o co kaman w nowym cenniku?

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez seba@jawnet » 14 lis 2008, o 08:38

leeo@jawnet.pl napisał(a):Witam,

czyli mając obecnie taryfę standard na czas nieokreślony (w blokach na Podłężu) mogę podpisać nową również na czas nieokreślony przy max. predkosci 2Mbit/s? Czy wówczas w tych 49zł dostaję publiczne IP?


Można na Twoje pytania odpowiedzieć globalnie: TAK, ale odpowiadając szczegółowo:
Mając obecnie w blokach taryfę STANDARD za 49 zł i umowę na czas nieokreślony po przepisaniu umowy taryfa zmienia się na taryfę MEDIUM w tej samej cenie i umowę na czas nieokreślony.
Jeśli chodzi o publiczny adres IP to jest teraz dostępny w każdej lokalizacji na blokach oraz w sieci radiowej 5 GHz. Dodatkowo jest to usługa bezpłatna jednakże włączana na życzenie abonenta.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez funfe@portal » 14 lis 2008, o 10:20

No to swietnie. Dzieki za informacje :)
funfe@portal
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez kaze@jawnet » 14 lis 2008, o 13:49

Seba a ja mam następujące pytanie.

W lipcu 2006 r. zawarłem umowę na taryfę "diabelską" na 12 miesięcy. Rozumiem, że DIABELSKA była pewną "modyfikacją" taryfy Medium, gdyż płacę 66 zeta co miesiąc. I teraz pytanie - mogę bez problemu przejść teraz na OPTIMUM w tej samej cenie ?

Z góry thx za odpowiedź.

P.S. I drugie pytanko. Jak to będzie teraz z tymi fakturami ?? Będę Sobie musiał sam drukować fakturki, żeby u Was zapłacić abonament??
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez barton@jawnet » 14 lis 2008, o 18:54

kaze@jawnet.pl napisał(a):Seba a ja mam następujące pytanie.

W lipcu 2006 r. zawarłem umowę na taryfę "diabelską" na 12 miesięcy. Rozumiem, że DIABELSKA była pewną "modyfikacją" taryfy Medium, gdyż płacę 66 zeta co miesiąc. I teraz pytanie - mogę bez problemu przejść teraz na OPTIMUM w tej samej cenie ?

Z góry thx za odpowiedź.

P.S. I drugie pytanko. Jak to będzie teraz z tymi fakturami ?? Będę Sobie musiał sam drukować fakturki, żeby u Was zapłacić abonament??


U mnie podobnie - umowa na taryfę 666 - transfery rzędu 950kbps - 67 zł (drugi komp) abonament - a tu oferta cztery razy lepsza za tą samą cenę.Czyżby tylko podpis wystarczył ? , nie można było tego zrobić z automata - wysyłając informację na maila firmowego czyli na Jawnetowskiego ?. Wystarczy tylko podpis czy dodatkowe wymagania (znowu umowa na jakiś okres)?.Prosze także wyjaśnić czy tylko firmy i instytucje mają już nie otrzymnywać faktury papierowej.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez iwan@jawnet » 14 lis 2008, o 22:40

Ja też mam pytanie. W domu mam 3 łącza, jak przejdę na taryfę MEDIUM to ile będę mógł dostać publicznych IP... dla każdego łącza? czy tylko jednego?
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez seba@jawnet » 15 lis 2008, o 11:34

kaze@jawnet.pl napisał(a):Seba a ja mam następujące pytanie.

W lipcu 2006 r. zawarłem umowę na taryfę "diabelską" na 12 miesięcy. Rozumiem, że DIABELSKA była pewną "modyfikacją" taryfy Medium, gdyż płacę 66 zeta co miesiąc. I teraz pytanie - mogę bez problemu przejść teraz na OPTIMUM w tej samej cenie ?

Z góry thx za odpowiedź.

P.S. I drugie pytanko. Jak to będzie teraz z tymi fakturami ?? Będę Sobie musiał sam drukować fakturki, żeby u Was zapłacić abonament??


Bez problemu możesz przejść na taryfę optimum. Będziesz płacił 65 zł, a Twoja umowa zostanie spisana na czas nieokreślony tj. od 1.12.2008 do nie określono.

A po co Ci faktura aby zapłacić? Nigdy podczas płatności nie musiałeś posiadać faktury aby uregulować rachunek. Wystarczy imię i nazwisko i dla potwierdzenia adres i możesz zapłacić. Od nas otrzymasz dowód wpłaty. Dla osób robiących przelew jest podobnie. Logujesz się na stronę zerkasz na numer FV i dokonujesz przelewu z Twojego banku.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez seba@jawnet » 15 lis 2008, o 11:38

barton@jawnet.pl napisał(a):U mnie podobnie - umowa na taryfę 666 - transfery rzędu 950kbps - 67 zł (drugi komp) abonament - a tu oferta cztery razy lepsza za tą samą cenę.Czyżby tylko podpis wystarczył ? , nie można było tego zrobić z automata - wysyłając informację na maila firmowego czyli na Jawnetowskiego ?. Wystarczy tylko podpis czy dodatkowe wymagania (znowu umowa na jakiś okres)?.Prosze także wyjaśnić czy tylko firmy i instytucje mają już nie otrzymnywać faktury papierowej.


Napisałem dokładnie jak to wygląda. Wystarczy tylko podpis. Umowa terminowa będzie tylko dla osób, które taką umowę posiadają (np podpisali z nami umowę w czerwcu na rok) W Twoim przypadku będzie umowa na czas nieokreślony.

Jak wiesz do tej pory zmienialiśmy z "automata", ale tym razem jest za dużo zmian. Nowe dokumenty (znajdziesz ich wzór na stronie panel.jawnet.pl) a przede wszystkim zmiana osobowości prawnej firmy z własności osoby prywatnej na spółkę.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez seba@jawnet » 15 lis 2008, o 11:41

iwan@jawnet.pl napisał(a):Ja też mam pytanie. W domu mam 3 łącza, jak przejdę na taryfę MEDIUM to ile będę mógł dostać publicznych IP... dla każdego łącza? czy tylko jednego?


Nie musisz "przechodzić" na taryfę MEDIUM, to w blokach jest teraz podstawowa taryfa, po przepisaniu umowy. Publicznych adresów IP będziesz mógł dostać tyle ile będziesz miał w domu urządzeń sieciowych bezpłatnie. Jednakże przy podpisywaniu umowy nie jest aktywowany publiczny IP. Jeśli chcesz takowy to się odzywasz do mnie lub na dsi@artcom.pl i jest Ci załączany.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez arthas@jawnet » 16 lis 2008, o 13:18

Prawda prawda jest szybciej :D mam nadzieje ze to takie wstepne DOBRE zmiany na nowy rok* przynajmniej taka mam nadzieje
Avatar użytkownika
arthas@jawnet
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

o co kaman w nowym cenniku?

Postprzez mazi@jawnet » 16 lis 2008, o 14:01

tylko chciałem przykład monopolu pokazać :D
http://www.is.net.pl/
i wcale nie narzekam jestem bardzo zadowolony z jakości naszego internetu :) przy porównaniu np. krakowskiego GHNET, to ghnet jest 5 lat do tyłu :)
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron