A kiedy u nas taka oferta?:)

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

A kiedy u nas taka oferta?:)

Postprzez Anonymous » 11 lip 2008, o 13:39

http://www.akk.net.pl/txt.php?gr=9&ar=51

Mam kolege w tej sieci i gwarantuje, że zawsze jest sporo ponad wypisanym "minimum". Czy można liczyć na to, że w sieci jawnet też doczekamy takich zmian? Dodam jeszcze, że to minimum w naszej sieci wyznacza maksimum (i to w godzinach nocnych).
Anonymous
 

A kiedy u nas taka oferta?:)

Postprzez seba@jawnet » 11 lip 2008, o 15:54

Znam firmę AKK gdyż współpracujemy z nimi wymieniając się np ruchem oraz tworząc JAMBOX, jutro skontaktuję się z właścicielem w weekend i dowiem co to za internet, gdyż jestem przekonany że nie sprzedają "prawdziwego" internetu 4 mbit/s

Internet w ich rozumowaniu może być np wymianą ruchu pomiędzy sieciami na śląsku, pomiędzy hubem, pomiędzy serwerami znajdującymi się w tych sieciach coś ale nasze 2mbit/s które masz w łączu standard.
1 lipca miała się pojawić nowa oferta, ale prawnik zakwestionował moje umowy i legło wszystko w gruzach, poprawioną (nowy wzór umowy) mam dostarczyć do wtorku. W ramach nowych usług będą nowe przepustowości i nowe pakiety.

U nas NA PEWNO się nie pojawi oferta prawdziwego internetu 4 mbit/s za 40 zł bo nie da się takiego internetu w Polsce kupić :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

A kiedy u nas taka oferta?:)

Postprzez Anonymous » 15 lip 2008, o 16:08

Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Chodzi o sieć SSNET.

http://www.m4r1u5z.jawnet.pl/mariusz.rar <-:) Jak widać transfer kolegi jest dużo ponad "minimum". Nie ma mowy tu o żadnej taryfie "nocnej" czy innym cudzie :) (patrz zegar systemowy). Mam nadzieje, że kiedyś dożyje w jaworznie takiego łącza w TAKIEJ cenie. Gwoli wyjaśnienie w taryfie standard nie mamy 2 a 1M. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
Anonymous
 

A kiedy u nas taka oferta?:)

Postprzez mclog@jawnet » 17 lip 2008, o 13:03

To przykre ale zaglądając na strone silesiaczat.pl i wybierając sobie różne witryny innych sieci jestem lekko przerażony... ofertą AC. Większość sieci ma teraz podobną prędkość do nowej oferty Netii (4mbit za 54zł)a na hubie niektóre sieci mają prędkości w megabajtach. No ale my dalej bądźmy sto lat za murzynami, te światłowody w mieście osiądą kurzem i zostaną użyte gdy inne-lepsze technologie wprowadzi reszta. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
mclog@jawnet
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

A kiedy u nas taka oferta?:)

Postprzez waldek2@jawnet » 19 lip 2008, o 06:57

To czekamy na nowe przepustowości bo u mnie od paru lat tak blisko firmy się nie chce zwiększyć przepustowość :(
Avatar użytkownika
waldek2@jawnet
 
Posty: 31
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

A kiedy u nas taka oferta?:)

Postprzez maciekb@jawnet » 20 lip 2008, o 20:15

m4r1u5z napisał(a):[ciach]Gwoli wyjaśnienie w taryfie standard nie mamy 2 a 1M. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.


niestety, Mariuszku, jest jeszcze gorzej: w standardzie to my mamy ledwie 512kb/s, o czym łatwo się przekonasz czytając jawnetowski cennik i ostatni punkt "Uwag". Tobie to mogło umknąć, ale jak pracownik Art-Comu odpowiedzialny za taryfy (?) "myli się" o 300%... ech, nie jest dobrze, nie jest dobrze ;)

swoją drogą, Seba, cóż to według Ciebie jest ten "prawdziwy internet", którego za 40 pln nie da się w Polsce kupić? niby Netia sprzedaje "nieprawdziwy" (fakt nie za 40 ale za 54 pln)? transfery na SSNET to są też z gatunku "prawdziwych inaczej"?
maciekb@jawnet
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

A kiedy u nas taka oferta?:)

Postprzez mazi@jawnet » 20 lip 2008, o 20:40

nigdy
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

A kiedy u nas taka oferta?:)

Postprzez seba@jawnet » 20 lip 2008, o 20:52

m4r1u5z napisał(a):Tobie to mogło umknąć, ale jak pracownik Art-Comu odpowiedzialny za taryfy (?) "myli się" o 300%... ech, nie jest dobrze, nie jest dobrze ;)


No właśnie problem w tym, że jakbyś potrafił czytać to nie twierdziłbyś że ja się mylę. Pisząc o 2 mbit/s napisałem o wymianie ruchu pomiędzy śląskimi sieciami ethernetowymi jak i silesiaczat.pl gdzie faktycznie każdy z abonentów tyle ma.

Co do tego posta, jutro szczegółowo się rozpiszę :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

A kiedy u nas taka oferta?:)

Postprzez mclog@jawnet » 21 lip 2008, o 21:38

seba@jawnet.pl napisał(a):Co do tego posta, jutro szczegółowo się rozpiszę :)

Wypas, normalnie dziś wszystko śmiga mi jak w zegarku, ta wiadomość dosłownie mnie powaliła :D Ale nam niespodzianke zrobiłeś Seba :P
Avatar użytkownika
mclog@jawnet
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

A kiedy u nas taka oferta?:)

Postprzez seba@jawnet » 22 lip 2008, o 06:37

mclog@jawnet.pl napisał(a):
seba@jawnet.pl napisał(a):Co do tego posta, jutro szczegółowo się rozpiszę :)

Wypas, normalnie dziś wszystko śmiga mi jak w zegarku, ta wiadomość dosłownie mnie powaliła :D Ale nam niespodzianke zrobiłeś Seba :P


jutro chodziło mi o dniówkę... siedzę na nocce w pracy i kończę dla Ciebie wiadomość :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron