Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Komentarze do artykułów w portalu

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez poszukiwacz@portal » 28 lis 2013, o 19:13

śmieszne, ha, ha, ha. Rynkiem się przejmujecie? A próbowaliście chodzić kiedyś przy takich warunkach "górą Kociej"? To dopiero wyzwanie!
poszukiwacz@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez poul83@portal » 28 lis 2013, o 19:43

TEN PAN CO SIĘ WYPOWIADAŁ TO NIE WIE CO MÓWI CHYBA BYŁ WCZORAJSZY :| PYZATYM SOL NIE TYLKO PŁYCIE RYNKU SZKODZI NIE POWINNO SIĘ POSYPYWAĆ NAWET CHODNIKÓW SOLA BO SZKODZI BUTOM I TRAWIE ULIC TEZ NIE SYPAĆ SOLA BO SZKODZI SAMOCHODOM GADKA GŁUPIEGO .....ŻENADA!!!:!:
poul83@portal
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez porkea@portal » 28 lis 2013, o 19:49

Bożeeee widzisz i nie pierd...:!:rzadko zabieram "głos" na forum, ale to co tutaj zaprezentowano to poniżej jakiegokolwiek poziomu. FRANKU DROGI, na km widać ze starasz się dowalić Panu nr 1, 2 itd.....ale jak widzisz , mało kto widzi w tym rzetelne dziennikarstwo, a raczej (Pozwól że nie dokończę bo bym musiała Ci pojechać po majtach ) .... o 7 rano jechałam do Mikołowa- szklanka, ok 9 byłam w Katowicach-LODOWISKO NA DRODZE I W CENTRUM , około 12 byłam w Dąbrowie Górniczej (okolice pałacu kultury ) gdybym miała łyżwy byłoby Mi łatwiej. i jakoś przez sekundę Mi nie wpadło do Mojej główki wyzywać na 1y garnitur miasta, tylko na tych co jak zwykle zaspali i zima końcem listopada ich zaskoczyła. Więc wyluzuj bo to na prawdę jest niesmaczne. I przy okazji 5 z plusem dla Pana Toszy(a) :D:D:Dza rewelacyjną z jajem odpowiedz na poziomie, tz głupie pytanie - rewelacyjna odpowiedz. BRAWO :)
porkea@portal
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez arystokrata71@portal » 28 lis 2013, o 20:09

Ziemia jest okrągła, niebo jest przeważnie niebieskie-to oczywiste, marznąca mżawka tworzy z KAŻDEJ powierzchni ślizgawkę-to też oczywiste, niezależnie czy to będzie rynek w Jaworznie, czy dla przykładu chodniki o godz. 15 na skrzyżowaniu Waryńskiego oraz św.Barbary. Byłem, przechodziłem. Nie zauważyłem, żeby właściciele posesji choćby piasku użyli. Więc w myśl zasady...nie oceniaj innych jeśli sam nie jesteś w porządku. Sporo dzieje się w Jaworznie, ale informacji o tym nie można znaleźć na tym portalu - szkoda. Szukanie tematów zastępczych-zresztą kiepskich, jak to jest w polskiej polityce to nie jest dobre rozwiązanie.
Rzetelność dziennikarska chyba nie na tym polega.
arystokrata71@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez redbaron@portal » 28 lis 2013, o 20:21

Jakiś czas temu straciłem nadzieję na uzyskiwanie z matysikowych mediów obiektywnych informacji. O tym, że przeginają świadczą dziesiątki komentarzy ludzi tu piszących. Dlatego od pewnego czasu czytam i oglądam tę parodię mediów dla beki.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez leman@jawnet » 28 lis 2013, o 20:26

redbaron@poczta.jaw.pl napisał(a):Jakiś czas temu straciłem nadzieję na uzyskiwanie z matysikowych mediów obiektywnych informacji. .....

ale powiedz czy ktoś cię zmusza do czytania tego? ktoś cię zmusza do pisania tutaj ?
a jak już to robisz, do czego zapraszam ! , - to choć min kultury ! nie rób obciachu jaworznickim polonistą :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez redbaron@portal » 28 lis 2013, o 20:29

Brakuje mi lokalnego kabaretu :shock: A tu potrafi być wesoło. Dla beki, to dla beki
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez mikul@portal » 28 lis 2013, o 20:30

Ciekawe gdy przyjdzie prawdziwa zima to z taka samą dociekliwością dziennikarską zainteresujecie się chodnikiem np przy ul.Matejki od strony sklepów.Co roku jest tam ślisko.Nie przed każdym sklepem jest odśnieżone.Z tego co się orientuję odgarnianie śniegu leży w gestii właścicieli sklepów.:|
Avatar użytkownika
mikul@portal
 
Posty: 616
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez krysia-c@portal » 28 lis 2013, o 20:33

Zima zaskoczyła drogowców, znamy to. Wiadomą rzeczą jest ,że wykonanie takiej dużej płyty jaką jest rynek z kamienia to będą problemy i to przez przez całą zimę . Służby MPO winny posypać go szybko piaskiem. Tym bardziej, że rynek jest obecnie na fali, ale co tam znów nie dopilnowali. A ludzie wkurzeni, i wcale im się nie dziwię. Ślisko, że można nogi połamać.
Drugim przykładem są schody do św. Wojciecha wykonane z granitu i zimą można zęby powybijać.
krysia-c@portal
 
Posty: 558
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Lodowisko na rynku. Wywrotka za wywrotką

Postprzez leman@jawnet » 28 lis 2013, o 20:35

redbaron@poczta.jaw.pl napisał(a):Brakuje mi lokalnego kabaretu :shock: A tu potrafi być wesoło. Dla beki, to dla beki

to prawie jak ja, też traktuję tu pobyt jako przebywanie na luzie, z normalnymi ludźmi :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 14 gości

cron