Jaworznicka Straż Miejska

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez Anonymous » 2 lut 2011, o 22:49

Ja mieszkalem w centrum 20 lat... I jak by ci powiedzieć Ta slużba nadaje się tylko do wlepiania mandatów za kijowe parkowanie. Choć i to masakrycznie im idzie, przed samymi oknami stają im i też niezawsze chce sie komuś wyjść, i nauczyć balwanów parkować. :) Wymiar czasu przerwy to 15 lub 30 minut wszystko określone w kodeksie pracy. Wielokrotnie zaobserwowalem w Katosach. Stojący radiowóz dama z pieskiem, który sadzi pod samym radiowozem, torebki od niej byly max 5m ale jak to damy obrót i niema. A darmozjadowi nawet niechcialo się szyby opuścić i kazać jej pozbierać. Jak zaczeliśmy mu dogadywać glupio to przesiadl się i zmyl furgonetką na 2 koniec ulicy...
Anonymous
 

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez aniolkipis@portal » 3 lut 2013, o 10:40

Jakby ich zaprosić do Jaworzna? Ktoś ma namiary?
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,13339795,Zlikwiduja_Straz_Miejska__Dzis_referendum_w_Pszczynie.html#LokKrajTxt
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez mayki@portal » 3 lut 2013, o 10:57

pvdfun@poczta.jaw.pl napisał(a):...no i to ze mieszkam blisko centrum pozwala mi mieć większe oko niż nie którzy z was


No no... farciarz. Obserwując ogłoszenia sprzedających mieszkania centrum zaczyna się od CF Express na Towarowej:) No ale i tak jestem Twoim fanem...bo masz większe oko:)

A tak na serio. Strażnicy wiejscy dostali nową furę więc teraz mogą się pochwalić i może przez jakąś chwilę będzie ich częściej widać. Ja sam ostatnio byłem zaskoczony widokiem dwóch Panów w mundurkach SM na OZP. A o miśków się nie martwcie. Jak drogówka przesiaduje u Babuni to nawet lepiej. Ostatnio z powodu braku muru przy wjeździe do Eurocashu stali wieczorem schowani za górką przy wjeździe do CF Express przez Statoil. Oni tam wiedzą jak o siebie zadbać.
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez msjoy@portal » 3 lut 2013, o 12:42

pvdfun@poczta.jaw.pl napisał(a):Oseczka kazdemu w pracy przysluguje przerwa wiec skad wiesz ze akurat oni jej nie mieli ? nie rozumiem ... to ze ktos pracuje w takich sluzbach to nie mam miec przerwy ?

Przerwę oczywiście może mieć ale to nie znaczy, że ma służbowym samochodem na przerwie jeździć po barach czy restauracjach.
msjoy@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez esjot@portal » 3 lut 2013, o 19:13

mayki@poczta.jaw.pl napisał(a):
Strażnicy wiejscy dostali nową furę więc teraz mogą się pochwalić i może przez jakąś chwilę będzie ich częściej widać.


Częściej ich widać bo dostali pojazd w barwach przypominających policyjne radiowozy, więc jeżdżą i się dowartościowują 8-) Ostatnio siedzieli sobie w nowej furze z zaśnieżonymi nieczytelnymi tablicami rejestracyjnymi na parkinku przy Azotanii i palili w środku papieroski
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez wodnik78@jawnet » 3 lut 2013, o 20:07

Może by tak referendum przeprowadzić w sprawie straży miejskiej, zebrać głosy i zobaczymy jak sie sytuacja potoczy.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez demoos@portal » 3 lut 2013, o 20:37

Niedawno pisalem podobnie.

Zlikwidujmy i niech znow szambo wylewaja przed dom albo do lasu itd
Avatar użytkownika
demoos@portal
 
Posty: 143
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez tomaszsedor@portal » 3 lut 2013, o 22:47

SM byłaby w stanie zarobić na siebie sama, po co ponad bańka w budżecie? Może pora ruszyć tyłki na chodniki, gdzie z wózkiem człowiek nie przejedzie bo limuzynki stoją?
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez demoos@portal » 3 lut 2013, o 23:49

SM zapewne na siebie zarabia. Choc tego nie wiem a chetnie bym zerknal ile miasto wydaje na SM a ile ona kwitow wystawia (bo kwitami ona na siebie zarabia)
Avatar użytkownika
demoos@portal
 
Posty: 143
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez wodnik78@jawnet » 23 paź 2013, o 13:21

Co dzisiaj sie dzieje w centrum że praktycznie co pare minut przejeżdza samochód straży miejskiej lub policji ? Czyzby wzieli sie do pracy w terenie czy jakis celebryta przyjeżdza ? ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron