Ranking warsztatów mech / elek

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Ranking warsztatów mech / elek

Postprzez barols10@portal » 15 mar 2011, o 22:08

ja jeszcze polecam wulkanizatora który jest w szczakowej (nie pamiętam dokładnie teraz ulicy) ale naprawde zna sie na rzeczy,nieraz tam robiliśmy z oponami czy znajomi i każdy był zadowolony:D
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ranking warsztatów mech / elek

Postprzez leman@jawnet » 15 mar 2011, o 22:21

barols10; jak myślimy o tym samym :), to w moich oczach gość zapunktował w sytuacji, gdy po wymianie kompletu sprężyn i amorków zaproponowałem mu, żeby tak samo zrobił mi "coś tam" i zarobił kasę, On odpowiedział;
zajmuje się oponami i zawieszeniem
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ranking warsztatów mech / elek

Postprzez barols10@portal » 15 mar 2011, o 22:42

Jak dobrze kojarze to tam jest ulica Ujejskiego
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ranking warsztatów mech / elek

Postprzez barols10@portal » 16 mar 2011, o 13:02

A tak z innej beczki,kumpel poszukuje lakiernika niedrogiego a dobrego,ktoś może kogoś polecić??
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ranking warsztatów mech / elek

Postprzez asiunia@jawnet » 16 mar 2011, o 14:44

nie
na górze piasku jest taki pan, co z kolorami na problem i granatowy wg niego = fioletowy :(
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ranking warsztatów mech / elek

Postprzez Anonymous » 16 mar 2011, o 15:09

Ja tez nie znam w Jaworznie niedrogiego i dobrego.

Mnie kiedyś znajomy polecił warsztat w Ciężkowicach. Na samym końcu wioski, tam gdzie kończy się droga gnieździ się ta chłopina.
Dobrze radze trzymać się od niego z daleka. Cena - porażka, jakość - dramat, czas trwania - katastrofa. Na dodatek po miesiącu odpadła mi listwa boczna, którą zdemontował (przy okazji masakrując ją) do malowania.
Jeśli ktoś nie chce się potem denerwować to zdecydowanie radzę omijać człowieka szerokim łukiem.

Mój mąż natomiast robił jakieś zaprawki lakiernicze w swoim samochodzie w warsztacie obok wspomnianego przeze mnie Auto Marwitu.
Problem w tym, że oni tylko przygotowują blachę a samym malowaniem zajmuje się facet na Długoszynie.
Fakt - mąż do dziś zadowolony. Natomiast cena - wychodzi dosyć wysoka.
Anonymous
 

Ranking warsztatów mech / elek

Postprzez barols10@portal » 16 mar 2011, o 15:55

ukaja napisał(a):Mnie kiedyś znajomy polecił warsztat w Ciężkowicach. Na samym końcu wioski, tam gdzie kończy się droga gnieździ się ta chłopina.


chyba wiem o kim mówisz,no poprostu chodzi mi o to żeby ktoś wmiare dobrze pomalował auto i nie wziął za to kosmicznych pieniędzy.
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ranking warsztatów mech / elek

Postprzez lagarto@jawnet » 27 maja 2011, o 13:07

ukaja napisał(a):
blue napisał(a):Do diesli ponoć na Jeleniu ktoś jest godny polecenia wiem to od kolegów. Natomiast ja nigdy ropniaka nie miałem więc można uznać to za pewną pogłoskę.


Chyba mówisz o Tadku Dylusie.


Macie jakiś namiar na tego Pana? Podobno jest jedynym lekarzem dla mojego auta - tak mi powiedziano w dwóch warsztatach w których byłem w Jaworznie...
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ranking warsztatów mech / elek

Postprzez ttsi@jawnet » 27 maja 2011, o 13:19

Ja Osobiście polecam warsztat ITALMOTO w Ciężkowicach na budowlanej 42.
Chłopaki dobrze naprawiają auta teraz wchodzą w autoryzowany serwis magneti marelli nie ma dla nich rzeczy nie możliwych.

Co do dylusa odradzam duzo liczy slabo robi .. pozdrawiam
ttsi@jawnet
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 sie 2008, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ranking warsztatów mech / elek

Postprzez lagarto@jawnet » 27 maja 2011, o 14:27

To że dużo liczy to już wiem... Jak pisałem - w dwóch warsztatach (i to w miarę dobrych jak na nasze jaworznickie realia) odesłano mnie do niego więc zaryzykuję i sam ocenię jakim jest fachowcem :|.

P.S. Dzięki Ukaja za nr tel. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron