Stomatolog

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Stomatolog

Postprzez ganicus@portal » 15 lip 2013, o 10:46

wiesz to że w tym samym czasie uganiacie się za jedną laską to jakoś was tak łącze w jedną całość. raz jeden podjeżdża raz drugi. raz flip a raz flap.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Stomatolog

Postprzez dark@portal » 15 lip 2013, o 11:19

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):wiesz to że w tym samym czasie uganiacie się za jedną laską to jakoś was tak łącze w jedną całość. raz jeden podjeżdża raz drugi. raz flip a raz flap.


lepiej uganiać się za laskami niż facetami.To ci powie każdy facet. Ale ty tego nie zrozumiesz, ale po raz kolejny zwracam ci uwagę czytaj ze zrozumieniem. Twoje fobie nikogo nie interesują
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez waldorf@portal » 15 lip 2013, o 16:45

dark, ta Pani, co to się w tiwi udzielała a w wolnych chwilach jest dentystką, to Twoja dziewczyna? Jeśli tak, to rozczaruję Cię, ale faktycznie, nie ma dobrej opinii. I nie chodzi mi tutaj o Jej cnotliwość, chociaż pchając się do tiwi, sama jakby wyraziła zgodę na komentowanie swoich poczynań. Ale mnie nic do tego. Jeżeli chodzi o bycie dentystką, to niestety, nie poleca się jej. Przynajmniej ja spotkałem takie opinie. Dobrze to wiedzieć, niech się kobieta stara bardziej.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez dark@portal » 15 lip 2013, o 21:01

waldorf@poczta.jaw.pl napisał(a):dark, ta Pani, co to się w tiwi udzielała a w wolnych chwilach jest dentystką, to Twoja dziewczyna? Jeśli tak, to rozczaruję Cię, ale faktycznie, nie ma dobrej opinii. I nie chodzi mi tutaj o Jej cnotliwość, chociaż pchając się do tiwi, sama jakby wyraziła zgodę na komentowanie swoich poczynań. Ale mnie nic do tego. Jeżeli chodzi o bycie dentystką, to niestety, nie poleca się jej. Przynajmniej ja spotkałem takie opinie. Dobrze to wiedzieć, niech się kobieta stara bardziej.


nie i nigdy nią nie była. Kiedy byłem jej pacjentem nie przyznałem się,że mieszkałem w jeleniu. O tej rodzinie wiedziałem wiele. Komediant był,jest i będzie pośmiewiskiem mieszkańców tej dziwnej wsi, kiedy to za plecami śmieli się z jego skłonności a w twarz z obawy przed jego chamstwem ,wulgarnością i mściwością siedzieli cichutko. Dla niego mogę być i księdzem, i policjantem i niziołkiem i kochankiem Mariuszem K. Wisi mi to jak kilo kitu. To,że wystąpiła w tivi świadczyło o jej desperacji przed poczynaniami męża. A on no cóż postępował jak cała jego rodzinka,jak matka która wyrzuciła męża,jak ciotka która wyrzuciła synową. To są geny. A to,że ma fobie to już inna bajka.
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez waldorf@portal » 15 lip 2013, o 21:18

dark, tak pomieszałeś swoją wypowiedź, że nic z niej nie rozumiem, ale spoko, czuję, że to nie mój temat :)

Gannicus, jak dobrze kojarzę, kochał kobiety tak, że aż wióry leciały 8-)
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez ganicus@portal » 16 lip 2013, o 06:05

Oj darku darku. To jak mieszkałeś w Jeleniu (na plebanii) to musiałeś też widzieć co twoja laska tam wyprawiała. hehehe
Swoją drogą to już dawno nie występowała na szklanym ekranie.
Przydał by się jakiś reportażyk o zgubionych majtkach, potarganych rajtkach itp. hehehe
Swoją drogą to widać w Jeleniu taka moda, że wyrzucają. Ciebie też darku wyrzucili - co nie? hehe
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Stomatolog

Postprzez dark@portal » 16 lip 2013, o 15:28

waldorf@poczta.jaw.pl napisał(a):Gannicus, jak dobrze kojarzę, kochał kobiety tak, że aż wióry leciały 8-)


tak szczególnie te o męskich imionach i jak w to coś co inni twarzą zwą nie dostał
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez dark@portal » 16 lip 2013, o 15:29

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):Oj darku darku. To jak mieszkałeś w Jeleniu (na plebanii) to musiałeś też widzieć co twoja laska tam wyprawiała. hehehe
Swoją drogą to już dawno nie występowała na szklanym ekranie.
Przydał by się jakiś reportażyk o zgubionych majtkach, potarganych rajtkach itp. hehehe
Swoją drogą to widać w Jeleniu taka moda, że wyrzucają. Ciebie też darku wyrzucili - co nie? hehe


czytaj osiołku ze zrozuieniem.
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez ganicus@portal » 17 lip 2013, o 06:03

dark@poczta.jaw.pl napisał(a):czytaj osiołku ze zrozuieniem.


Tak do ciebie nauczycielka w podstawówce darku ciągle mówiła. I ci schiza po tym widzę została do końca życia.

Coś ubogi masz zasób słownictwa pajacu jak na twoje mniemanie o sobie. hehehe
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Stomatolog

Postprzez niezjelenia@portal » 17 lip 2013, o 11:01

darek wąsaty kurdupelku. zjadło ci jedną literkę jak zakładałeś konto na jaw.pl?
niezjelenia@portal
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron