Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Komentarze do artykułów w portalu

Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Postprzez maksimus-75@portal » 9 sty 2014, o 14:36

Śmiać mi się wczoraj chciało na tym faceboku, bo jak w Korei wojsko podążało za wodzem... Tak wczoraj gdzie się pojawił Paweł, tam po kolei meldowali się wszyscy:D I wzajemnie sobie udowadniali rację;)Słyszałem o tym od ludzi, że tak działa ten nasz aparat władzy ale myślałem, że to tylko plotki...
Może ich trzeba jakimś badaniom poddać?:(
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Postprzez barton@jawnet » 9 sty 2014, o 14:48

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):Sytuacja nie jest tak optymistyczna jak pisze CT powołując się na Parkiet, ani tak tragiczna jak pisze DZ.

Brak kredytu z funduszu JASSICA oznacza konieczność zaciągnięcia nowego, który będzie kosztował kilkanaście milionów więcej. Kredytów o wartości stu milionów nie udzielają w "Chwilówce" w ciągu 15 minut. To są bankowe procedury, które mogą trwać długie miesiące, co oznacza, że projekt Galeny zaliczy poślizg. A nam, mieszkańcom Jaworzna nie podobają się poślizgi, marnowanie czasu. Chcemy kina i miejsca spotkań na miarę stutysięcznego miasta.

Dlatego społeczna inicjatywa wsparcia PA NOVA przed marszałkiem Chęcińskim jest godna poparcia.


Popieram. Galeria w Jaworznie !.

Dziś przeciwnicy dużo robią szumu, ale jak Galena powstanie to pierwsi będą stać pod drzwiami, a tu będą pisać, że ja przecież popierałem !. Zgodnie za słowami pani prezes P.A. Nowa - lepiej mieć galerię w Jaworznie z prawdziwego zdarzenia, niż pokopalniany, zarośnięty trawskiem plac !.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Postprzez maksimus-75@portal » 9 sty 2014, o 15:11

Galerię popiera każdy, ale ekipa rządząca zmaściła temat, a jeśli zmaściła to kto za to zapłaci?!Więc niech nie obracają kota ogone, i niech nas mieszkańców nie wciągają w swoje polityczne gierki:x
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Postprzez barton@jawnet » 9 sty 2014, o 15:24

Skoro już zabrałeś głos na tym forum, to pisz jaśniej, jaka ekipa rządząca zmaściła temat?.

Jak zauważyłem tu na forum nie wszyscy chcą budowy galerii. Wystarczy się rozejrzeć więc nie pisz, że wszyscy. Są wyjątki. Na szczęście jest ich bardzo mało. Na innym portalu troszkę światła rzuca pani prezes. Tutaj codziennie inna informacja. Raz że nie zbudują, bo wszystko wstrzymane. Potem, że jednak zbudują, bo kasa będzie tylko z innego źródła. Teraz, że inne źródło jednak nie takie chętne już jutro dać kredyt itd.. co dziennie mamy inne informacje :ugeek:.

Co pisze pani prezes ?...

http://jaworzno.naszemiasto.pl/artykul/2123276,galeria-w-jaworznie-pa-nova-potwierdza-budowa-zagrozona,id,t.html#3529bd84b00678f7,1,3,5

I tego się będę trzymał, namawiając wszystkich jaworznian do podpisów pod petycją.
Wprawdzie działamy na korzyść prywatnego przedsiębiorcy, ale Galena to także sprawa samych jaworznian.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Postprzez maksimus-75@portal » 9 sty 2014, o 15:39

Ekipa leśnych dziadków:P Wczoraj na innym forum bodajże od Pani Zuber słyszałem, że nie o handel chodzi lecz o sztukę... Kino teatr, więc jestem na tak:P
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Postprzez barton@jawnet » 9 sty 2014, o 15:59

Podobno kilka dni temu, kilkanaście kobiet straciło pracę w szwalni na Podłężu. Pójdą na zasiłek. Może za dwa lata znajdą pracę w Galerii jako sprzedawczynie albo sprzątaczki, przepraszam panie konserwatorki. Czas pokaże.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Postprzez maksimus-75@portal » 9 sty 2014, o 16:23

Czyli mam rozumieć, że przeciwnicy maja rację bo żądają opamiętania?:|Nasz Pan prezydent tak ma, że jeśli się na coś uprze, żadne perswazje nie pomogą:| Może niech faktycznie już odpocznie, po tylu latach może czuć się zmęczony:(
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Postprzez barton@jawnet » 9 sty 2014, o 17:04

Przeciwnicy się już poplątali w tym wszystkim. Najpierw skoczyli z radości, bo nadarzyła się kolejna, świetna okazja do przywalenia Silbertowi. Jednak dzień minął, firma której sprawa dotyczy, wydała oświadczenie i już przeciwnicy zgłupieli. No ale w końcu potrafią każdą swoją porażkę w zwycięstwo obrócić, więc ręką Wojciecha chcą pomóc leżącemu Silbertowi wstać i uratować inwestycję. Nie muszę chyba przypominać, że inwestycja nie jest zagrożona a w grudniu firma dostała zgodę na budowę. Tak to znowu dzięki PO, i panu Posłowi będziemy mieli galerię "Galena" w Jaworznie. Ja myślę, że pan poseł powinien być na rozpoczęciu budowy, wziąć do ręki łopatę (takie metalowe z drewnianym trzonkiem) i wkopać kamień węgielny (podobne do zwykłego kamienia, tylko czarny) pod budowę pierwszej galerii handlowej w Jaworznie. (To ten budynek który powstanie obok tego kamienia co zostanie zakopany). My zaś spragnieni galerii i wdzięczni panu Posłowi, obiecujemy wziąć licznie udział w wyborach, a po latach, kiedyś w przyszłości, przemianować nazwę "Galena" na Galeria im. "Wojciecha". Razem z pobliską budowlą sakralną im. Św.Wojciecha będą tworzyć niepowtarzalny duet.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Postprzez netkuba@portal » 9 sty 2014, o 17:37

barton - lubię to! :D
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Galena będzie wybudowana bez względu na kredyt z programu Jessica

Postprzez maksimus-75@portal » 9 sty 2014, o 17:54

Więc po co on prosi o pomoc ten nasz pan prezydent jeśli on taki mocny?;)
Znam obydwu, jednemu się kłaniam, drugiego któremu Ty służysz Barton, :Dnie chciałbym kopnąć w...
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron