pracwonicy

Chciałbyś się poskarżyć, a może chcesz się dowiedzieć kto jest kim? Napisz co o nas myślisz, a chętnie to skomentujemy

pracwonicy

Postprzez Anonymous » 22 mar 2008, o 23:55

Ech :| niewiem co mam myslec ale neiwiem kto dzisiaj jest na zmainie telfonu nie racze odebrac dzisiaj 22.03 godzina gdzies okolo 23:500 slsyzlaalm odebrana w jendym momencie sluchawke i potem ... ze tak powiem piprzenita ... zaby tylko nie odberac a nternet w bloku 225 niedziala chce sie tylko dowiedziec co sie dzieje ale nie odbieranie telfonow to ... neiche nic mowic ale wasza firma dziala gorzej niz TPSA z neostrada ... to tyle :| ponoc nr jest calodobowy ale skoro sie dzwoni i z aprzeproszeiem ktos pieprznie sluchawka to sie niedziwcie ze ludzie rozwiazuja umowy z wami
Anonymous
 

pracwonicy

Postprzez seba@jawnet » 23 mar 2008, o 00:04

Ja postaram się usprawiedliwić kolegę... też do niego dzwoniłem...

Marcin jest na zmianie SAM. Internet poległ w całym mieście, a więc "telefoniada" że nie działa internet. Odbiera telefon za telefonem ;)

Mogę Ci zapewnić iż pracujemy nad systemem który będzie informował, że linie są zajęte i prosimy o zostawienie wiadomości.

Na koniec w imieniu wieczornej obsługi... słowo "przepraszam"!
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

pracwonicy

Postprzez seba@jawnet » 23 mar 2008, o 00:07

No i jeszcze jedno... dzięki za wpis za forum:) Każdy wpis/uwaga/skarga to dla nas powód do jeszcze lepszego/wygodniejszego podejścia do abonenta.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

pracwonicy

Postprzez Anonymous » 4 maja 2008, o 11:24

A ja na temat pracowników Art-comu to tylko mogę powiedzieć jedno Są :DPrzez tyle lat mam internet i nigdy się na Nich nie zawiodłam.I właśnie Panowie Pracownicy :"DZIĘKUJE,ŻE ZAWSZE MOZNA POLEGAĆ NA WAS":D
Anonymous
 

pracwonicy

Postprzez olpen@jawnet » 4 maja 2008, o 14:22

kinga po pierwsze naucz sie dokladnie pisac;).
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

pracwonicy

Postprzez seba@jawnet » 5 maja 2008, o 16:32

kuminka@jawnet.pl napisał(a):A ja na temat pracowników Art-comu to tylko mogę powiedzieć jedno Są :DPrzez tyle lat mam internet i nigdy się na Nich nie zawiodłam.I właśnie Panowie Pracownicy :"DZIĘKUJE,ŻE ZAWSZE MOZNA POLEGAĆ NA WAS":D


Ktoś tu musiał kogoś przekupić ;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

pracwonicy

Postprzez wodnik78@jawnet » 5 maja 2008, o 17:19

seba

to chyba w tej sytuacji musisz przeprowadzić dochodzenie ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

pracwonicy

Postprzez andzi1809@portal » 23 lut 2012, o 11:56

O jak miło :)
Stwierdzam fakt ze pani pracująca w firmie atr-com z tego co pamiętam Anna jest osobą niekompetentną, na niczym się nie zna, nie potrafi zrozumieć wypowiedzianego zdania jak również ma problem z układaniem poprawnego zdania, a co gorsze całkowity brak kultury osobistej!!!!! Po 3 rozmowach z tą Panią myślałam ze jak tam wpadnę to ją rozniosę... stwierdziła ze skoro jest jakaś awaria i nie mam internetu to trzeba zapłacić za ich przyjazd w końcu udało mi się porozmawiać z jakimś mężczyzną który powiedział stanowczo: "Ktoś przyjedzie do godzinki wszystko jest bezplatnie". Jeden Pan jest bardzo fajny z którym nie ma problemu nie wiem jak się nazywa ale zawsze do mnie przyjezdza jak coś jest nie tak z internetem - miły i bardzo kulturalny
andzi1809@portal
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Opinie na temat pracowników ART-COM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron