Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Komentarze do artykułów w portalu

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez redbaron@portal » 28 lis 2013, o 20:38

krysia-c@poczta.jaw.pl napisał(a):
Drugim przykładem są schody do św. Wojciecha wykonane z granitu i zimą można zęby powybijać.


To czemu do proboszcza z kamerą nie poleźli? Zwłaszcza, że na kościele są płyty polerowane, a na rynku - szorstkie, palone czyli inaczej zwąc płomieniowane. Pani Krysiu - jak się chce uderzyć kij się zawsze znajdzie. Tylko czasem nie ma sensu bić w głupiej sprawie. Bo nikt nie zwróci uwagi jak uderzenie będzie słuszne.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez pc1@jawnet » 28 lis 2013, o 20:54

fajnie, że ktoś te wiadomośći i cała tv traktuje poważnie :D dla mnie to naprawde wysokiej jakośći kabaret który potrafi porawić człowiekowi humor przed snem. Ukłony wam za to droga redakcjo :oops:
pc1@jawnet
 
Posty: 77
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez redbaron@portal » 28 lis 2013, o 21:01

Oni zawsze byli nieporadni, co w pewien sposób było słodkie. Ot, dzieciaki wzięły się za robienie telewizji. Miało to swój wdzięk. Natomiast nie potrafię dokładnie wyznaczyć cezury, kiedy weszli w taki poziom zacięcia jak u ojca Rydzyka... To był chyba proces, narastający proces odrywania się ojca redaktora od rzeczywistości.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez muniek@portal » 28 lis 2013, o 21:51

redbaron@poczta.jaw.pl napisał(a):Oni zawsze byli nieporadni, co w pewien sposób było słodkie. Ot, dzieciaki wzięły się za robienie telewizji. Miało to swój wdzięk. Natomiast nie potrafię dokładnie wyznaczyć cezury, kiedy weszli w taki poziom zacięcia jak u ojca Rydzyka... To był chyba proces, narastający proces odrywania się ojca redaktora od rzeczywistości.


Nie to był proces odrzucenia ich od koryta (powstania extra jaw)
Tylko tyle i aż tyle
Kasa mniejsza nie ma reklam urzędu, ani informacji
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez aksa73@portal » 28 lis 2013, o 22:25

Oglądając ten materiał można tylko siąść i płakać:cry: Najlepiej jakby rynek był wyłożony żużlem z pobliskiej elektrowni wtedy nikt by się nie ślizgał.
aksa73@portal
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez katowicka@portal » 29 lis 2013, o 00:51

franek@poczta.jaw.pl napisał(a):sorry bardzo pytalem 10 osób i żadna na rynku suchej nitki ni zostawiła.
Niektóre wypowiedzi nie nadawały się do publikacji.
Czy oczekujecie ze te glosy mieszkańców schowany do szuflady ?

Dziwi mnie to ze gadacie a nie byliscie.


Franek, zapytałeś 10 osób i owe 10 osób wyraziło ciężkie zdziwienie, że w wyniku marznącego deszczu zrobiło się ślisko. Natomiast rozumiem, że nie zapytałeś innych osób, dla których zjawisko gołoledzi i jego efekty dziwne nie były - zapewne ich wypowiedzi także nie nadawałyby się do publikacji bo zwyczajnie nie pasowałyby do jej charakteru i założeń. Ot i cała tajemnica.
Avatar użytkownika
katowicka@portal
 
Posty: 107
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez devil@jawnet » 29 lis 2013, o 01:00

10 mniej ratuje życie. Zwolnij!
Avatar użytkownika
devil@jawnet
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 maja 2006, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez idol@portal » 29 lis 2013, o 06:23

Ja wczoraj na prywatnej posesji na chodniku wokół domu też się przewróciłem...czy to wina Pana Toszy, a może całego Urzędu...dlatego wkurza mnie porównanie wykonanego rynku do bubla, który niewytłumaczalnie szczególnie powtarzam szczególnie dla kobiet w butach na obcasie stał się lodowiskiem...grunt to krytyka wszystkiego wokoło, ot nasza krajowa (nie tylko miejska) mentalność
idol@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez jogurt@portal » 29 lis 2013, o 07:13

większość z was przyjęła , ze się nic tak naprawdę nie stało, bezsensu temat, ludzie się nie potrzebnie czepiają, czego oni chcą ???- była gołoledź, przecież to jasne . a gdzie były służby, skoro wiedziały o niekorzystnych warunkach ???? A gdyby ta kobieta miała wczepiona endoprotezę, która by uległa naruszeniu ?? również byłoby to kabaret ? miejcie na uwadze, że asfalt jest zupełnie innym materiałem i w inny sposób do niego przylegają ciała, substancje niż do płyt z których wykonany jest rynek. Życzę miłej zabawy !!!

nie spotkałem tak zawistnych ludzi... brawa :D:D:D
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez katowicka@portal » 29 lis 2013, o 08:16

jogurt@poczta.jaw.pl napisał(a):miejcie na uwadze, że asfalt jest zupełnie innym materiałem i w inny sposób do niego przylegają ciała, substancje niż do płyt z których wykonany jest rynek. Życzę miłej zabawy !!!


:oops:
Jeśli wyrazisz taką chęć, umówię Cię na spotkanie z kierowcami, którzy wyjaśnią Ci efekty gołoledzi na asfalcie, do którego 40to tonowy zestaw przylega w inny sposób niż substancje z których wykonane są podeszwy butów.
Avatar użytkownika
katowicka@portal
 
Posty: 107
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron