Wczasy z dzieckiem

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Wczasy z dzieckiem

Postprzez kuleczka1@portal » 16 maja 2013, o 09:48

Poszukuję miejsca gdzie mogę wyjechać na urlop z 2,5 letnim dzieckiem. Interesuje mnie Polska południowa. Jeżeli ktoś ma sprawdzone adresy (agroturystyka z uwzględnieniem udogodnień dla dzieci np. plac zabaw itp.) to poproszę o info.
Z góry ślicznie dziękuję.
kuleczka1@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez mark738@portal » 16 maja 2013, o 11:33

Jeżeli chcesz niedrogo i nie masz wygórowanych wymagań co do warunków noclegowych polecam http://www.zacisze.wysowa.pl/ Drewniane domki dookoła polanek na których znajdują się place zabaw. Wszystko w lesie. Dużo rodzin z dziećmi, brodzik na ośrodku, miejscowość uzdrowiskowa. Bardzo dobre swojskie jedzenie. Jeżdżę z dziećmi od ich 2 roku życia i nadal chcą tam na wakacje. W domkach tylko łóżka, szafki i WC z zimną wodą, prysznice i pralnia w oddzielnym budynku.
mark738@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez kuleczka1@portal » 16 maja 2013, o 11:36

Dziękuję za odpowiedź.
Jednak wolałabym aby w pokoju była łazienka z ciepłą wodą (wygodniej z dzieckiem).
kuleczka1@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez mark738@portal » 16 maja 2013, o 11:45

"spacer" na wieczorny prysznic to był ich ulubiony czas, ponadto pamiętaj "brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko" :ugeek: Pozdrawiam.
mark738@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez staszek-34@portal » 16 maja 2013, o 11:49

Ja polecam Tatrzański Gościniec w Leśnicy. Byliśmy tam z dziećmi już kilka razy. Bardzo fajne miejsce, blisko Zakopane i Bukowina Tatrzańska. Pokoje schludne i czyste, z łazienkami, wszystko super. Na ogrodzie mają huśtawki, piaskownicę, grill. Na prawdę polecam http://www.lesnica.com.pl/ (osiedle Sądel)
staszek-34@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez leshec80@portal » 16 maja 2013, o 12:01

Polecam pensjonat belweder w Wiśle, fajnie miejsce i miła obsługa www.pensjonatbelweder.pl
leshec80@portal
 
Posty: 194
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez kocioqwik@portal » 16 maja 2013, o 12:49

mark738@poczta.jaw.pl napisał(a):Jeżeli chcesz niedrogo i nie masz wygórowanych wymagań co do warunków noclegowych polecam http://www.zacisze.wysowa.pl/ Drewniane domki dookoła polanek na których znajdują się place zabaw. Wszystko w lesie. Dużo rodzin z dziećmi, brodzik na ośrodku, miejscowość uzdrowiskowa. Bardzo dobre swojskie jedzenie. Jeżdżę z dziećmi od ich 2 roku życia i nadal chcą tam na wakacje. W domkach tylko łóżka, szafki i WC z zimną wodą, prysznice i pralnia w oddzielnym budynku.


Potwierdzam, że ten ośrodek jest OK. A w temacie ciepłej wody to pytać o domki LUX lub leśniczówkę tam ciepła woda jest w pokojach. Byłem tam już chyba z 15 razy, ostatnio w okresie weekendu majowego i było super:D.
kocioqwik@portal
 
Posty: 67
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez szczakowiaczek@portal » 16 maja 2013, o 16:18

Ja polecam Chodel:D wprawdzie to lubelszczyzna ale piękne okolice, spokój cisza i blisko do fajnych miejsc Kazimierz Dolny:D, Nałęczów :D, tylko 30min samochodem
namiary na sprawdzoną agroturystykę:

http://wypoczynek.chodel.com/
Byłem miejsce sprawdzone:D, gospodarze bardzo mili i dla dzieciaków bezpiecznie i dużo atrakcji:D:D
szczakowiaczek@portal
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez rykiet1960@portal » 17 maja 2013, o 04:54

Witaj.
Ja i mój wnuk uwielbiamy dawny ośrodek Elektrowni Jaworzno III w Ponikwi. Super miejsce do wypoczynku z dzieckiem. Jest plac zabaw, jest kryty basen z odsuwanym w ciepłe dni dachem, palenisko zadaszone. W domkach łazienka. Okolica piękna, rzut beretem od Wadowic. Wpisz w google "całoroczne domki"
Pozdrawiam i polecam Ponikiew
rykiet1960@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez kuleczka1@portal » 17 maja 2013, o 06:36

Dziękuję wszystkim za propozycje. "Wrzucę sobie w google" i sprawdzę.
Jednakże jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś propozycje to poproszę.
kuleczka1@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron