Mamy doradźcie!!!

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Mamy doradźcie!!!

Postprzez maja-m@portal » 28 gru 2012, o 21:39

Witam wszystkie mamy...i nie tylko :)
Mam syna w pierwszej klasie, który ma poważne problemy z koncentracją, skupieniem uwagi, a co za tym idzie z nauką...
Poszukuję miejsca, gdzie będę mogła zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia, które pomogą mu w nauce. Pani w szkole mówi, że może mieć dysleksję... :(
Szukałam na internecie i pytałam znajomych, większość proponuje mi wybrać się do poradni psychologiczno-pedagogicznej na Osiedlu. Któraś z Was posyłała tam dziecko? Myślałam może o jakiś korepetycjach...
Natrafiłam na gabinet pedagogiczny Akademia Pana Kleksa,w którym chyba zajmują się pomocą takim dzieciom, jak mój syn, ale nie znam nikogo, kto mógłby mi coś o tym miejscu napisać, doradzić czy warto zapisać tam swoje dziecko.
Proszę, jeżeli znacie takie miejsce w Jaworznie albo okolicach, proszę o namiary. Będę bardzo wdzięczna :)
maja-m@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Mamy doradźcie!!!

Postprzez grazka82@portal » 28 gru 2012, o 23:13


Miałam ten sam problem z synem gdy był w pierwszej klasie.
Proszę udać się do poradni psychologiczno-pedagogicznej tam zostanie przebadany przez profesjonalistów którzy określą problem syna. Zostanie wypisana również opinia do szkoły gdyby u syna stwierdzili dysleksję bądź inne zaburzenie. Dodatkowo Panie pokarzą Pani jak ćwiczyć z synem, to naprawdę pomaga. Przynajmniej mojemu synowi pomogło. Oczywiście dużo będzie zależeć od Pani zaangażowania w pracę syna.
Niech Pani nie czeka tylko ustali termin w poradni.
grazka82@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Mamy doradźcie!!!

Postprzez maja-m@portal » 28 gru 2012, o 23:43

Bardzo dziękuję za odpowiedź. A czy Pani syn chodzi gdzieś na dodatkowe zajęcia?
maja-m@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Mamy doradźcie!!!

Postprzez grazka82@portal » 29 gru 2012, o 11:34

Nie chodziłam nigdzie z synem na zajęcia dodatkowe.
Codziennie ćwiczyłam z nim zadania które poleciły mi Panie w poradni.Dziennie poświęcałam mu dodatkowo godzinkę czasem mniej czasem i więcej zależało od tego ile zadania miała domowego z szkoły.Nie chciałam go też przemęczać ani zrażać do nauki. Teraz syn jest w 6 klasie i problemów nie ma choć początki były naprawdę ciężkie.

grazka82@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron