sklep z odieżą ciążową w Jaworznie

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

sklep z odieżą ciążową w Jaworznie

Postprzez majusia@portal » 10 lip 2013, o 18:32

Polecam Wam sklep z odzieżą ciążową w Oświęcimiu (nie daleko Jaworzna). Nazywa się MAMA i ja. Znajduje się w centrum Oświęcimia przy ul. Zaborskiej 5 w pobliżu Biedronki i Kauflandu. Mają szeroki wybór począwszy od spodni, spódnic, bluzek, sukienek (w tym odzież wizytową), rajstop ciążowych, legginsów. Mało tego możecie tam kupić wyprawkę dla dziecka i dla siebie do szpitala. Znajdziecie tam biustonosze do karmienia nawet w nietypowych rozmiarach, koszule do karmienia, art. higieniczne i wszystkie art. specjalistyczne związane z porodem i połogiem, pasy poporodowe itp. Odzież w przystępnych cenach i najwyższej jakości. Miła obsługa, parking przed sklepem. W jednym miejscu kupisz wszystko, czego potrzebujesz.:D
majusia@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

sklep z odieżą ciążową w Jaworznie

Postprzez majusia@portal » 10 lip 2013, o 18:34

Zapomniałam dodać, że w sklepie MAMA i ja posiadają odzież ciążową w rozmiarach od XS do nawet 5XL. :)
majusia@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

sklep z odieżą ciążową w Jaworznie

Postprzez alakala@portal » 10 lip 2013, o 19:23

polecam h&m jeśli chodzi o spodnie, a jeśli chodzi o bluzki to na rynku jest w tej chwili tyle fajnych luźnych fasonów, że można wybrać spokojnie za cene dużo niższą niż typowe ciązówki....
alakala@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron