Piotr Szczudło

Komentarze do artykułów w portalu

Piotr Szczudło

Postprzez redakcja@jawnet » 3 lis 2010, o 00:06

Warto oddać głos na mnie, bo aktywny Radny – to Radny z dala od polityki, a blisko ludzi!
Materiał finansowany przez KW PO
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Piotr Szczudło

Postprzez leman@jawnet » 3 lis 2010, o 02:35

Politycznie to na pewno daleko mi do PIS, potem zależnie od wiatrów (niekoniecznie moich). Jako samorządowy wyborca to bliżej mi do czasowo wyalienowanych partyjnie kandydatów (np. p.Pycia, P.Żabińska....) niż do członków...
W swojej ofercie napisał Pan wszystko!! prawie 3 w jednym!, no może brakuje reprywatyzacji basenu i zamykanej szkoły i przywrócenia koszykówki w LO3.
Ale ja jako wyborca jednego z tego nie rozumie ;

cytat".....Zwiększenie aktywności Radnych w dzielnicach (zmiana sposobu naliczania diet). Uważam, że Radni powinni bardziej zaangażować się w pracę w komisjach, gdzie tworzone są projekty uchwał. Udział w sesji Rady Miejskiej i głosowanie to raczej finalizacja tych prac i splendor, a nawet darmowa reklama w mediach. Nie za to Radni pobierają diety....."

- Czy chodzi Panu o zwiększenie zatrudnienia budżetowego w Jaworznie?? tzn. dla każdego Radnego dodatkowy strażnik miejski co Go za "fraki" będzie przetaczał przez dzielnice jego okręgu wyborczego, a potem dostarczał Go do klimatyzowanego pomieszczenia z paluszkami i kawką na obrady, głosowanie i podpisanie listy ?
- A może Pan chce ograniczyć gminne koszty ! i proponuje rajcowanie za darmo ? (to akurat było by the best!, bo pasjonaci są najlepsi, ale to moja opinia)
- Chyba, że chodzi Panu o to, co te wszystkie "Programy" to ściema, a chodzi o kase=dieta, ale Pan w ramach sprzeciwu bedzie zamykał oczy podpisując listę płac??
..no tego do końca nie pojąłem
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Piotr Szczudło

Postprzez szymonk@jawnet » 3 lis 2010, o 09:16

dla przypomnienia na sam początek:
Obrazek

no i póki jeszcze wisi w sieci cytat z kandydata Platformy:

"A oto najważniejsze dokonania władz miasta, nie wyłączając prezydenta i jego zastępców oraz prezesów spółek z udziałem Gminy.

Do ogródka braku kontynuacji działań poprzednich władz można zaliczyć karygodną rozrzutność w wydawaniu pieniędzy PKM Sp. z o.o. To oszczędności poczynione przez poprzedników pozwoliły przetrwać do tej pory spółce. Nowy prezes prowadzi ją wprost na skraj bankructwa. Kupił bowiem nowe autobusy zbyt duże, awaryjne, na co wskazuje ich droga eksploatacja w ościennym Sosnowcu. Nade wszystko są to autobusy drogie. Za jednego Solarisa można kupić dwa podobne Jelcze lub trzy mniejsze. Te zakupy prawdopodobnie odbiją się wielką czkawką mieszkańcom naszego miasta."

źródło: http://sdpl.jaworzno.w.interia.pl/archiwum/program%20jmm.htm

i dalej Piotr Szczudło:

"To co zostało z programu JMM
(...)
Marnowanie pieniędzy na duże projekty unijne (Miasto twarzą do autostrady, Czysta i tania woda, Jaworznicki park przemysłowy, Park północny), które być może nigdy nie doczekają się realizacji, a których etap przygotowania pochłania pieniądze tak wielkie, że można by za nie finalizować wiele małych inwestycji, jak: budowa dróg, chodników, mieszkań, przygotowanie terenów do inwestycji, modernizacja obiektów turystycznych (DW „Ryś”, Tarka, Sosina). Ludziom nie potrzebne te wielkie projekty, gdy nie będą mieć pracy, gdzie mieszkać i za co żyć."

no i jeszcze tutaj:
http://sdpl.jaworzno.w.interia.pl/archiwum/rozbuchane%20projekty.htm


Szczerze polecam poczytać sobie co pan Szczudło miał do powiedzenia. To że Platforma wciągnęła go na listy zupełnie mnie nie dziwi. W takim Froncie Jedności Narodowej nie ma znaczenia co myślisz, ważne że buźkę poznają.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Piotr Szczudło

Postprzez kosa@portal » 3 lis 2010, o 13:19

Komedia z tym Szczudlo. Startuje z PO a jego ojciec z WDJ. I to hasło z dala od polityki jest kosmiczne! Panom Szczudłom dziękujemy za sliczne buzki jak to okreslil leman, bo jak pamietam wypowiedzi Tadeusza Szczudlo na sesji to noż się w kieszeni otwieral. Tyle...
kosa@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Piotr Szczudło

Postprzez shikashi@portal » 3 lis 2010, o 20:59

popieram
shikashi@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Piotr Szczudło

Postprzez msjoy@portal » 3 lis 2010, o 21:32

Zapraszając takich kandydatów jak p. Piotr Szczudło na swoje listy Platforma Obywatelska w Jaworznie na pewno nie zyska zwolenników. We mnie wzbudza ogromny niesmak i coraz bardziej tracę szacunek dla liderów tej partii w naszym mieście.
msjoy@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Piotr Szczudło

Postprzez lakus1973@portal » 3 lis 2010, o 22:03

PO próbuje za wszelką cenę przeciągnąc różnej nacji polityków nieważne czy z lewicy czy prawicy liczy się wynik " PO = 100% mandatów w radzie miejskiej.Do takiej polityki mnie nie przekonają, mojego głosu nie dostaną.
lakus1973@portal
 
Posty: 155
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Piotr Szczudło

Postprzez pit67@portal » 4 lis 2010, o 11:49

Serdeczne dzięki za przypomnienie mojej zamierzchłej rewolucyjnej przeszłości :D Setnie się ubawiłem przeglądając tę stronkę z przed 10 lat. Któż z nas nie zaczynał swej przygody z polityką od lewicowej, by nie rzec lewackiej działalności. Łza się w oku kręci :| Moja krytyka działalności ówczesnych władz była niejako wpisana w idee tej działalności. Ale prawdziwa cnota krytyk się nie boi :) Pan Prezydent Silbert okazał się doskonałym samorządowcem, który słucha ludzi i konsekwentnie buduje swój program w oparciu o opinie obywateli. Ja również. Nasza współpraca od połowy lat 2000 przebiega bardzo dobrze, co objawiało się między innymi kredytem zaufania Prezydenta Silberta w reprezentowaniu przeze mnie Gminy Jaworzno w Spółce - Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Balinie do 2009r, wykorzystaniu przez Urząd Miasta mojego projektu ZGT do powstania Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie itd itp - dużo by wymieniać. Powiem więcej, dziś Prezydent Silbert realizuje nie tylko moje postulaty, ale i zdecydowanej większości obywateli naszego miasta, co pokazują sondaże jego poparcia, oscylujące wokół 70%, co również widnieje na mojej stronie internetowej. Reasumując muszę podziękować serdecznie Panu Posłowi Wojciechowi Sałudze za wysunięcie mojej kandydatury w wyborach do Rady Miasta, Panu Prezydentowi Pawłowi Silbertowi za dotychczasową współpracę, zaufanie i nadzieję na takową w przyszłości oraz szanownwmu Panu Anonimowi, piszącemu poprzednie komentarze ;) za cenny udział w mojej kamapanii wyborczej, również wyrażając nadzieję na więcej :D Pozdrawiam, Piotr Szczudło http://www.szczudlo.bloog.pl
pit67@portal
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Piotr Szczudło

Postprzez szymonk@jawnet » 4 lis 2010, o 12:24

Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś się pod Pana podszywa.

W jaki sposób strona SDPL może mieć 10 lat, skoro partia wegetuje dopiero 6 rok? pisanie o "lewackiej działalności" czy ubaw do łez z tego co się śmiertelnie poważnie pisało kompromituje Pana. Jaką mam mieć pewność, że to co Pan teraz wypisuje nie będzie śmieszyło Pana a mnie wprawiało w zażenowanie za kolejne 6 lat?

Poza tym, tematy poruszane we wpisach na blogu miejscami nie mają pokrycia w Pana programie wyborczym. Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na problemy o których pisał Pan we wpisie "Quo vadis?" (21 grudnia 2009 3:06). Pisał Pan o tym, jak to ościenne miasta potrafią ściągnąć "wielkie inwestycje" natomiast w programie wyborczym nie widzę Pana pomysłów w tej materii.

Nie wspominając już o tego typu kwiatkach:
Obrazek
od 23.09.09, bo wtedy zamieścił Pan wpis okraszony takim zdjęciem, mam rozumieć że bardzo wiele się w Jaworznie zmieniło, tak?
na tyle dużo by dać się wciągnąć na listę Platformy Obywatelskiej i wyśmiać to, co wcześniej się pisało na stronie partyjnej.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Piotr Szczudło

Postprzez grisham@portal » 4 lis 2010, o 17:01

Szymonk:D.

Swoją drogą jak to człowiek w ciągu roku, ba 10 miesięcy(licząc od "Quo vadis?") tak się może przekręcić.

Panie Szczudło, to wszystko w blogu jest pięknie i ładnie zredagowane, tylko pisać to w zasadzie każdy z nas potrafi i póki co dzięki słowotokowi nic się nie dzieje a tym bardziej zmienia.

Wracając do działalności tej bardziej na lewej stronie politycznej, to dziwi mnie fakt, że nie kierował się Pan własnymi przekonaniami tylko jak Pan to ujął Moja krytyka działalności ówczesnych władz była niejako wpisana w idee tej działalności.

Jako wyborca z Pańskiego okręgu niniejszym popieram to co przedstawia Pan w swoim programie, decyzji jeszcze nie podjąłem, wiele przemawia za Panem. Bardzo interesują mnie dwa punkty z pańskiego programu, mianowicie Park i parkingi. Moje pytanie brzmi, jak skoro teren parku to nie własność gminy, a skwery i dzikie parkingi przy blokach należą do wspólnot bądź spółdzielni.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 23 gości

cron