Jesteśmy dla Was !

Masz jakieś uwagi czy też spostrzeżenia dotyczące prowadzonych przez nas serwisów, podziel się nimi

Jesteśmy dla Was !

Postprzez Anonymous » 27 mar 2008, o 18:18

Siema,

jak sami możecie zauważyć od kilku dni kilka dzielnych osób z artcomu i ct ciężko pracuje aby nonstop przygotowywac dla was informacje.

Jesteśmy dla was i chcemy poruszać ważne dla was tematy.
Jeżeli macie jakies propozycje, przyjedziemy z kamerą lub aparatem, zrobimy materiał o was, o waszych zainteresowaniach lub o czyms ciekawym o czym zechcecie nam powiedzieć.

Piszcie na forum, lub na mejla portal@jaw.pl

pozdr.
Anonymous
 

Jesteśmy dla Was !

Postprzez barton@jawnet » 28 mar 2008, o 09:13

Krótko mówiąc - skończyły się wam pomysły i oczekujecie pomocy od czytelników.

PS. To jest dalej forum Jawnetowe ? , czy już tylko portal gazety "Co Tydzień" i telewizji "CTV" ?. Bo z ciekawych wydarzeń na pierwszej stronie , widzę tylko informacje z życia kościoła i informacje kulturalne. Krótko mówiąc : widząc po ilości wypowiedzi na forum , Jaworznicki Portal Społecznościowy stoi w miejscu , i lata świetlne ma do starego Jawnetowego forum. Brak zainteresowania , czy adres strony nie dotarł jeszcze do wszystkich użytkowników ?.

pozdrawiam
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jesteśmy dla Was !

Postprzez seba@jawnet » 28 mar 2008, o 11:25

barton@jawnet.pl napisał(a):Krótko mówiąc - skończyły się wam pomysły i oczekujecie pomocy od czytelników.

PS. To jest dalej forum Jawnetowe ? , czy już tylko portal gazety "Co Tydzień" i telewizji "CTV" ?. Bo z ciekawych wydarzeń na pierwszej stronie , widzę tylko informacje z życia kościoła i informacje kulturalne. Krótko mówiąc : widząc po ilości wypowiedzi na forum , Jaworznicki Portal Społecznościowy stoi w miejscu , i lata świetlne ma do starego Jawnetowego forum. Brak zainteresowania , czy adres strony nie dotarł jeszcze do wszystkich użytkowników ?.

pozdrawiam


Barton jak zawsze z tysiącem problemów.

Zaskoczę Cię... pomysły nam się nie skończyły to co widzisz to tylko część tego co zdążyliśmy uruchomić. Ten post powstał po to abyśmy byli lepsi... najlepsi:P A przede wszystkich dla naszych czytelników.

Polecam okulistę gdyż ja na stronie głównej (w dniu dzisiejszym) nie widzę żadnych materiałów z życia kościoła poza wykładem ks. dr. Lucjana Bielasa, który można by pod tą kategorię wrzucić.
Piszemy o wszystkim co wydarzyło się w mieście, a że ostatnio były święta to o nich pisaliśmy.

Forum jest jaworznickie, na jawnetowym i tak 80% wpisów w ostatnim czasie to ogłoszenia.

Na brak zainteresowania nie narzekamy... już po miesiącu jesteśmy najczęściej odwiedzaną jaworznicką stroną www :P A promocję zaplanowaliśmy w późniejszym etapie:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jesteśmy dla Was !

Postprzez Anonymous » 28 mar 2008, o 11:37

Nie dziwie się ze misiowi puszapkowi nie podobaja się niektóre newsy.

Na poziomie misia puszapka nie planujemy narazie zadnych materiałów.
No chyba ze piesek leszek osobiście odwiedzi nasze miasto, tylko wtedy radze UCIEKAĆ !!! :)
Anonymous
 

Jesteśmy dla Was !

Postprzez barton@jawnet » 28 mar 2008, o 12:39

Nie wiem Seba , czemu piszesz o tysiącach problemów - ja widzę tylko jeden. Co do wypowiedzi Franka - nie radziłbym kojarzyć awatara z daną osobą . Seba też ma w awatarze buzię dzieciaka , a wiadomo , ze to dorosły i mądry mężczyzna.

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jesteśmy dla Was !

Postprzez seba@jawnet » 28 mar 2008, o 20:21

barton@jawnet.pl napisał(a):Nie wiem Seba , czemu piszesz o tysiącach problemów - ja widzę tylko jeden. Co do wypowiedzi Franka - nie radziłbym kojarzyć awatara z daną osobą . Seba też ma w awatarze buzię dzieciaka , a wiadomo , ze to dorosły i mądry mężczyzna.



Wiesz barton o co mi chodzi:P Jak problemy to barton ;)
Pamiętasz jak pisałem o tym projekcie na starym jawnetowym forum... Naszą wspólną ideą jest tworzenie portalu który będzie blisko mieszkańców. Razem z gazetą Co Tydzień oraz Telewizją CTV jest to możliwe. Wszyscy mamy sporo pomysłów jak zrobić coś ciekawego a przede wszystkim jesteśmy pasjonatami nowych technologii. Jednak nie jesteśmy geniuszami dlatego pytamy Was co Was interesuje, co chcecie wiedzieć, o czym chcecie przeczytać.

Tak jak napisał franek, chcesz tu zaistnieć to taką szanse masz (pisałem o tym jeszcze na forum). Nie chodzi o to aby redakcja pisała, a barton czytał... wiem że masz sporo pasji, wiem że masz sporo doświadczenia. Chcesz to się podziel nimi, nie chcesz nikt Cię nie zmusza. Idea jest taka: Masz coś ciekawego do powiedzenia, pokazania... pochwal się tym.

Atakujesz nas o informacje o kościele, jednakże sam wiesz że były święta. Jak będą następne to napisz coś do nas... podpiszesz się imieniem i nazwiskiem to chętnie to opublikujemy.

Kolejna sprawa to tak jak już pisałem na reklamę przyjdzie czas. Nie interesują nas wizyty kilkusekundowe. Chcemy Was zainteresować materiałami które publikujemy. Naszym celem jest aby codziennie każdy jaworznicki internauta zaglądał na jaw.pl, ale nie tylko. Chcemy aby napisał do nas co mu leży na sercu... tak jak Ty ;)

Wiem, że na forum zagląda kilkaset osób dziennie, szkoda że tak mało osób ma odwagę coś napisać.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jesteśmy dla Was !

Postprzez barton@jawnet » 28 mar 2008, o 23:00

Małe sprostowanie - ja nie atakuję kościoła.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jesteśmy dla Was !

Postprzez seba@jawnet » 28 mar 2008, o 23:17

No to twierdzisz, że piszemy tylko o kościele i wydarzeniach kulturalnych.

Nieważne ;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Tematyka związana ze stronami www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron