co jest z netem?

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

co jest z netem?

Postprzez olpen@jawnet » 20 maja 2008, o 11:57

Chcialem zpatac co jest zgrane zinternetem do jakis 3 dni tak net słabo chodzi ze to masakra.i nie tylko mi dbo duzo osob mi sie pyta czy tez mi net muli jak im. osiedle podleze tak cos ma z tego co widze.
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

co jest z netem?

Postprzez wodnik78@jawnet » 20 maja 2008, o 13:32

Dzwoniąc albo idąc do ac dowiedzialbyś sie szybciej.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

co jest z netem?

Postprzez olpen@jawnet » 20 maja 2008, o 13:45

wodnik78@jawnet.pl napisał(a):Dzwoniąc albo idąc do ac dowiedzialbyś sie szybciej.


a czy powiedziałem ze mi sie spieszy z odppowiedzia;>tak poprostu pytam .nie jest az tak zle zebym musiał leciec do ac .a szczerze mowiac nie raz bylem w ac i wyszlem z niczym czyli nic sie nie dowiedziałem
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

co jest z netem?

Postprzez mclog@jawnet » 20 maja 2008, o 13:57

Ja również potwierdzam problem z netem. W godzinach wieczornych komunikacja poprzez Skype jest udręką, sygnał jest cały czas przerywany. Być może Panowie z AC coś kombinują, szkoda tylko, że jak w większości wypadków o tym nie informują.
Avatar użytkownika
mclog@jawnet
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

co jest z netem?

Postprzez tochixxl@jawnet » 20 maja 2008, o 14:19

Ano mi też sygnał przerywa. Ale już sie przyzwyczaiłem.. :x
tochixxl@jawnet
 
Posty: 50
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

co jest z netem?

Postprzez Anonymous » 20 maja 2008, o 14:38

Dokładnie na OST jest to samo:evil:
Anonymous
 

co jest z netem?

Postprzez seba@jawnet » 20 maja 2008, o 14:53

Nie zgłaszając tego problemu bezpośrednio do mnie będzie ciężko z jego rozwiązaniem - to tak na przyszłość. Przecież macie moje gadu oraz maila.
Jak możecie zauważyć po adresie IP piszę ten komentarz z kompa jawnetowego, na którym pracuje CAŁY dzień w pracy i nie zauważyłem problemu, ale już szukam czym może to być spowodowane.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

co jest z netem?

Postprzez olpen@jawnet » 20 maja 2008, o 15:29

seba@jawnet.pl napisał(a):Nie zgłaszając tego problemu bezpośrednio do mnie będzie ciężko z jego rozwiązaniem - to tak na przyszłość. Przecież macie moje gadu oraz maila.
Jak możecie zauważyć po adresie IP piszę ten komentarz z kompa jawnetowego, na którym pracuje CAŁY dzień w pracy i nie zauważyłem problemu, ale już szukam czym może to być spowodowane.


z tego co wiem to ty tam nei jedziesz na standardowym łonczu tylko na lepszych taryfach ;) i dla ciebie to bez roznicy .
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

co jest z netem?

Postprzez seba@jawnet » 20 maja 2008, o 16:07

olpen@jawnet.pl napisał(a):
seba@jawnet.pl napisał(a):Nie zgłaszając tego problemu bezpośrednio do mnie będzie ciężko z jego rozwiązaniem - to tak na przyszłość. Przecież macie moje gadu oraz maila.
Jak możecie zauważyć po adresie IP piszę ten komentarz z kompa jawnetowego, na którym pracuje CAŁY dzień w pracy i nie zauważyłem problemu, ale już szukam czym może to być spowodowane.


z tego co wiem to ty tam nei jedziesz na standardowym łonczu tylko na lepszych taryfach ;) i dla ciebie to bez roznicy .


No to ja teraz wiem, że źle wiesz ;)
Możesz przyjść do AC i posiedzieć na moim lapku (używam go tez w domu). Mam 512 kbit/s do internetu oraz 8192 kbit/s po sieci wewnętrznej, więc internetu mam mniej niż standard gdyż w nocy mi się nie podwaja ;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

co jest z netem?

Postprzez olpen@jawnet » 20 maja 2008, o 17:06

myslalem ze wiecej tam macie jako pracownicy ;d
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron