Geosfera nabiera kształtów

Komentarze do artykułów w portalu

Geosfera nabiera kształtów

Postprzez hawkmoon@portal » 7 sty 2014, o 07:33

Tak, będą przystanki przy głównym wejściu.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Geosfera nabiera kształtów

Postprzez yddub@portal » 7 sty 2014, o 15:41

Alejki.
Zostaną z takim jak dziś podłożem ? Matki z wózkami z dziećmi dziś mają spore kłopoty by przebrnąć a to chyba one będą w normalne dni najczęstszymi spacerowiczami.
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Geosfera nabiera kształtów

Postprzez hawkmoon@portal » 7 sty 2014, o 16:31

.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Geosfera nabiera kształtów

Postprzez yddub@portal » 7 sty 2014, o 18:47

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):.


:)
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Geosfera nabiera kształtów

Postprzez leman@jawnet » 7 sty 2014, o 23:56

yddub@poczta.jaw.pl napisał(a):Alejki.
Zostaną z takim jak dziś podłożem ? Matki z wózkami z dziećmi dziś mają spore kłopoty by przebrnąć a to chyba one będą w normalne dni najczęstszymi spacerowiczami.

Racja ! wszystko wybetonować, wyasfaltować i najważniejsze bezwzględny zakaz wprowadzania psów ! :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Geosfera nabiera kształtów

Postprzez yddub@portal » 8 sty 2014, o 09:53

leman@jawnet.pl napisał(a):
i najważniejsze bezwzględny zakaz wprowadzania psów ! :P


leman : DOOPA ! Takimi zakazami można sobie podetrzeć. Jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem to proszę http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/wsa-nie-wolno-zakazywac-wyprowadzania-psow-na-place-zabaw.

A jesli chodzi o Twoją pierwszą część wypowiedzi, to tylko pytałem. Wiem że pewne rzeczy zostawić lepiej jakimi są, jednak aspekt matek z trudnością przepychających zapadajace się wózki z dziećmi dla wielu (dla Ciebie pewnie nie bo Ty pewnie nie skalasz się pchaniem wózka) moze być ważny.
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Geosfera nabiera kształtów

Postprzez warpianin@portal » 8 sty 2014, o 11:24

leman@jawnet.pl napisał(a):
yddub@poczta.jaw.pl napisał(a):Alejki.
Zostaną z takim jak dziś podłożem ? Matki z wózkami z dziećmi dziś mają spore kłopoty by przebrnąć a to chyba one będą w normalne dni najczęstszymi spacerowiczami.

Racja ! wszystko wybetonować, wyasfaltować i najważniejsze bezwzględny zakaz wprowadzania psów ! :P

Akurat co do tych psów to się zgodzę. Byłem z rodziną w poniedziałek wczesnym popołudniem i co drugi odwiedzający paradował z kundlem przy nodze. Jak to nasra to oczywiście nie posprzątają.

Generalnie nam się podobało. Wiosną i latem będzie jeszcze ładniej. Jedynie co to ten jeden mały plac zabaw to chyba jakiś żart.

Aha zużyte prezerwatywy MPO będzie chyba grabiami zbierać tyle tam zakamarków i ławeczek :ugeek:
Avatar użytkownika
warpianin@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Geosfera nabiera kształtów

Postprzez yddub@portal » 8 sty 2014, o 13:09

warpianin@poczta.jaw.pl napisał(a): co drugi odwiedzający paradował z kundlem przy nodze. Jak to nasra to oczywiście nie posprzątają.

G


Też widziałem, sporo ludzi miało swoje psy przy nodze. :D Widziałem też że sprzątali gdy te się załatwiały :oops:.
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron