Serce miasta chwast zarasta

Komentarze do artykułów w portalu

Serce miasta chwast zarasta

Postprzez janusz66@portal » 20 sty 2014, o 22:01

Parskłem śmiechem gdy to przeczytałembiggrin.gif Rąbał lasy rękami Saługi w Warszawie i Śmigielskiego w Katowicachcool.gif Dariusz Intrygeusz widząc, ze notowania platformy słabną, zrobił podkop pod jaworznicką platformą, więc tych dwóch zabrakło w teamie
Większego kretynizmu nie słyszałem szczególnie o Śmigielskim. Zero zasług dla Jaworzna. Saługa jedyne co załatwił (bo nie miał wyjścia, inaczej PO dawno miało by przesrane) to dofinansowanie obwodnicy DN. Tylko dlatego bo jego kumpel z a jakże Twojego PO z ministerstwa transportu odebrał przyznaną dotację z UE ponieważ stwierdził że DK79 w Jaworznie nie leży w Paneuropejskim Korytarzu Transportowym. A co. Za to leży A4 między Jaworznem a Krakowem i pozostały odcinek DK79 w Polsce. Tak Twoi kolesie załatwiają interesy. A autostradą A4 (oczywiście płatną) zarządza dobry koleś Twoich mocodawców niejaki Wąsacz. Zapytaj Saułgi. Tych dwóch w teamie to marni politycy co się okazało. Gdyby nie dobrze napisane wnioski o dotacje przez urzędników Silberta to nie przeszły by żadnej oceny i nie zostały by zakwalifikowane do dotacji więc ten Twój marny team mógł by "se palcem w bucie poruszać" :ugeek: Nie ośmieszaj się kolejny raz ćwoku z PO.
Przykład galerii już Ci wszyscy wyłożyli i udowodnili że to Twoi posrani Platformersi maczali w tym paluchy. Więc nie ma co do tego wracać.

Więc najpierw przeczytałem, a później wysłuchałem co ma do powiedzenia żelazna dama Bieńkowskatongue.gif Otóż mości panowie, chyba nie dosłyszeliście (albo rżniecie głupa?) czemu służą środki pomocowe - te po które wyciągnęliście rękę na budowę Galeny?

Więc jesteś albo głupi abo analfabeta. To jest zwykły kredyt tylko niżej oprocentowany. Owszem przy kilkudziesięciu milionach opłacalny. Ale jego trzeba oddać. To nie jest dotacja. Żelazna dama Bieńkowska robi swoje, bo to prawdziwy Urzędnik i patriotka. Ale do szemranej Twojej partii PO nie ma zamiaru wstępować. Kumasz dlaczego? Bo tam jest większość takich ćwoków jak Ty. Choć Ty bijesz wszystkich na głowę. Nawet Tusk jak by poczytał Twoje wpisy by się załamał. Ale jacy sympatycy taka partia. No ale możecie zawsze stworzyć koalicję z chudym Wackiem. Nawet nadał byś się na jego rzecznika :D
A teraz napisz coś śmiesznego bo dawno się tak nie bawiłem jak czytam Twoje wypociny.

I dziwiłbym się posłowi by się za takimi rozwiązaniami wstawiał, które miałyby służyć inwestycjom komercyjnym!!
Mam nadzieję że podasz Silberta do sądu razem z Saułgą bo oprócz wspierania galerii Silbert również wsparł i zapłacił z Unią za uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Jeleniu, wzdłuż obwodnicy DN (Przemysłowa I,II,III) częściowo na Kantym oraz scalił za Szpitalem działki i zrobił drogę żeby się ludzie mogli budować.
Jesteś idiotą.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Serce miasta chwast zarasta

Postprzez janusz66@portal » 20 sty 2014, o 22:02

Parskłem śmiechem gdy to przeczytałembiggrin.gif Rąbał lasy rękami Saługi w Warszawie i Śmigielskiego w Katowicachcool.gif Dariusz Intrygeusz widząc, ze notowania platformy słabną, zrobił podkop pod jaworznicką platformą, więc tych dwóch zabrakło w teamie
Większego kretynizmu nie słyszałem szczególnie o Śmigielskim. Zero zasług dla Jaworzna. Saługa jedyne co załatwił (bo nie miał wyjścia, inaczej PO dawno miało by przesrane) to dofinansowanie obwodnicy DN. Tylko dlatego bo jego kumpel z a jakże Twojego PO z ministerstwa transportu odebrał przyznaną dotację z UE ponieważ stwierdził że DK79 w Jaworznie nie leży w Paneuropejskim Korytarzu Transportowym. A co. Za to leży A4 między Jaworznem a Krakowem i pozostały odcinek DK79 w Polsce. Tak Twoi kolesie załatwiają interesy. A autostradą A4 (oczywiście płatną) zarządza dobry koleś Twoich mocodawców niejaki Wąsacz. Zapytaj Saułgi. Tych dwóch w teamie to marni politycy co się okazało. Gdyby nie dobrze napisane wnioski o dotacje przez urzędników Silberta to nie przeszły by żadnej oceny i nie zostały by zakwalifikowane do dotacji więc ten Twój marny team mógł by "se palcem w bucie poruszać" :ugeek: Nie ośmieszaj się kolejny raz ćwoku z PO.
Przykład galerii już Ci wszyscy wyłożyli i udowodnili że to Twoi posrani Platformersi maczali w tym paluchy. Więc nie ma co do tego wracać.

Więc najpierw przeczytałem, a później wysłuchałem co ma do powiedzenia żelazna dama Bieńkowskatongue.gif Otóż mości panowie, chyba nie dosłyszeliście (albo rżniecie głupa?) czemu służą środki pomocowe - te po które wyciągnęliście rękę na budowę Galeny?

Więc jesteś albo głupi abo analfabeta. To jest zwykły kredyt tylko niżej oprocentowany. Owszem przy kilkudziesięciu milionach opłacalny. Ale jego trzeba oddać. To nie jest dotacja. Żelazna dama Bieńkowska robi swoje, bo to prawdziwy Urzędnik i patriotka. Ale do szemranej Twojej partii PO nie ma zamiaru wstępować. Kumasz dlaczego? Bo tam jest większość takich ćwoków jak Ty. Choć Ty bijesz wszystkich na głowę. Nawet Tusk jak by poczytał Twoje wpisy by się załamał. Ale jacy sympatycy taka partia. No ale możecie zawsze stworzyć koalicję z chudym Wackiem. Nawet nadał byś się na jego rzecznika :D
A teraz napisz coś śmiesznego bo dawno się tak nie bawiłem jak czytam Twoje wypociny.

I dziwiłbym się posłowi by się za takimi rozwiązaniami wstawiał, które miałyby służyć inwestycjom komercyjnym!!
Mam nadzieję że podasz Silberta do sądu razem z Saułgą bo oprócz wspierania galerii Silbert również wsparł i zapłacił z Unią za uzbrojenie terenów inwestycyjnych w Jeleniu, wzdłuż obwodnicy DN (Przemysłowa I,II,III) częściowo na Kantym oraz scalił za Szpitalem działki i zrobił drogę żeby się ludzie mogli budować.
Jesteś idiotą.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Serce miasta chwast zarasta

Postprzez maksimus-75@portal » 21 sty 2014, o 07:32

Możesz mi ubliżać, możesz wyzywać... Argumentów nie przedstawiłeś żadnych prócz inwektyw! Mój post jest z godz. 14.39, Twój z 21.39 - siedem godzin zajęło wam sformułowanie jakieś riposty! Tysiąc razy pisałem, że nie należę do żadnej partii, z nikim nie sympatyzuję! Wyrażam swoje opinie bo Was się nie boję!! Ludzie z wami nie polemizują na tym forum ze strachu! Środki pomocowe to nie zawsze dotacje, to także kredyty! Dlaczego Paweł Silbert nigdy nie powalczył o tańszy kredyt dla jakiegoś jaworznickiego przedsiębiorcy który rozwijał swój biznes?! Dla człowieka który jest związany z tą ziemią, który tworzy miejsca pracy?! Nie bronię Saługi, ale odpowiedzcie mi co ten człowiek miał powiedzieć temu Cheńcińskiemu? Przymknij oko i daj im tą rekomendacje, daj im ten kredyt?! Zrób to dla mnie i złam prawo - tak miał powiedzieć?! Wiec kto jest idiotą? Ja czy Ty?!
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Serce miasta chwast zarasta

Postprzez redbaron@portal » 21 sty 2014, o 08:22

Trzymaj się faktów trolu - kiedy między radnymi w Jaworznie trwała sielanka Chęciński rekomendację Galenie wydał. Kilka miesięcy później sielanka się skończyła i PO wywołało w mieście wojnę - nagle rekomendacja kolegi Saługi została cofnięta. Przypadek?

Kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Serce miasta chwast zarasta

Postprzez maksimus-75@portal » 21 sty 2014, o 08:33

Tego nie wiem czy dał, bo nikt w mieście o tym nie słyszał?! Prócz Was!;)
A co z tymi powiązaniami rodzinnymi o których ludzie w mieście mówią? Kiedyś już o to pytałem, to odesłaliście mnie do rzecznika prasowego UM;)
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Serce miasta chwast zarasta

Postprzez marv@portal » 21 sty 2014, o 09:34

Maksimus nie wiem co palisz ale działa to całkiem dobrze.

ps. kadrowy ci płaci za wypisywanie tych kretynizmów tutaj?
marv@portal
 
Posty: 97
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Serce miasta chwast zarasta

Postprzez barton@jawnet » 21 sty 2014, o 15:22

Ciekawy wywiad z mieszkańcami, i to ich zdanie się liczy a nie jakiegoś jednego tu ćwoka.

http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2865&Itemid=1#.Ut6Av7Tdi9I


Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Serce miasta chwast zarasta

Postprzez netkuba@portal » 21 sty 2014, o 15:33

Jak widać da się zrobić materiał bez narzucania swojej opinii/mądrości, z przedstawieniem opinii każdej ze stron.
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Serce miasta chwast zarasta

Postprzez janusz66@portal » 21 sty 2014, o 18:21

maksimus-75@poczta.jaw.pl napisał(a):Możesz mi ubliżać, możesz wyzywać... Argumentów nie przedstawiłeś żadnych prócz inwektyw! Mój post jest z godz. 14.39, Twój z 21.39 - siedem godzin zajęło wam sformułowanie jakieś riposty! Tysiąc razy pisałem, że nie należę do żadnej partii, z nikim nie sympatyzuję! Wyrażam swoje opinie bo Was się nie boję!! Ludzie z wami nie polemizują na tym forum ze strachu! Środki pomocowe to nie zawsze dotacje, to także kredyty! Dlaczego Paweł Silbert nigdy nie powalczył o tańszy kredyt dla jakiegoś jaworznickiego przedsiębiorcy który rozwijał swój biznes?! Dla człowieka który jest związany z tą ziemią, który tworzy miejsca pracy?! Nie bronię Saługi, ale odpowiedzcie mi co ten człowiek miał powiedzieć temu Cheńcińskiemu? Przymknij oko i daj im tą rekomendacje, daj im ten kredyt?! Zrób to dla mnie i złam prawo - tak miał powiedzieć?! Wiec kto jest idiotą? Ja czy Ty?!

Ok. może poszłem trochę za ostro ale czytając Twoje wpisy ręce opadają. W przeciwieństwie do Ciebie pracuję zawodowo na zmiany i nie siedzę cały dzień przy kompie. Ty albo nie masz co robić albo odrabiasz pańszczyznę w biurze poselskim i nie mów że jesteś apolityczny. Tak samo jak Ty nam (nie wiem na jakiej podstawie udowadniasz że mamy coś wspólnego z polityką tak i my Tobie to będziemy robić, chyba że Ty też zaprzestaniesz. Jak na razie to Ty nie używasz żadnych argumentów i merytorycznych wypowiedzi tylko samych domysłów, oskarżeń i insynuacji.
Piszesz że Silbert nie powalczył o tańszy kredyt dla Jaworznickiego przedsiębiorcy. A czy może coś takiego zrobić? Sprawdź. Po drugie napisałem Ci wyżej. Merytorycznie. Silbert czyli miasto zdobyło dotację i dołożyło swoje pieniądze na uzbrojenie działek dla przedsiębiorców również tych z Jaworzna budując wewnętrzne drogi podpięte pod DK79, kanalizację, wodociąg i przyłącza energetyczne. Czy to nie jest wspomaganie prywatnego również Jaworznickiego biznesu. Więc o co chodzi? Czy tylko Jaworznicki biznes tworzy miejsca pracy?! Czy galeria która ma zatrudnić ponad 800 osób!!! nie zatrudni Jaworznian? Naprawdę zastanów się zanim coś napiszesz. Co do łamania prawa przez Chęcińskiego i namawiania go do tego przez Saułgę. Proponuję Ci poszperać trochę po internecie na temat programu Jessica. Na co jest przeznaczony i kto z niego skorzystał. Ja Ci podam tylko kilka przykładów. Poczytaj i porównaj i zastanów się czy były powody wstrzymania kredytu. Czym się różni nasz projekt od tamtych (podpowiem Ci -polityką-)
-Galeria Goplana - Leszno.
Pierwsza podpisana w Polsce umowa (18 maja 2011 r.) dotyczyła budowy trzypoziomowej galerii handlowej w Lesznie z ok. 120 lokalami handlowo-usługowymi (28 tys. m2 powierzchni handlowej) na terenie poprzemysłowym po byłych zakładach produkcyjnych w centrum miasta. Pożyczka, o jaką ubiegał się inwestor, to 50 mln zł przy całkowitej wartości inwestycji ok. 219 mln zł. Cele społeczne jakim inwestycja ma służyć określono tak: „poprawa wizerunku starego miasta, powierzchnia pod muzeum i bibliotekę, ścieżka rowerowa, parkingi, przyległy do niej plac miejski”.
Oddziaływanie społeczno-ekonomiczne:
Utworzenie nowych miejsc pracy
Modernizacja odcinków przyległych ulic
Rozwój przestrzenny terenów przyległych.
-Galeria Handlowa w Międzyzdrojach.
Przykładem najbardziej zaawansowanego projektu z województwa zachodniopomorskiego (będzie to pierwsza podpisana umowa w tym regionie) jest budowa galerii handlowej w Międzyzdrojach. W budynku tym położonym nad samym morzem oprócz pomieszczeń czysto komercyjnych (4 restauracje, dwie kawiarnie, 4 kioski oraz 16 sklepów lub punktów usługowych) znajdzie się również miejsce na punkt ratownictwa morskiego, centrum pomocy medycznej oraz punkt konsultacyjny dla ofiar przestępstw oraz osób bezrobotnych.
Tutaj projekt dostał zielone światło, ale miasto się nie dogadało z bankiem - chodziło o obawy miasta, że mogą ze względu na trudny teren na wydmach być opóźnienia w oddaniu gotowego obiektu, a bank wymagał dochowania tych terminów

-Browar City Czarnków
Przedmiotem tego projektu jest rewitalizacja zabytkowego browaru i przystosowanie go do współczesnych wymogów rynkowych poprzez połączenie dotychczasowej funkcji fabrycznej (produkcja piwa) z funkcją handlowo-usługową. Obok historycznego układu zabudowań browaru, wzniesione zostaną nowe budynki mieszczące galerię handlową, biura oraz hotel. Przez teren Browar City Czarnków przebiegać będzie trakt łączący centrum miasta z Mariną Czarnków - przystanią wodną na rzece Noteć.

-Tychy - dawny budynek kina Andromeda.
dzięki pożyczce budynek dawnego kina "Andromeda" zmienia się w "pasaż kultury" na potrzeby imprez, usług i handlu.

Chcesz więcej poszperaj w internecie. Jakoś tu nikt nie mówił o łamaniu prawa. Tam wszędzie występuje biznes prywatny.
Pytam jeszcze raz o jakim łamaniu prawa mówisz. A więc pytanie jest otwarte kto jest id...ą?
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Serce miasta chwast zarasta

Postprzez leman@jawnet » 21 sty 2014, o 20:21

janusz66@poczta.jaw.pl napisał(a):..... A więc pytanie jest otwarte kto jest id...ą?

Ty. Bredzisz i to co cytujesz potwierdza tylko, że nie wiesz co to jest Inicjatywa JESSICA.
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 17 gości

cron