o co kaman w nowym cenniku?

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez seba@jawnet » 25 lis 2008, o 22:46

konrads@jawnet.pl napisał(a):;) 100 mbit/s * 8 = 128 MB/s ;p dobrze licze ?? i to będzie prędkość miedzy siedziami ??

Ja jestem nigdy ten nigdy nie narzekający... ale faktem jest tak że pare nocek pod rząd testowałem tą moją extremum... i była nie dalej jak 2 w nocy raz to była 0:30 i wyniki troszke mnie zszokowały, zanim zobaczyć tu pięknie test prędkości łącza na poziomie przynajmniej tych 900 no 800 kb/s dostalem wynik Down: 235kb/s Up: 400 kb/s... wyrażam głęboką nadzieję, iż to wahania pomiędzy ustabilizowaniem prędkości. Extremum już mam długi czas... ale teoretycznie teraz nie zgadza ona się z taryfą, ponieważ w dzień nie ma 4 mbit jest max 2 mbit :) przypomnę 4 mbit*8 daje nam dokładnie 512 Kb... ale że biorąc realistykę i strukturę sieci nigdy tego nie osiągnie więc niech będzie te 480 kb/s :) ale nawet tego nie ma...

Przepustowość łącza podana w tabeli jest dostępna dla abonenta poza godzinami szczytu (8.00 - 0.00), w godzinach szczytu przepustowości maksymalne wynoszą: Standard 0,5 Mbit/s, Medium 1 Mbit/s, Optimum 2 Mbit/s, Extremum 4 Mbit/s.


Seba, miałem przyjśc do AC, nie mam kiedy... wiesz jak to jest praca praca praca ;)

Wodzu, powiedz co kiedy się to unormuję według istniejących nowych taryf :)
Ahoy


W planach jest przepustowość przyłącza pomiędzy userami do przepustowości jakie pozwalają urządzenia, ale nad tym trzeba rozsądnie posiedzieć aby jeden abonent pobierający od drugiego nie "zabijał" przepustowości do całego bloku. Generalnie pracujemy nad wieloma tematami:)

Co do schematu sieci to cały czas trwa rozbudowa, a w cenniku traktujemy to jako bloki 4 generacji HD, w grudniu tam będzie lista bloków.

Wracając do Twojej taryfy. Kiedyś Extremum było do 2 w dzień do 4 w nocy, więc Twoje wyniki na poziomie 235 kilobajtów jest jak najbardziej prawidłowe, ale w tym celu właśnie chciałem Cię zaprosić. Dodatkowo jak bartonowi dorzucę kalendarz ;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez chmooreck@jawnet » 26 lis 2008, o 13:26

To może od razu wysyłka kalendarzy do wszystkich abonentów ?

...bo i tak zaraz się tu zaczną wszyscy zgłaszać ;)
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez Anonymous » 27 lis 2008, o 19:22

Mieszkam na Pieczyskach i ostatnio chciałem zmienić radiówke z 2,4 ghz na 5ghz ale sie dowiedziałem ze nie moge. Seba piszesz ze do konca miesiaca opublikujesz liste gdzie maja byc zmiany, a przewidywane są tam Pieczyska? Jeśli nie to bede musial przyjsc i tez podpisac ta nowa umowe.
Anonymous
 

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez waldek2@jawnet » 28 lis 2008, o 20:03

Mam tylko nadzieje że na na mojej ulicy coś sie ruszy żenada od 2 lat nic w temacie tylko medium ale czekaj do świąt jednych i następnych i święta przybywają tak samo jak lata ale to samo ciągle a to bloki skandal bo to Podwale
Avatar użytkownika
waldek2@jawnet
 
Posty: 31
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez barton@jawnet » 29 lis 2008, o 14:07

To ja poproszę ten kalendarzyk :D..mam nadzieję że są tam panie z Art-Comu :D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez seba@jawnet » 29 lis 2008, o 17:53

waldek2@jawnet.pl napisał(a):Mam tylko nadzieje że na na mojej ulicy coś sie ruszy żenada od 2 lat nic w temacie tylko medium ale czekaj do świąt jednych i następnych i święta przybywają tak samo jak lata ale to samo ciągle a to bloki skandal bo to Podwale


Najpóźniej na wiosne w Twoim bloku będzie gigabit ehternet, a prościej mówiąc światłowód. Wiele osób pracuje nad tym aby w każdym bloku taka instalacja była.

Na wiosnę zapraszam po wszystko co jest w naszej ofercie ;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez seba@jawnet » 29 lis 2008, o 17:55

barton@jawnet.pl napisał(a):To ja poproszę ten kalendarzyk :D..mam nadzieję że są tam panie z Art-Comu :D


Oj Barton....;)

Zapraszam, po kalendarz;) Specjalnie dla Ciebie zostawiłem do wyboru jeszcze trzy wersje: Żaglówki, Tatry oraz Stolice Europy.

Powiem Ci że od czasu jak Tobie obiecałem to rozdałem ich już ok 40 ;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez waldek2@jawnet » 2 gru 2008, o 19:26

Czekam do wiosny:):D
Avatar użytkownika
waldek2@jawnet
 
Posty: 31
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez seba@jawnet » 9 gru 2008, o 14:51

powracam do tematu ;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez barton@jawnet » 10 gru 2008, o 00:08

Martwa natura...:(ale skoro kalendarze rozeszły się w tak szybkim tempie , to dobrze , zawsze to jakaś promocja Art-Com-u :D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron