyli część kulturalno - rozrywkową, jak np. kino), a nie tylko na część służącą przedsiębiorcom pod ich sklepy. Muszą być równe zasady, bo które z Was dostało szansę ostatnio na kredyt z 1%?? Tylko?
O powstanie Galeny się nie boje, bo wiem, że ona powstanie.
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Postprzez grisham@portal » 27 sty 2014, o 21:17

tomaszsedor@poczta.jaw.pl napisał(a): Inwestor źle przygotował wniosek, ale dostał szansę. Galena dostanie kasę z Jessici, ale na część służącą ludziom (czyli część kulturalno - rozrywkową, jak np. kino), a nie tylko przedsiębiorcom pod ich sklepy. Muszą być równe zasady, bo które z Was dostało szansę ostatnio na kredyt z 1%?? Tylko?
O powstanie Galeny się nie boje, bo wiem, że ona powstanie.


Wniosek był taki sam pół roku temu jak i teraz, pół roku temu rekomendacja z Urzędu Marszałka była potem tę rekomendacje cofa . Jessica ma jasno określone cele i inwestor nie zakładał wykorzystania owego kredytu w celu innym niż przewidziany - projekt był prześwietlany z każdej strony - a zagrywka była czysto polityczna, tylko nie wyszła, bo za dużo dymu się wokoło tego zrobiło.

Więc proszę nie bądź śmieszny, to nie cyrk. Ja wiem, że linia partyjna pewne zachowania narzuca - uczciwy członek po prostu rzuciłby legitymacją, a przynajmniej nie działał wbrew "ziomalom".


Co do tematu, stań pod Drwalem jeśli masz ochotę, a nie szydź z innych.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Konsultacje w sprawie likwidacji Ciężkowianki

Postprzez szymonk@jawnet » 27 sty 2014, o 21:59

"nasilający się szereg działań zmierzających w konsekwencji do likwidacji klubu" - no to mogło wyjść tylko spod pióra Prezesa lub kogoś z rodziny.

co konkretnie? za mało Miasto dało?

czekam na materiał w którym sytuacja Ciężkowianki zostanie przedstawiona jako kolejna odsłona "represji" ze strony "baronów/kliki/dworu" (do wyboru, do koloru) "Silberta".

taka życzliwa podpowiedź, dodajcie że to jest "zemsta Silberta", że to po "czystkach" w radach nadzorczych kolejna "jego wojna".

Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron