Dobry mechanik samochodowy.

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez emumaster@jawnet » 2 lut 2012, o 23:03

tadeo60@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja zdecydowanie proponuje serwisy, może jest drogo, ale mam pewność że samochod odbieram sprawny i sprawdzony..Liczy sie sprawność i bezpieczeństwo a nie oszczędności.Pozdrawiam wszystkich użytkownikow motoryzacji.


Taa, a szczególnie serwis Renault Głowacza. W zeszłym roku robić mi się nie chciało, to oddałem autko na wymianę filtra paliwa (auto też Renault). Pół roku później padła pompa paliwa. Co się okazało? Założyli filtr paliwa na odwrót. Mimo to, że kierunek przepływu był oznaczony na filtrze tak wielką strzałką że sam Stępień by to zauważył.
Zadzwoniłem, pytam co i jak. Oczywiście same wykręty. Nikt nic nie wie, tego mechanika akurat nie ma itp, itd.

Autko teraz robię w APP Bosh, kawałek za OST. Nie narzekam i śmiało ich polecam.
emumaster@jawnet
 
Posty: 256
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez barols10@portal » 2 lut 2012, o 23:19

Ja z koleji nie słyszałem dobrych opini o APP Bosch,jestes chyba pierwszą osobą ktora sobie ich chwali:)
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez emumaster@jawnet » 2 lut 2012, o 23:26

Robiłem kupę rzeczy, od łożysk w kołach do zawieszenia i hamulców. Nigdy nic nie spierniczyli.
Ojcu za to zostawili kiedyś zacisk na przewodzie hamulcowym elastycznym :)
Tak więc wpadki się im zdarzają.
emumaster@jawnet
 
Posty: 256
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jawman@portal » 3 lut 2012, o 09:10

barols10@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja z koleji nie słyszałem dobrych opini o APP Bosch,jestes chyba pierwszą osobą ktora sobie ich chwali:)


Ja miałem z nimi takie doświadczenia, że miałem uwalony przepływomierz - wariowały mi wolne obroty. To mi kolesie wymienili paliwo w baku, wymienili filtr paliwa, kable zapłonowe i kazali mi 700 zapłacić a auto dalej szalało na wolnych obrotach. Kolejny przypadek - wymieniali mi filtr gazu tylko go zapomnieli dokręcić i po wyjechaniu waliło gazem na całe OST. Więc ich raczej zaliczam do patałachów i beztalenciów.

Najlepsi są tam u nich ci kolesie co siedzą w tym biurze. G..no się znają a mędrcy tacy że szok.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez barols10@portal » 3 lut 2012, o 10:10

No koledze kiedyś tak zrąbali silnik w Astrze że potem nadawal sie tylko do remontu.
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez Anonymous » 3 lut 2012, o 23:15

JA bym chciał aby ktoś polecił dobrego mechanika od Japonców :D , a dokładnie interesuje mnie od Hondy
Anonymous
 

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez bmx@jawnet » 3 lut 2012, o 23:28

kiciu ja pisałem już post odnośnie mechanika na CHopina koło budowlanki, moja mała piękna zielona AVENSIS tylko tam jeździ :D
Avatar użytkownika
bmx@jawnet
 
Posty: 192
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez zbypat@portal » 4 lut 2012, o 05:50

Witam. Polecam pana Krzysztofa H.,znajdziesz go na Górnośląskiej 47a Auto Usługi Rafał Buła.
zbypat@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez dem2000@jawnet » 4 lut 2012, o 07:54

zbypat nie ma to jak samemu zrobić sobie reklame - żałosne...
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez Anonymous » 4 lut 2012, o 11:19

Co prawda nie w Jaworznie ale zawsze solidnie wykonana robota :) http://www.baranautoserwis.pl/
Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat.
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron