Wolnostojący kanał

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Wolnostojący kanał

Postprzez Anonymous » 27 maja 2012, o 12:06

Wie ktoś gdzie jeszcze można spotkać wolnostojący kanał (wyspawana konstrukcja na którą można wjechać autem i spokojnie sobie pogrzebać pod autem) ? Swego czasu można było coś takiego przy garażach. Jest coś takiego jeszcze gdzieś u nas w mieście ?
Anonymous
 

Wolnostojący kanał

Postprzez barton@jawnet » 27 maja 2012, o 12:14

Coś takiego widziałem na stadionie "Azotanii" przy budynkach gospodarczych. Niestety nie wiem, czy do dzisiaj tam stoi, ani kto tym dysponuje.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wolnostojący kanał

Postprzez freezee@jawnet » 27 maja 2012, o 12:22

już dawno miały być zlikwidowane... Więc jako tako wolno stojących nie ma, zawsze jest jakiś właściciel...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Wolnostojący kanał

Postprzez barton@jawnet » 27 maja 2012, o 14:37

Dla sportu (i przy okazji po pifko) wybrałem się na stadion. Faktycznie stoi takie coś. Skoro wjazd na teren stadionu tylko dla pracowników MCKiS, to z nimi trzeba załatwiać. To tyle.


Obrazek
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wolnostojący kanał

Postprzez azurro@portal » 27 maja 2012, o 15:18

Na Podgórskiej coś takiego kiedyś stało ale dawno tam nie byłem więc nie wiem czy to jeszcze aktualne
Avatar użytkownika
azurro@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wolnostojący kanał

Postprzez zajceffost@portal » 27 maja 2012, o 15:19

Ja widziałem coś takiego na bazie gdzie jest myjnia przy martyniaków , bodajże to ta ulica :) . Zaraz przy giełdzie spożywczej dokładnie pisać .
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wolnostojący kanał

Postprzez freezee@jawnet » 27 maja 2012, o 15:24

zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja widziałem coś takiego na bazie gdzie jest myjnia przy martyniaków , bodajże to ta ulica :) . Zaraz przy giełdzie spożywczej dokładnie pisać .


Dokładnie jest ale właściciel to szef firmy AGA-trans bodajże, zapytać można a nuż udostępni. A co do myjni nie ma jej już od 2 lat:)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Wolnostojący kanał

Postprzez zajceffost@portal » 27 maja 2012, o 18:09

freezee@jawnet.pl napisał(a):
zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja widziałem coś takiego na bazie gdzie jest myjnia przy martyniaków , bodajże to ta ulica :) . Zaraz przy giełdzie spożywczej dokładnie pisać .


Dokładnie jest ale właściciel to szef firmy AGA-trans bodajże, zapytać można a nuż udostępni. A co do myjni nie ma jej już od 2 lat:)


Łoszzzzzz to nieźle jestem do tyłu :ugeek: , dzięki za info
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron