Urzędnicy ewakuują się na próbę

Komentarze do artykułów w portalu

Urzędnicy ewakuują się na próbę

Postprzez ktosik@portal » 13 gru 2012, o 12:12

Parafrazując księdza Natanka: „Jeśli urzędnicy się ewakuują, to wiedz, że coś się dzieje”. Nie jest tajemnicą, że nastroje wśród mieszkańców Jaworzna są coraz gorsze. Zbiera się grupa, która rozważa możliwość zorganizowania referendum w sprawie odwołania aktualnych władz Jaworzna. Czy próbna ewakuacja jest przygotowaniem do zmian?
Avatar użytkownika
ktosik@portal
 
Posty: 307
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Urzędnicy ewakuują się na próbę

Postprzez muniek@portal » 13 gru 2012, o 12:59

A ja mam pytanie dokad zmierza gazeta i telewizja jaworznicka, zawsze taka pro prezydencka. a teraz.......... Co się stało panie M ?
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicy ewakuują się na próbę

Postprzez freezee@jawnet » 13 gru 2012, o 14:23

muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):A ja mam pytanie dokad zmierza gazeta i telewizja jaworznicka, zawsze taka pro prezydencka. a teraz.......... Co się stało panie M ?


Szykują podwaliny pod nową władze.
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Urzędnicy ewakuują się na próbę

Postprzez tomaszsedor@portal » 13 gru 2012, o 14:26

muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):A ja mam pytanie dokad zmierza gazeta i telewizja jaworznicka, zawsze taka pro prezydencka. a teraz.......... Co się stało panie M ?


A ja mam pytanie: QUO VADIS Polsko? Coraz większe podziały i polaryzacja wśród Polaków. Zawsze była dobra zasada, że o polityce i religii nie rozmawia się na rodzinnych imprezach, bo to zawsze może podzielić, a każdy ma prawo do swoich poglądów. Dziś coraz bardziej próbuje się to wykorzystać i tu dobrze aktor Marian Opania powiedział, że Jarosław Kaczyński i podobni jemu, dzielą Polaków bardziej niż komunizm. Zamiast cieszyć się z wolności to coraz bardziej dzieli. Dziś wg niego prawdziwi Polacy to osoby należące do PiS albo ONR, reszta to żydzi i kondominium rosyjsko - niemieckie. Podobnie się tliło w byłej Jugosławii, co się działo dalej każdy wie. A tak po prawdzie pokolenie Solidarności poza wywalczeniem wolności nie ma się czym pochwalić, bo wiele rzeczy w Polsce niepotrzebnie zniszczono w latach 90, bo mieli uczulenie na wiele spraw, a zapomniano o losach zwykłych ludzi...Powinniśmy się wspólnie cieszyć, że nie jesteśmy już w objęciach ZSRR i totalitaryzmu jaki był przez 45 lat.

Ruch Palikota i PiS dla mnie dwa przeciwne bieguny, ale niestety psujące życie publiczne. Jednak i tu są wyjątki i nie można upraszczać, bo w Jaworznie mamy szczęście, że ludzie z tej drugiej partii są całkiem ok.
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicy ewakuują się na próbę

Postprzez lewatywa@portal » 13 gru 2012, o 14:45

Ewakuacje zastapic powinna symulacja zwolnienia grupowego a wszyscy urzednicy otrzymac we wczesnych godzinach porannych zawiadominia o zwolnieniu, pakuja sie i krzyz na droge ...aby chociaz raz weszli w skore szarego obywatela a kierownictwo UM w skore upadajacej firmy nie chronionej biurokratyczno - partyjna tarcza Panstwa.
lewatywa@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicy ewakuują się na próbę

Postprzez tomaszsedor@portal » 13 gru 2012, o 14:52

lewatywa@poczta.jaw.pl napisał(a):Ewakuacje zastapic powinna symulacja zwolnienia grupowego a wszyscy urzednicy otrzymac we wczesnych godzinach porannych zawiadominia o zwolnieniu, pakuja sie i krzyz na droge ...aby chociaz raz weszli w skore szarego obywatela a kierownictwo UM w skore upadajacej firmy nie chronionej biurokratyczno - partyjna tarcza Panstwa.


Ewakuacja to normalna rzecz wymagana przepisami. Takie ćwiczenia sa potrzebne, choć lepsze byłyby te nie zapowiedziane.
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicy ewakuują się na próbę

Postprzez grzegorz1266@portal » 14 gru 2012, o 08:44

Szanowny Panie redaktorze. Niech Pan nie sieje bzdur. Przecież to dzięki Panu Silbert jest dzisiaj prezydentem. Pamiętam czasy jak lewicowy prezydent mówił o waszym czasopiśmie"gazetka" i chyba miał trochę racji. Dzisiaj jak nie po drodze z prezydentem to wytacza Pan ciężkie działa. Trochę konsekwencji w działaniu bo dzisiejsza "gazetka" skupia się tylko na "przywaleniu" władzom. Obiektywizm prasowy polega na obiektywnym podejściu do tematu nie tylko na totalnej krytyce. Nie twierdzę że we wszystkich obszarach jest tak jak powinno być. Ale z całą pewnością są takie z których ja jako mieszkaniec jestem zadowolony. Obiektywnie Panie redaktorze obiektywnie.
grzegorz1266@portal
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicy ewakuują się na próbę

Postprzez jawman@portal » 14 gru 2012, o 10:21

grzegorz1266@poczta.jaw.pl napisał(a):Szanowny Panie redaktorze. Niech Pan nie sieje bzdur. Przecież to dzięki Panu Silbert jest dzisiaj prezydentem. Pamiętam czasy jak lewicowy prezydent mówił o waszym czasopiśmie"gazetka" i chyba miał trochę racji. Dzisiaj jak nie po drodze z prezydentem to wytacza Pan ciężkie działa. Trochę konsekwencji w działaniu bo dzisiejsza "gazetka" skupia się tylko na "przywaleniu" władzom. Obiektywizm prasowy polega na obiektywnym podejściu do tematu nie tylko na totalnej krytyce. Nie twierdzę że we wszystkich obszarach jest tak jak powinno być. Ale z całą pewnością są takie z których ja jako mieszkaniec jestem zadowolony. Obiektywnie Panie redaktorze obiektywnie.


:D Trafne spostrzeżenie.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicy ewakuują się na próbę

Postprzez fireword@portal » 14 gru 2012, o 19:45

Przyjdzie taki czas że każdy zostanie rozliczony, czasy komuny i ciemnogrodu się dawno skończyły. Choć jednego z tamtych czasów brakuje... (pracy dla każdego kto chce pracować)w zamian mamy robote gdzie trzeba robić a czasem i ponoć to zamało ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Urzędnicy ewakuują się na próbę

Postprzez krysia-c@portal » 14 gru 2012, o 20:18

Smutne,bo jakoś nasi prezydenci dbają o sibie(myśle tu o radach nadzorczych) a jakoś przestali dbać o nas czyli mieszkańców. Smutne, bardzo smutne.
Takie zjawisko to degradacja elity rządzącej, patrzy tylko na swój interes i zabezpiecza siebie na przyszłość. A my jako masa jesteśmy tylko potrzebni przed wyborami? Potem o nas sie nie pamięta.
Smutne zjawisko i tyle.
krysia-c@portal
 
Posty: 558
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron