Chętni do Fify'10 poszukiwani

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

Chętni do Fify'10 poszukiwani

Postprzez rest@jawnet » 17 kwi 2010, o 11:04

Cześć
Poszukuje osób chętnych do zagrania w Fife10 po sieci. Jeśli ktoś miałby ochotę oto mój numer gg: 3118708 [zawsze mam na niewidocznym wiec proszę bezpośrednio]. Czekam na szybkie odpowiedzi ;)
Pozdro!
rest@jawnet
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Chętni do Fify'10 poszukiwani

Postprzez freezee@jawnet » 17 kwi 2010, o 11:07

gralismy swego czasu po sieci ale fifa 10 jak i pes10 są żenujące za wolne itp...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Chętni do Fify'10 poszukiwani

Postprzez rest@jawnet » 17 kwi 2010, o 11:11

Durna wymówka, w grze jest opcja: "prędkości" gry ;) Poza tym nie piszcie, że graliście bądź co wam się w niej nie podoba. Piszcie jak chcecie pograć, może jakąś ligę się skroi gdyby było więcej chętnych.
rest@jawnet
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Chętni do Fify'10 poszukiwani

Postprzez gembol@jawnet » 17 kwi 2010, o 11:28

ja caly czas gram w PES 2009 online na moim PSP i powiem że nie kiedy zdarza sie tak że ciężko jest grac z powodu przeciążenia serwera ale wtedy szukam mało zaludniony serwer i da sie grac nie jest tak zle ;)
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Chętni do Fify'10 poszukiwani

Postprzez fanreal@jawnet » 17 kwi 2010, o 12:32

freezee@jawnet.pl napisał(a):gralismy swego czasu po sieci ale fifa 10 jak i pes10 są żenujące za wolne itp...

Padłem.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Chętni do Fify'10 poszukiwani

Postprzez freezee@jawnet » 17 kwi 2010, o 15:35

fanreal@jawnet.pl napisał(a):
freezee@jawnet.pl napisał(a):gralismy swego czasu po sieci ale fifa 10 jak i pes10 są żenujące za wolne itp...

Padłem.


wiem mi do stóp !! To że mi sie nie podoba i moim znajomym to nie znaczy, że tobie się też musi nie podobać wyrażam swoją opinię mam do tego prawo !! Nie wiem tylko czy to twój rozumek ogarnia;)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Chętni do Fify'10 poszukiwani

Postprzez fanreal@jawnet » 17 kwi 2010, o 16:42

freezee@jawnet.pl napisał(a):
fanreal@jawnet.pl napisał(a):
freezee@jawnet.pl napisał(a):gralismy swego czasu po sieci ale fifa 10 jak i pes10 są żenujące za wolne itp...

Padłem.


wiem mi do stóp !! To że mi sie nie podoba i moim znajomym to nie znaczy, że tobie się też musi nie podobać wyrażam swoją opinię mam do tego prawo !! Nie wiem tylko czy to twój rozumek ogarnia;)

Rozwiń tą swoją "opinię", bo określenia "żenujące, za wolne" to żadna opinia. Odnoszę się oczywiście do pesa, bo fifa mnie nie interesuje :)
Poza tym ja wyraziłem opinię na temat Twojej opinii. Mam do tego prawo. I nie obrażaj kogoś, kto się z Tobą nie zgadza. Zachowujesz się jakbyś tego rozumku - o którym piszesz - nie miał.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Chętni do Fify'10 poszukiwani

Postprzez freezee@jawnet » 17 kwi 2010, o 18:35

fanreal@jawnet.pl napisał(a):
freezee@jawnet.pl napisał(a):
fanreal@jawnet.pl napisał(a):
freezee@jawnet.pl napisał(a):gralismy swego czasu po sieci ale fifa 10 jak i pes10 są żenujące za wolne itp...

Padłem.


wiem mi do stóp !! To że mi sie nie podoba i moim znajomym to nie znaczy, że tobie się też musi nie podobać wyrażam swoją opinię mam do tego prawo !! Nie wiem tylko czy to twój rozumek ogarnia;)

Rozwiń tą swoją "opinię", bo określenia "żenujące, za wolne" to żadna opinia. Odnoszę się oczywiście do pesa, bo fifa mnie nie interesuje :)
Poza tym ja wyraziłem opinię na temat Twojej opinii. Mam do tego prawo. I nie obrażaj kogoś, kto się z Tobą nie zgadza. Zachowujesz się jakbyś tego rozumku - o którym piszesz - nie miał.


Pes10 na ps2 OK ale na X360 i ps3 za wolne tzn. podania nie mają róznego tępa wszystkie piłki są takie same, górna dolna lecą z tą samą prędkością, strzał a podane nie widać różnicy w fizyce lotu piłki kopniesz z calej sily a podasz lekko a pilka w takim samym tempie przemierza boisko( z wyjątkiem strzałów z woleja) Wolna ktoś powie że dlatego aby budować grę a nie grać schematami, spotkałem się z takimi opiniami w gazetach. To teraz mam pytanie czym jest piłka nożna jak nie grą schematów?? Każdy trener, manager ma swoje schematy i przekłada je na drużynę, jedni z większym inni z mniejszym sukcesem... Jeśli chodzi o ps10 na kompa nie wypowiadam się bo jest w ogóle do du**, każdy wie że to gra tylko na konsole. Odnoszę się do pes10 w porównaniu z pes09 pes06(nasjlepszym) oraz pes10 ale tylko na ps2.

ps. opinia padłem ;)
To tyle ode mnie;)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Chętni do Fify'10 poszukiwani

Postprzez matikulka@jawnet » 21 kwi 2010, o 15:24

Jestem chętny. A zarazem zapraszam wszystkich na forum o Fifie 10. Turnieje, ligi, zapisy i emocje. Zapraszam. http://www.ligafify2010.darmowefora.pl/index.php
matikulka@jawnet
 
Posty: 163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron