Sport w Jaworznie

Troszeczkę sportu z miasta oraz ze świata. Wydarzenia, komentarze i wyniki.

Sport w Jaworznie

Postprzez szymonk@jawnet » 18 gru 2011, o 17:10

Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Sport w Jaworznie

Postprzez pavel@portal » 9 sty 2012, o 16:29

Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sport w Jaworznie

Postprzez pavel@portal » 16 sty 2012, o 15:55

Avatar użytkownika
pavel@portal
 
Posty: 592
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sport w Jaworznie

Postprzez jny@portal » 27 maja 2012, o 11:38

26 maja 17:00: Gwarek Tarnowskie Góry 8-0 (wo) Zgoda Byczyna (Jaworzno)
mecz przerwany w 81. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
jny@portal
 
Posty: 17
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sport w Jaworznie

Postprzez fanreal@jawnet » 27 maja 2012, o 14:08

W sensie, że co? Czerwone kartki, czy poszli na piwo w trakcie meczu? :P
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Sport w Jaworznie

Postprzez mikul@portal » 27 maja 2012, o 16:54



Niestety punkt widzenia zależy od....... .Kiedyś p.Kaczmarek był dla mnie kimś,po tym wywiadzie spadły jego notowania u mnie.

gadanie typu...jak bym miał wybierać sport a drogi wybrał bym drogi.
Dlaczego więc wybudowano najpierw bibliotekę,wyremontowano muzeum,pakuje się kasę w jakieś geologiczne historie które nie wiadomo czemu mają służyć.

P.Kaczmarek niestety dopasował się do retoryki p.Silberta,czyli ja wiem lepiej to wy jesteście w błedzie,robię wszystko dobrze,nie przyznaję się do błedów nawet na torturach.


Czas chyba pomyśleć o zmianach bo ci nasi włodarze za bardzo w piórka obrośli.
Avatar użytkownika
mikul@portal
 
Posty: 616
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sport w Jaworznie

Postprzez tomano2@portal » 27 maja 2012, o 20:55

mikul@poczta.jaw.pl napisał(a):


Niestety punkt widzenia zależy od....... .Kiedyś p.Kaczmarek był dla mnie kimś,po tym wywiadzie spadły jego notowania u mnie.

gadanie typu...jak bym miał wybierać sport a drogi wybrał bym drogi.
Dlaczego więc wybudowano najpierw bibliotekę,wyremontowano muzeum,pakuje się kasę w jakieś geologiczne historie które nie wiadomo czemu mają służyć.

P.Kaczmarek niestety dopasował się do retoryki p.Silberta,czyli ja wiem lepiej to wy jesteście w błedzie,robię wszystko dobrze,nie przyznaję się do błedów nawet na torturach.


Czas chyba pomyśleć o zmianach bo ci nasi włodarze za bardzo w piórka obrośli.


Obrazek
tomano2@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sport w Jaworznie

Postprzez 19kudlaty64@portal » 28 maja 2012, o 17:52

Przepraszam że nie na temat oraz że się wtrącam, ale chyba jesteście bezrobotni skoro piszecie takie bzdury. Co niektórzy powinni iść na budowe do pracy, a odechciało by się odpalenia kompa. Mi jeden koleś tak powiedział 6 lat temu i od tego czasu pracuje w remontach i jestem rzadko na kompie, mniej stresu, a z zadowoleniem idę na byle jaką impreze (nawet chałtura). A przy okazji zarobki są niezłe i mogę pozwolić sobie na niedzielny wjazd biletowany na sosine, 10 zeta nie majątek w porównaniu z tą myślą, że ja leżę a parkingowi się smażą....
19kudlaty64@portal
 
Posty: 73
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sport w Jaworznie

Postprzez grisham@portal » 28 maja 2012, o 18:43

19kudlaty64@poczta.jaw.pl napisał(a):Przepraszam że nie na temat oraz że się wtrącam, ale chyba jesteście bezrobotni skoro piszecie takie bzdury. Co niektórzy powinni iść na budowe do pracy, a odechciało by się odpalenia kompa. Mi jeden koleś tak powiedział 6 lat temu i od tego czasu pracuje w remontach i jestem rzadko na kompie, mniej stresu, a z zadowoleniem idę na byle jaką impreze (nawet chałtura). A przy okazji zarobki są niezłe i mogę pozwolić sobie na niedzielny wjazd biletowany na sosine, 10 zeta nie majątek w porównaniu z tą myślą, że ja leżę a parkingowi się smażą....



Brawo, kolyga pracuje w remontach, się poważa to. Ooo stać koylege na wypad za miasto (czyt. sosina), rozrzutność, ale się pracuje to stać koylege.

Byle jaka impreza kolyege zadawala, fakt upiernyczy się kolyga w remontach to wszystko jedno czy koko spoko, czy wolność i swoboda, najważniejsze, że kolyge stać, w remontach robi. Krupniok, fiut warszawski czy zwyczajna z gryla - najważniejsze, że kolyge stać bo w remontach robi.

A co my urwa na kuroniówce siedzimy !!!, też zapierdal..y i liczymy na to , że nasze miasto kochane raz za czas coś zorganizuje rozrywkowego, sportowego z poziomem i jajem.

Kolyga niech dalej w remontach robi, i wypada za miasto (sosina) bo go stać - i niech z parkingowego sie nabija, leżąc na zapuszczonej plaży, wśród obszczanych przez kundelki krzaczków, wszem i wobec walającymi się pozostałościami po konsumpcji resztkami innych brygad remontowych kąpiąc się w zapuszczonym stawie, w którym jest wszystko prócz h20. Kolyge stać w remontach robi.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Sport w Jaworznie

Postprzez barton@jawnet » 28 maja 2012, o 18:49

Łosz, to żeby wypad za miasto na Sosinę zrobić to trzeba zapierniczać na budowie w budowlance ?. Musze się szybko przebranżowić aby doznać tego orgazmu na Sosinie. Kurna tyle lat nauki i praktyki poszło się pierniczyć.


A ciebie Grisham dziś nie poznaje. Jakiś przycisk "tfórczość" nacisnąłeś ?, czy palisz kota. :ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron