Restart

Jaki system operacyjny wybrać to może być proste, ale co w nim później zainstalować może już przysporzyć o ból głowy.

Restart

Postprzez augustyn@jawnet » 16 lut 2008, o 15:34

Mam problem tego typu ; od pewnego paru dni komp restartuje mi się po paru minutach pracy. Instalowałem system na kilku dyskach i za kazdym razem jest to samo. Kupiłem nowy dysk i dalej to samo , kupiłem nową taśme to twardziela i dalej to samo. Zaznaczyc muszę iż jeśli kożystam z botowalnego linuxa z płytki to śmiga aż miło bez żadnych problemów. Wie ktoś o co chodzi?
augustyn@jawnet
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Restart

Postprzez gembol@jawnet » 16 lut 2008, o 16:04

ja bym sprawdził jeszcze kondensatory na płycie głównej czy nie sa wypukłe bo ja tak miałem i komp mi sie samoczynnie restartował co kilka minut
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Restart

Postprzez augustyn@jawnet » 16 lut 2008, o 17:29

KOndensatory są dobre. Już sprawdzałem i nie ma żadnych zmian nan nich.Jak dla mnie to pozostaje już chyba tylko możliwość zasilacza walnietego albo płyty. Głupi juz jestem .
augustyn@jawnet
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Restart

Postprzez seba@jawnet » 16 lut 2008, o 17:46

Ja się nie znam, ale jak przynoszę do chłopaków z serwisu takiego kompa to sprawdzamy pamięć (wymieniamy na nowa), później zasilacz. I najczęściej jest to problem zasilacza
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Restart

Postprzez Anonymous » 16 lut 2008, o 20:19

tez polecam sprawdzic pamieci (gold memory lub memtest), pozniej zasilke wrzucic jakas inna ew posprawdzac temperatury czy poprostu puszka sie nie smazy przy windowsie ;]
Anonymous
 

Restart

Postprzez Anonymous » 17 lut 2008, o 12:13

Ja miałem tak samo, to miałem zepsute kondensatorki na płycie głównej. Objawiało się to tym, że wyskakiwał na niebieskim tle.
Anonymous
 


Powrót do Software czyli oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron