Naprawa rowerów

Zaproszenia, wydarzenia, propozycje czyli gdzie najlepiej bawić się w weekend

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 19 lip 2011, o 17:20

Dyzio poprostu malo kto wie że jest tam naprawa rowerów. Gość zapomniał się rozreklamować i praktycznie ci co mieszkają w okolicy tylko wiedzą gdzie ta naprawa.
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 19 lip 2011, o 17:21

Julka jak niemasz cudów przy rowerze to za ladny uśmiech ci to machne :D
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez julcia33@portal » 19 lip 2011, o 18:59

blue napisał(a):Julka jak niemasz cudów przy rowerze to za ladny uśmiech ci to machne :D


Rower spadł mi z bagażnika na dachu samochodu i troszkę się mu tylne koło wykrzywiło :| i to tyle co mam w nim do zrobienia :)
julcia33@portal
 
Posty: 257
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 20 lip 2011, o 14:15

jeśli tylko troszke to wycentrujesz kolo bez problemu (sama) ^^ A jeżeli więcej niż troszkę to taniej kupić nową obręcz i przelożyć opone ;)
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez julcia33@portal » 20 lip 2011, o 20:58

blue napisał(a):jeśli tylko troszke to wycentrujesz kolo bez problemu (sama) ^^ A jeżeli więcej niż troszkę to taniej kupić nową obręcz i przelożyć opone ;)

Niestety sama nie umiem tego naprawić :( I nie wiem ile to będzie więcej niż troszkę :(
julcia33@portal
 
Posty: 257
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 21 lip 2011, o 06:30

blue napisał(a):jeśli tylko troszke to wycentrujesz kolo bez problemu (sama) ^^ A jeżeli więcej niż troszkę to taniej kupić nową obręcz i przelożyć opone ;)


Piękna podpowiedź , człowieku kobieta nawet pewnie nie zna zasady kręcenia nyplami już pominę podstawoway fakt że jest potrzebny do tego stojak ! , a ty byś chciał żeby sama centrowała :ugeek: , może ty jesteś biegłym fachowcem ale z wypowiedzi " julci " ona o tym nie ma pojęcia . A drugie stwierdzenie kupowania nowej obręczy to już mnie rozbawiło maksymalnie !!
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 21 lip 2011, o 18:05

Co do obręczy może się źle wyraziłem i tak wiesz o co chodzi tylko próbujesz się popisać... No ale ok po 1 po co ci stojan? Za moich czasów robiło się bez tego badziewia... Po 2 kolo tylne bez kasety 65 zl (wzmacniane). A po 3 kolego drogi wystarczy wejść w Google i wpisać "jak wycentrować kolo" i w rysunkach jest pokazane co i jaki Julka dala by sobie spokojnie z tym rade. Więc następnym razem jak będziesz chciał sie popisać to się 2 razy zastanów czy masz czym. ^^
Julka napisz pw to ci machnę jak będę w pobliżu ;)
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 21 lip 2011, o 18:07

Przy okazji Kicu mocno scentrowany stożek bardziej opalca się wywalić jak centrować, a dlaczego to przeczytaj na necie ;)
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 22 lip 2011, o 06:19

"blue" nie robię żadnej atrakcji z tego tematu i nie popisuje się ! Tylko po co mówisz kobiecie , aby sama sobie centrowała koła jeżeli ona wyraźnie pisze , że potrzebuje fachowca ?

P.S.
Nie żebym się chwalił , ale jak JA centrowałem koła to możliwe , że ty nie miałeś jeszcze roweru :D , tak przynajmniej mnie się wydaje . A było to bardzo dawno temu .
Anonymous
 

Naprawa rowerów

Postprzez Anonymous » 22 lip 2011, o 07:57

Pewnie po to że to proste 2 machnięcia kluczem, odpisuje juz tu któryś dzień z rzędu, a sama by to zrobiła bez zbędnych kosztów. Interes na naprawie rowerów jest średni więc albo ktoś ma do tego zamiłowanie i dorabia sobie tak do emerytury albo zdziera ciężkie pieniądze za byle pierdole. Analogicznie do warsztatów sam. Ale zawsze trafi się taki inteligent jak ty i musi dyskutować i porównywać "jak ja wkręcałem śrubkę w dupkę to ty miałeś mleko pod nosem...". PozDro Dla Ciebie RyM DziaDzia :)
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co w mieście słychać...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron