Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez kaze@jawnet » 16 sty 2009, o 12:33

Sama mogłaś pod osłoną nocy przemycić psa poza granice naszego miasta - wówczas "inna" Straż Miejska zajęłaby się sprawą a TY zapewne dostałabyś medal.:oops:

A tak 3 dni zawracasz ludziom tyłek pisząc głupoty.Bo jak sama przyznałaś - nie czytasz innych wypowiedzi.

barborka-design@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie czytam.. nie czytamy dokładnie tych tresci bo juz nie ma sensu.

Swoją drogą - czyżby rozdwojenie jaźni ? Ja, my czy oni ? Zdecyduj się czy piszesz w liczbie pojedynczej czy w mnogiej :ugeek:
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barton@jawnet » 16 sty 2009, o 13:15

barborka-design@poczta.jaw.pl napisał(a):Tak sorry to nie Ty Barton napisałes te słowa.. Nie czytam.. nie czytamy dokładnie tych tresci bo juz nie ma sensu. Poradzilismy sobie z tym psem, więc nie rozumiem jakim prawem piszesz,że nie poradziłam sobie... Skąd Ci sie taka ocena wzięła.. Twoja wyobraźnia jest tak duża i niepoprawna jak u Kaze, który pisał rzeczy których nie było w rzeczywistosci i obrażał mnie. Co do Jaworzna,, jestem tu przejazdem,, częściej na szczeście Kraków i Katowice.. tam sprawy dot. funkcjonowania Straży Miejskiej są jasne. Pozazdrościc możecie mieszkańcom tych miast.. Porzucajcie wiec psy poza granicami Jaworzna...



A TAKIM PRAWEM , że nie raczyłaś napisać , że sprawa załatwiona.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barborka-design@portal » 16 sty 2009, o 14:48

Mylisz sie ... napisałam.. Jest napisane właśnie powyżej.. we własciwym momencie
barborka-design@portal
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron