W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 14 lis 2007, o 15:58

Proponuje zmiany w grach na serwerze i przy okazji proszę o postawienie serwera COD 4. Serwer tylko dla posiadaczy oryginała i przede wszystkim RANKINGOWy.

Oryginał kosztuje od 60 zł a gra jest warta każdej złotówki.
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 14 lis 2007, o 17:04

to pewnie pierw wypadaloby zeby posiadazce org sie zglosili, bo dla 1 gracza to chyba nie postawia
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez teddy@jawnet » 14 lis 2007, o 18:28

blizz zapomnij o serwie, na jawnecie niema juz chyba graczy ,ostatnie dwie propozycje czyli ( BF2 i ETQW przeszly bez echa a jeszcze mozna by dodac z nowosci MoH Airborne ) .bedzie klapa.
pozdo i zycze powodzenia w staraniach.
teddy@jawnet
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 maja 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 14 lis 2007, o 19:26

Niemacie sie co martwic ja jestem wtrakcie konczenia pelnej konfiguracji serwera cod 4 mysle ze jutro bedzie juz dzialal oczywiscie IP podam na forum, puki co jest duzo graczy ktorzy niemaja oryginalu, graja na piratach no i serwer poki co bedzie crackowany by niestarcic graczy ;)
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 14 lis 2007, o 22:50

Ja i tak nie korzystam w pełni złącza AC, więc w sumie mi nie zależy. I tak lagi są na serwie.
Jeden oryginał wiosny nie czyni, to racja. Dlatego pewnie nie powstały serwy ale trzymanie serwów po to żeby były to lepiej zrobić dla jednego gracza.

Dla tych co mają i nie mają tu jest lista serwów dla oryginałów z rankingiem jak i również dla tych co wolą zaoszczędzić i jadą na piracie.
http://serwery.callofduty.pl/serwery-cod4.html
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 15 lis 2007, o 01:01

blizz nie chodzi o to bo piractwa niepopieram i sam uwazam ze jak juz naprawde chce sie w cos pograc dluzszy czas to warto wydac te 100zl na orginala, ale polska to nie Francja ;) niekazdego stac, wiele osob bedzie musialo z paru rzeczy zrezygnowac i poczekac te 2 miesiace zeby moc kupic.Ja posiadam serwery i zeby one mialy prawo bytu i walki o stalych graczy musze zaczac od serwera crackowanego!Mam nauczke po serwerze cod1 byl tylko orginal i niestety po pol roku walki musialem go zamknac, w tej chwili mam tylko 2 serwery do cod2 oba crackowane i jakos kuleja.Niestety wystapily pewne komplikacje i nie zdolam ukonczyc prac nad serwerem cod 4 do jutra dlatego tez otwarcie serwera troszke sie opozni ;)
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 15 lis 2007, o 17:25

Po pierwsze - nie ma czegoś takiego jak serwer rankingowy. Są za to serwery, które zbierają statystyki i wysyłają je do punktu zbiorczego - jedyny wymóg to brak modów i poważnych ingerencji w konfigurację (tzw. pure server).

Po drugie - aktualnie brak w ogóle softu do dedykowanego serwera.

Co do tematu innych gierek - było zainteresowanie, ale jak przyszło do testowania ... chętnych brakło.
Anonymous
 

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez teddy@jawnet » 15 lis 2007, o 18:29

ostatnio niezagladam na "games jawnet " bo niema po co, forun przegladam prawie co dzien ale nieprzypominam sobie zeby bylo jakies info o nowych serwach do testowania ,serwy gier na jawnecie sa ! ale gry juz nie na ten czas , a firma taka jak AC z taka ilosca uzytkownikow powinna sama proponowac nowe gry bez pytania ilu jest chetnych . w koncu pora na jakies zmiany !
teddy@jawnet
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 maja 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez doda1@jawnet » 16 lis 2007, o 13:24

tusiek jaki ty szpenio się zrobiłeś "Ja posiadam serwery" :ugeek:
doda1@jawnet
 
Posty: 37
Dołączył(a): 15 sie 2006, o 23:00

W końcu jest !!! Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Wielu graczy

Postprzez Anonymous » 16 lis 2007, o 22:04

no bo posiadam :/ ja tutaj niemowie o serwerach Jawnetowskich.Zreszta czego sie to ma tyczyc?CHce cos dla was dac zebyscie mogli sobie pograc w swoim otoczeniu!A Ty jeszcz e sie czepiasz ze szpaner ze mnie niby. Podkresle Ci zeby cie uswiadomic ze nie posiadam na tych serwerach tylko Rcona tylko jestem ich zalozycielem od podstaw :]
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron