Czytnik RSS na jaw.pl

Masz jakieś uwagi czy też spostrzeżenia dotyczące prowadzonych przez nas serwisów, podziel się nimi

Czytnik RSS na jaw.pl

Postprzez Anonymous » 22 mar 2009, o 23:24

Czy pomysł umieszczenia czytnika rss na jaw.pl Wam się spodobał, ciekawi jesteśmy waszych opinii. Czy powinien zostać na stronie czy powinniśmy go zlikwidować?
Jeśli ma zostać to jakie tematy Was zainteresują?
Anonymous
 

Czytnik RSS na jaw.pl

Postprzez freezee@jawnet » 23 mar 2009, o 05:42

dla mnie osobiscie zbedny, wiadomosci czytam na interii, wp, wiekszych portalach... wiecej info...


ps. problem tez widze w tym, że na forum ktos cos napisze to widac ilosc odpowiedzi i wiadomo czy ktos odpisal czy nie, a czemu tego nie ma w ogloszeniach??? Daje je czesto i non stop wchodze w nie. Nie widac czy ktos cos odpisal czy nie odpisal... Poza tym wydaje mi sie ze wiecej osob zaklada ogloszenia niz pisze cos na forum...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Czytnik RSS na jaw.pl

Postprzez jaworznianin@portal » 23 mar 2009, o 19:12

Wg mnie pomysł dobry i fajny ale za duży misz-masz tematyczny...
Skoro portal jest lokalny to powinien zawierać informacje lokalne, a taki rss ewentualnie regionalne. Taki informator ogólnokrajowy, a w zasadzie światowy, wg mnie bezsensowny, bo jak ktoś zauważył powyżej nikt na jaw raczej informacji takich szukać nie będzie. Troszkę chaotycznie dobrane kanały.
jaworznianin@portal
 
Posty: 427
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Czytnik RSS na jaw.pl

Postprzez wodnik78@jawnet » 23 mar 2009, o 20:29

Ukryć sie nie da że informacji z kraju nikt z osób poza naszego miasta tutaj szukać nie będzie a wszelkie informacje znajdujące się tutaj same rzucaja sie w oczy na różnego rodzaju portalach typu onet, wp czy tvn24 itp. I tak jak już napisał jaworznianin lepiej by tu było widać wiadomości z naszego regionu niz z kraju. Mozna by jeszcze dodać jakie w najbliższym czasie imprezy odbywają się na śląsku bo pewnie pare osób by sie na takie wybrało bo skoro u nas jest ich mało. Ewentualnie zrobic dział z imprezami i każda osoba by wpisywała krótką informacje na jej temat lub wysyłała do konkretnej osoby która by umieszczała na stronie.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Czytnik RSS na jaw.pl

Postprzez gancu@jawnet » 23 mar 2009, o 21:30

Dokładnie, od kiedy ten RSS jest to jeszcze ani razu na niego nie popatrzyłem, bo i tak za chwile wejdę na np. Onet.

Też uważam, że można to miejsce wykorzystać na coś bardziej tematycznego z Jaworznem...
Avatar użytkownika
gancu@jawnet
 
Posty: 331
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Czytnik RSS na jaw.pl

Postprzez barton@jawnet » 27 mar 2009, o 15:05

Franek , jak dla mnie czytnik nie jest potrzebny. Opinia podobna do kolegów wyżej. Bardziej przydałby się serwer zdjęć na forum . Kolorystykę stronki też by można zmienić :).
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Czytnik RSS na jaw.pl

Postprzez Anonymous » 27 mar 2009, o 15:49

W takim razie zastanowimy się nad jego przyszłością.

Co do przyszłości to jestem w trakcie projektowania nowego layout`u.
Wygląd strony zmieni się radykalnie, pracujemy nad wprowadzeniem nawigacji pomiędzy materiałami no i wiele więcej aspektów. Na wyniki pewnie trzeba będzie poczekać.
Anonymous
 

Czytnik RSS na jaw.pl

Postprzez fanreal@jawnet » 28 mar 2009, o 12:08

franek@poczta.jaw.pl napisał(a):W takim razie zastanowimy się nad jego przyszłością.

Co do przyszłości to jestem w trakcie projektowania nowego layout`u.
Wygląd strony zmieni się radykalnie, pracujemy nad wprowadzeniem nawigacji pomiędzy materiałami no i wiele więcej aspektów. Na wyniki pewnie trzeba będzie poczekać.

I przede wszystkim - moderator na forum i możliwość zakładania sond w tematach!

edit: I prócz tego, przydałaby się taka opcja, że tematy, w których się brało udział i ktoś przykładowo zacytował nasze słowa powinny być umieszczone zamiast lub pod "ostatnie tematy na forum". Bardzo by to pomogło w szybkim odnajdowaniu tematów, w których dyskutujemy. Jest taka możliwość?
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Czytnik RSS na jaw.pl

Postprzez fanreal@jawnet » 3 maja 2009, o 13:21

franek@poczta.jaw.pl napisał(a):W takim razie zastanowimy się nad jego przyszłością.

Co do przyszłości to jestem w trakcie projektowania nowego layout`u.
Wygląd strony zmieni się radykalnie, pracujemy nad wprowadzeniem nawigacji pomiędzy materiałami no i wiele więcej aspektów. Na wyniki pewnie trzeba będzie poczekać.

Minął miesiąc. Jak idą prace? Proszę o odpowiedź na moje pytania z poprzedniego posta.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Tematyka związana ze stronami www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron