Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Komentarze do artykułów w portalu

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez hawkmoon@portal » 29 lis 2013, o 08:33

Nie brońcie mnie. Pierś mam szeroką, więc biorę na nią wszystko. A przecież me winy są niezaprzeczalne. Pozwólcie więc, że złożę samokrytykę.

1. Jak ostatni idiota nie pomyślałem o tak oczywistej rzeczy jak rozprowadzeniu pod płytą drutu grzejnego.
2. Nie wpadłem też, by namówić naszych paralotniarzy by rozpylili w krytycznym momencie jodek srebra. Rozpędziłby chmury nad rynkiem i gołoledzi by nie było.
3. Nie da się zaprzeczyć, że nie użyto rankiem sprężnującego piasku. To taki piasek, który pod wpływem wody i zimna podskakuje usadawiając się na powierzchni lodu. Cóż za niedapatrzenie z mojej strony.
4. Niezaprzeczalnie źle dobraliśmy materiał na posadzki. Żużel byłby lepszy. Nie mówiąc o pumeksie.
5. Katastrofalnym błędem było nie zrobienie wszędzie schodów i tarasów. Wyobraźcie sobie - wszędzie schody, podstopnice, poręcze. Estetyczny wymiar dzieła byłby niezaprzeczalny. Wy....ć można byłoby się co parę metrów. I nie tylko podczas tych kilku godzin gołoledzi rocznie. Ale jaki efekt.
6. Możliwości pomyślenia byłoby zapewne więcej. Należało się bardziej skupić. Jakby skupić się w więcej osób na rynku to pewnie od tego myślenia zagotowało by się w głowach... Co też byłoby pewnym rozwiązaniem problemu padającego w mróz deszczu.

hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez jogurt@portal » 29 lis 2013, o 08:38


Jeśli wyrazisz taką chęć, umówię Cię na spotkanie z kierowcami, którzy wyjaśnią Ci efekty gołoledzi na asfalcie, do którego 40to tonowy zestaw przylega w inny sposób niż substancje z których wykonane są podeszwy butów.


dziękuje nie skorzystam, zachowaj tą wiedza dla siebie. pozdrawiam
nie prościej wysypać na czas piasek ?? nie przewidziałeś tego proste, a jednak popełniasz błędy ...
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez idol@portal » 29 lis 2013, o 09:38

widzisz, sam sobie i innym odpowiedziałeś, że to nie wina rynku (a z niego wszyscy szydzą i jego obwiniają wraz z jego projektantami etc) a niezadziałania służb porządkowych więc trudno mieć pretensje do samego rynku. Jak jest wypadek na drodze z powodu gołoledzi to nie obwiniamy oczywiste tego co drogę zbudował i sfinansował a służby utzrymujące drogę
idol@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez esjot@portal » 29 lis 2013, o 10:00

A co z mieszkańcami niemogącymi odczytać dokładnej godziny na zegarze słoneczno -wodnym ? Redakcja zostawi ich samych z tym dramatem? Przecież to bubel! Za tyle kasy żeby nawet głupiego sekundnika nie miał! Ciekawe kto za tym stoi? To skandal wymagający rzetelnego dziennikarskiego śledztwa.
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez jawman@portal » 29 lis 2013, o 10:14

Mnie najbardziej się podobały wypowiedzi tej laski co wyrżnęła na początku i na końcu reportażu.
Te teksty i zachowanie są na takim samym poziomie jak ten cały reportaż. :|
Może powinni iść i posypywać dziuni pod nogami piaseczkiem jak marznąca mżawka leciała z nieba? :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez pavel@portal » 29 lis 2013, o 10:28

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Może powinni iść i posypywać dziuni pod nogami piaseczkiem jak marznąca mżawka leciała z nieba? :D

Ci co odśnieżają powinni jechać swoim wozem i rozkładać czerwony dywan pod nogami ;)
Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez p-jamroz@portal » 29 lis 2013, o 10:58

Bez przesady. Pani się przewróciła i mocno potłukła. Nawet muskularny jawman by był wkurzony na wszystkich dookoła z powodu takiego bolesnego upadku.
Kwestia jest tutaj natomiast wydźwięku materiału. Do niedawna widziałem artykuły mówiące o rynku, że jest spoko, ładne światła i mieszkańcy są zachwyceni. Teraz linia redakcji kolejny raz zmienia się o 180 (żeby nie powiedzieć 360 :P ) stopni. Teraz jest to już bubel.
Myślę, że takie materiały jaw.pl niebawem zaczną nabierać przypominać memy internetowe, w których znany polityk komentuje każdą denerwującą go anomalię czy to pogodową, czy przyrodniczą, jakąkolwiek, krótkim stwierdzeniem - Wina Tuska.
Mam plan na takiego mema z dyrektorem CT :roll:
Avatar użytkownika
p-jamroz@portal
 
Posty: 792
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez jawman@portal » 29 lis 2013, o 12:10

Taki np p-jamroz, mistrz sztuk walki mógłby dziunie nauczyć padów to przy wyrżnięciu nie strzaskała by sobie tyłka. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez 07@portal » 29 lis 2013, o 12:19

Jedno pytanie. Czy dyżurny rzecznik znający się na wszystkim i zawsze Pan Jamróz występuje w godzinach pracy w imieniu firmy ,czy jest rzecznikiem magistratu?
07@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez p-jamroz@portal » 29 lis 2013, o 12:24

Dzisiaj przyszedłem za 15, to mi jeszcze kilka wolnych minut zostało.
Avatar użytkownika
p-jamroz@portal
 
Posty: 792
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości

cron