Pytanie o forum (dział kultura - film)

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez Anonymous » 7 sty 2010, o 14:15

W pewnych filmach należy ruszyć muzgowinicą i dostrzec to czego oczy nie widzą, reżyser pozostawia interpretacje pewnych faktów, zdarzeń widzowi. Fakt Wrota to horror ze sporą nutą humoru, ale moim zdaniem to podkreśla jego smak. Czyż nie podniecaliśmy się tego typu filmami 15-20 lat temu. Wg. mnie dobre kino chociaż nie z górnej półki tego gatunku ale warte polecenia uwagi.

Fanreal a tak na marginesie syf to jest w rynsztoku. Powiedz mi jak nazwiesz ostatni polski "horror" "Dom zły" - Twoje określenie idealnie pasuje do tej szmiry. Stopniujmy z rozumem.:D
Anonymous
 

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez szymonk@jawnet » 7 sty 2010, o 15:16

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Fanreal a tak na marginesie syf to jest w rynsztoku. Powiedz mi jak nazwiesz ostatni polski "horror" "Dom zły" - Twoje określenie idealnie pasuje do tej szmiry. Stopniujmy z rozumem.:D


pewnie filmu nie zrozumiałeś : ) zobacz go za kilka lat.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez Anonymous » 7 sty 2010, o 16:13

Zrozumiałem nader dobrze, fabuła i przesłanie jeszcze ujdzie, natomiast cała reszta to przekolorowany PRL, na dodatek bardzo prowincjonalny.
Anonymous
 

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez oberschlesien@portal » 7 sty 2010, o 17:50

:oops:
oberschlesien@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez Anonymous » 7 sty 2010, o 20:30

A jeszcze jedno Fanreal, podaj przykład z ostatniego roku filmu podobnego napięciem, muzyką i fabułą do "Wrót", bo ja jakoś nie bardzo widzę tu lepszą produkcję a przynajmniej porównywalną. A uwierz, że dobre kino jest jedną z moich pasji.:D
Anonymous
 

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez lukasz-grudzien@portal » 7 sty 2010, o 21:24

Widzicie, jak nie wiele trzeba aby powstała ciekawa dyskusja.

dopiero co by było gdyby cała kategoria KULTURA/FILM powstała :)

Kto jest ZA ????

Może siła tłumu skłoni jaw.pl do stworzenia !!!

lukasz-grudzien@portal
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez seba@jawnet » 7 sty 2010, o 21:49

Ale nas nie trzeba do niczego namawiać. Odezwij się do mnie na maila, ale na: seba@jaw.pl Omówimy szczegóły spotkania, gdyż lepiej pisać na stronę główną, niż tylko na forum - każdy wpis i tak będzie można komentować na forum.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez ori@jawnet » 7 sty 2010, o 22:36

krytyk będzie tylko krytykował nas że lubimy Rambo 5 oglądać ;) i Transformers, a nie ogladamy niezależnego kina indyjskiego czy rumuńskiego ;)
Avatar użytkownika
ori@jawnet
 
Posty: 313
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez barton@jawnet » 7 sty 2010, o 23:06

Ty tylko podaj , co oglądasz , a krytyk Cię rozstrzela pod ścianą :). Swoją drogą , skoro kolega krytyk ma swoje recenzje ok. 500 filmów , to nie zrobił tego wczoraj , czy te głosy krytyki były już gdzieś publikowane ? , czy tak pisałeś sam dla siebie.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez fanreal@jawnet » 7 sty 2010, o 23:35

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):A jeszcze jedno Fanreal, podaj przykład z ostatniego roku filmu podobnego napięciem, muzyką i fabułą do "Wrót", bo ja jakoś nie bardzo widzę tu lepszą produkcję a przynajmniej porównywalną. A uwierz, że dobre kino jest jedną z moich pasji.:D

Gdzieś Ty tam widział jakieś napięcie? Jedyne napięcie jakie miałem w trakcie tego filmu, to napięcie przedwymiotne.
Być może - jak pisze Łukasz - film ma swój specyficzny klimat, ale ja zupełnie czegoś takiego nie trawię. Z takich śmiesznych horrorów podobała mi się Martwica mózgu. I się pośmiałem i wystraszyłem, i obrzydziłem. A tu? Ten moment kiedy spada tej babie kowadło na głowę i wylatują jej oczy... Kto się z tego śmieje?! Anglicy?
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron