Szczakowianka bez pieniędzy...

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Szczakowianka bez pieniędzy...

Postprzez netkuba@portal » 1 gru 2013, o 09:33

http://www.szczakowianka.pl/news/Ostatnia-transza-pieniedzy-nie-wplynie-do-klubu-580

"Niestety ostatecznie już potwierdziło się to, o czym mówiło się od dłuższego czasu. Szczakowianka w tym roku nie dostanie więcej środków od miasta.
Przypomnijmy, że przed kilkoma tygodniami radni trzech ugrupowań - PO, SdJ i WdJ zdecydowali o przesunięciu części środków budżetowych przeznaczonych na promocję miasta i przeznaczeniu ich na wypłaty dla nauczycieli. Miasto w ramach umowy ze Szczakowianką miało przekazać klubowi niemal 200 000 zł. Znaczna część tej kwoty faktycznie trafiła do klubu, który wzorowo wywiązał się ze wspomnianej umowy. Otrzymane środki pozwoliły Biało-Czerwonym na przetrwanie piłkarskiej jesieni. Niestety po decyzji radnych do klubu nie dotarła ostatnia transza - ok. 37 000 zł brutto, co znacznie utrudniło funkcjonowanie w ostatnich tygodniach."


Mam nadzieję, ze redakcja jako patron Szczakowianki zajmie się tą sprawą? i przepyta radnych z tych 3 ugrupowań, co ma teraz zrobić Klub?
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowianka bez pieniędzy...

Postprzez redbaron@portal » 1 gru 2013, o 10:15

Kolega jest skrajnie złośliwy. Przecież to wszystko wina Tuska.:ugeek:

Jak sobie to wyobrażasz - redaktor Matysik ustawi kamerę przed lustrem i zacznie się dopytywać - jaki ja jestem niefafusiany, że nie sprawdziłem, że nie wiedziałem, że wyprowadziłem w pole tych mych radnych.

Prawda jest taka, że radni dali popis niekompetencji, ignorancji i najzwyklejszej głupoty. Dowodem ta to są późniejsze celne strzały jakie dostali: za harcerzy, za kiermasz, za Szczakowiankę, za nauczycieli. Jak im wypomniała pewną ciasnosć umysłową radna Zuber to ją odwołali.

Radna powinna im za to postawić skrzynkę żołądkowej gorzkiej, bo popisowym rostrzelaniem jej na sesji zrobili z niej męczennika politycznego a lud takich lubi. Na miejscu pani Ewy zmontowałbym z ostatniej sesji krotki klip wyborczy - z wypowiedziami jej oponentów. Jak im słoma z butów wyszła. Zrobi dzięki temu furorę i najlepszy wynik w mieście. Zobaczycie
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowianka bez pieniędzy...

Postprzez netkuba@portal » 4 gru 2013, o 10:01

Czyli rozumiem, że redakcja ma temat w czterech literach?
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowianka bez pieniędzy...

Postprzez barton@jawnet » 4 gru 2013, o 11:21

Może PO,SDJ i WDJ coś dołoży ze swoich pieniędzy. Wtedy znajdzie się powód do napisania czegoś. Przekręcając kiedyś słynne powiedzenie, chciało by się rzec : "dajcie mi sprawę, a ja udowodnię, ze to wina Silberta".
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Szczakowianka bez pieniędzy...

Postprzez netkuba@portal » 4 gru 2013, o 13:55

Potrafili zrobić zbiórkę na światełko, to może też zrzucą się i uzbierają 37000 dla Szczakowianki?
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowianka bez pieniędzy...

Postprzez redbaron@portal » 4 gru 2013, o 14:30

36 000. Tysiąca harcerze przecież oddali :D:D:D
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szczakowianka bez pieniędzy...

Postprzez netkuba@portal » 5 gru 2013, o 07:12

Dokładnie, także czekamy na zbiókę ;)
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron