Kuchnia pod wymiar - kogo polecacie ?

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Kuchnia pod wymiar - kogo polecacie ?

Postprzez chmooreck@jawnet » 26 sty 2012, o 14:43

Jakie macie doświadczenia z firmami robiącymi kuchnie na zamówienie w naszej okolicy ?
W szczególności zależy mi na solidnej firmie, chociaz ostrzeżenia przed partaczami tez się przydadzą ;)
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kuchnia pod wymiar - kogo polecacie ?

Postprzez marcin7@portal » 26 sty 2012, o 15:04

Ja mogę polecić firmę - AVANTMEBLE z czystym sumieniem ,robiłem u nich kuchnie i zabudowę na przedpokoju i jestem bardzo zadowolony :Dwszystko bardzo starannie wykonane i wcale nie drogo - Polecam.Tel- 792191956.
marcin7@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Kuchnia pod wymiar - kogo polecacie ?

Postprzez benzen@portal » 26 sty 2012, o 23:19

Polecam firme na przeciwko cmentarza pechnickiego
Dragan Rafał - Sklep meblowo - tapicerski
Paderewskiego 16
43-600 Jaworzno, woj. śląskie

Mnie robili kuchnie i jestem zadowolona, w jeden dzień złożyli meble, szybko sprawnie.
benzen@portal
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Kuchnia pod wymiar - kogo polecacie ?

Postprzez Anonymous » 27 sty 2012, o 00:12

Dobry wieczór,

domyślam się, że intencja autora postu jest "czysto pragmatyczna" i związana jest z troską o sensowny zakup, niemniej jednak pamiętajcie drodzy Państwo o tak zwanym czynie nieuczciwej konkurencji, którym jest każde naruszenie przepisów polskiego prawa mające na celu uzyskanie przewagi konkurencyjnej ...

lepiej byłoby poprosić o takie "doświadczenia" (w tym: oceny fachowości poszczególnych producentów) na priv, żeby "ktoś zainteresowany" nie wyciągnął z publicznego forum przesłanki o naruszeniu ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, która m.in. reguluje zapobieganie i zwalczanie nieuczciwej konkurencji w działalności gospodarczej ...

Pozwolę sobie przypomnieć, iż czynami nieuczciwej konkurencji są w szczególności:
- wprowadzające w błąd oznaczenie przedsiębiorstwa;
- fałszywe lub oszukańcze oznaczenie pochodzenia geograficznego towarów albo usług;
- wprowadzające w błąd oznaczenie towarów lub usług;
- naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa;
- nakłanianie do rozwiązania lub niewykonania umowy;
- naśladownictwo produktów;
- pomawianie lub nieuczciwe zachwalanie,
- utrudnianie dostępu do rynku;
- przekupstwo osoby pełniącej funkcję publiczną,

a także nieuczciwa lub zakazana reklama oraz organizowanie systemu sprzedaży lawinowej;

Pozdrawiam serdecznie
Anonymous
 

Kuchnia pod wymiar - kogo polecacie ?

Postprzez chmooreck@jawnet » 27 sty 2012, o 08:51

Dopóki wypowiadaja się klienci na temat swoich doświadczeń chyba wszystko jest zgodne z prawem...
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kuchnia pod wymiar - kogo polecacie ?

Postprzez barton@jawnet » 28 sty 2012, o 09:02

Lechu skutecznie wypłoszył stąd wszelkich doradców :ugeek:. Ja nie doradzę, remontowałem kuchnię trzy lata temu, firma była z Częstochowy, zwinęła się z Jaworzna, bo na miejscu otworzył im się rynek zamówień. Minęły trzy lata, jak dotąd regulacji wymagał tylko jeden zawias przy trójczęściowych drzwiczkach. Blaty całe, nic się nie odkleja nic nie odstaje :), siłowniki sprawnie domykają drzwiczki, szuflady płynnie się otwierają i zamkają..jak podam nazwę firmy to Lechu na mnie naskoczy, i zarzuci numerami ustaw ;)które złamałem. Życzę powodzenia w wyborze firmy i mebli.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kuchnia pod wymiar - kogo polecacie ?

Postprzez dem2000@jawnet » 28 sty 2012, o 09:14

Czy zawsze się musi ktoś trafić co straszy Sądem. Chyba z ACTA jesteś :)
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

Kuchnia pod wymiar - kogo polecacie ?

Postprzez Anonymous » 28 sty 2012, o 11:27

Ja w tamtym roku zamawiałem kuchnie w " MEBLOSTYLU " , była to kuchnia z lakierowanymi frontami . Mogę polecić firmę bo nie miałem z nimi problemu to co chciałem to dostałem :D . Kuchnia została zmontowana w dwa dni i bez jakiś uchybień . Po ponad pół roku ( jak narazie ) nie zauważyłem aby coś się niepokojącego działo .
Anonymous
 


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron