co jest z netem?

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

co jest z netem?

Postprzez freezee@jawnet » 27 maja 2008, o 22:03

ja mam łącze 1MB i mam pytanko dlaczego czasem stronki nie ruszaja i dlaczego dosyc czesto w nocy net wywala?? Rozumiem modernizacja sieci ale ileż czasu mozna modernizowac?? Moim zdaniem jak cos sie chrzani to AC nauczylo sie pisac ze modernizacja bo tak najlatwiej splawic sfrustrowanego klienta...


ps. wiekszosc ludzi bralo AC ze wzgledu na dc++ swego czasu(gdyż nigdzie indziej nie mozna bylo tyle rzeczy wyszukac, sciagnac ja na dc) ... a dzisiaj to nawet to dc++ daje w tylek;)

Abonamentow AC coraz wiecej, wiec firma sobie ze wszystkim nie radzi, a problemami mozna sie dzielic z kims innym np: silesia ;)

To tylko moje zdanie...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

co jest z netem?

Postprzez seba@jawnet » 27 maja 2008, o 23:42

freezee@jawnet.pl napisał(a):ja mam łącze 1MB i mam pytanko dlaczego czasem stronki nie ruszaja i dlaczego dosyc czesto w nocy net wywala?? Rozumiem modernizacja sieci ale ileż czasu mozna modernizowac?? Moim zdaniem jak cos sie chrzani to AC nauczylo sie pisac ze modernizacja bo tak najlatwiej splawic sfrustrowanego klienta...


ps. wiekszosc ludzi bralo AC ze wzgledu na dc++ swego czasu(gdyż nigdzie indziej nie mozna bylo tyle rzeczy wyszukac, sciagnac ja na dc) ... a dzisiaj to nawet to dc++ daje w tylek;)


Abonamentow AC coraz wiecej, wiec firma sobie ze wszystkim nie radzi, a problemami mozna sie dzielic z kims innym np: silesia ;)

To tylko moje zdanie...


Jest jedna zasada, nie zgłaszając problemu nadal będziesz go miał. O problemie Sielsiaczat.pl i restartach z nim związanych wiemy i pracujemy nad tym, o problemie z przerwami internetu nie.

Oto statystyki monitorowanego przez nas urządzenia na Twoim bloku:
2008-05-12 19:39 Fredry(adres bloku,nazwa urządzenia, adres IP) is responding again. Response time is 8 milliseconds
2008-05-12 19:20 Fredry(adres bloku,nazwa urządzenia, adres IP) has stopped responding (Request Timed Out)
2008-04-08 11:21 Fredry(adres bloku,nazwa urządzenia, adres IP) responding again. Response time is 4 milliseconds
2008-04-08 11:18 Fredry(adres bloku,nazwa urządzenia, adres IP) has stopped responding (Request Timed Out)
2008-04-01 16:55 Fredry(adres bloku,nazwa urządzenia, adres IP) is responding again. Response time is 3 milliseconds
2008-04-01 16:48 Fredry(adres bloku,nazwa urządzenia, adres IP) has stopped responding (Request Timed Out)

Tak to wygląda przez dwa miesiące, a więc nie widzę tam problemów z netem.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

co jest z netem?

Postprzez freezee@jawnet » 28 maja 2008, o 15:24

seba tutaj nie chodzi o to ze netu wogole nie ma(może źle sie wyrazilem wczesniej) tylko ze stronki otwieraja sie bardzo dlugo tak jakby jakis zastój byl albo kij wie...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Poprzednia strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron