CEZ CARGO w rankingu zdawalności

Szukasz kumpla z ławki, a może na jutro potrzebujesz wypracowania. Poszukaj w tym miejscu

CEZ CARGO w rankingu zdawalności

Postprzez cezcargo@portal » 18 kwi 2012, o 12:10

Miło nam poinformować, iż według rankingu ośrodków szkolenia oceniającego ośrodki pod kątem zdawalności kursantów (za 2011 WORD Katowice, opublikowanego przez Gazetę Wyborczą) CEZ CARGO zajęło:

1. miejsce wśród ośrodków z Jaworzna!

oraz 10. miejsce wśród 69 ośrodków z okolicy!

Wszystkim naszym kursantom dziękujemy i serdecznie gratulujemy.

Centrum Edukacji Zawodowej CARGO
cezcargo@portal
 
Posty: 25
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CEZ CARGO w rankingu zdawalności

Postprzez sprawiedliwa@portal » 18 kwi 2012, o 15:38

To może Centrum Edukacji Zawodowej CARGO pochwali się również wynikiem w WORD Dąbrowa Górnicza??!!!
To może ja pochwalę się za Was!

CARGO w Dąbrowie Górniczej , gdzie miało w 2011r. ponad 2x więcej kursantów niż w Katowicach, czyli 488(w Katowicach tylko 221 )uzyskało miejsce 64!
Niestety tym razem daleko za innymi firmami jak: OSK ZBYSZKO, OSK MASTI, które z Jaworznickich ośrodków znalazły się w rankingu najwyżej.
KLAKSON też się nie popisał miejsce 52.
Cóż szkoda,że w molochach takich jak właśnie CARGO czy KLAKSON każdy nowy klient to tylko jednostka... jednostka finansowa.

A CARGO polecam się nie chwalić, jak nie ma czym.

Cały ranking:
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,126035,11419704,Ranking_szkol_nauki_jazdy_za_2011__WORD_Dabrowa_Gornicza_.html
sprawiedliwa@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

CEZ CARGO w rankingu zdawalności

Postprzez benzen@portal » 18 kwi 2012, o 17:47

Takie rankingi to sobie możecie wsadzić. Nikt nie bierze pod uwagę, że niektórzy wykupują dodatkowe godziny właśnie w Katowicach czy Dąbrowie Górniczej, bo też i po co skoro kurs odbył się w Jaworznickim OSK, dzięki czemu zdany egzamin nie idzie na koszt Ośrodka z Katowic czy Dąbrowy tylko na nasz jaworznicki. Akurat po sobie wiem, że mój zdany egzamin to nie efekt odbytego w Jaworznie kursu, a wykupionych właśnie w Katowicach dodatkowych godzin!! Poza tym zgadzam się z powyższą odpowiedzią. Dla Klaksonu i Cargo to tylko jednostki finansowe, patrzą na ilość, a nie na jakość.
benzen@portal
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CEZ CARGO w rankingu zdawalności

Postprzez fantom@jawnet » 18 kwi 2012, o 17:57

Każdy swoją rzepke chwali i tyle w temacie:!: wszytsko zalezy od tego jakie podejscie ma kursant i już. Ja w Cargo robiłem 2 kategorie "C oraz C+E" zdawałem w 2 różnych ośrodkach obydwa egzaminy za pierwszym podejciem takze ja CEZ Cargo oceniam na 5:D
fantom@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

CEZ CARGO w rankingu zdawalności

Postprzez oskzbyszko@jawnet » 22 kwi 2012, o 21:44

Należy się sprostowanie i uzupełnienie informacji podanych przez CEZ Cargo.
Tak przedstawia się ranking zdawalności ośrodków z Jaworzna (w zestawieniu z ośrodkami z innych miast) sporządzony przez WORD w Katowicach i Dąbrowie Górniczej i opublikowany w Gazecie pl. Katowice:


--------------------------D.G.-----------------------------K-ce
---------------------pozycja-----miejsce----------pozycja------miejsce
OSK ZBYSZKO_____1_______20___________2_________39
CEZ CARGO_______4_______64___________1_________10
KLAKSON_________3_______52___________2_________39
MASTI___________2_______42___________-_________-
OSK CENTRUM_____5_______73___________-_________-
DUET 2__________6_______78___________-_________-
JAWOR___________-_______-____________4_________69


A gdzie reszta ośrodków z Jaworzna?
POZOSTAWIAM BEZ KOMENTARZA...:|
Avatar użytkownika
oskzbyszko@jawnet
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 wrz 2006, o 23:00

CEZ CARGO w rankingu zdawalności

Postprzez wirus@jawnet » 23 kwi 2012, o 10:32

CARGO to najdrozszy osrodek w Jaworznie, a 'uslugi' takie jak wszedzie :|Tak wiec, 'jesli nie widac roznicy, to po co przeplacac'? :idea:
wirus@jawnet
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Edukacja, szkolnictwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron