Gadu Gadu W Telefonie.

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Gadu Gadu W Telefonie.

Postprzez Anonymous » 10 sie 2007, o 19:59

WITAM SERDECZNIE :| MAM DO WSZYSTKICH WAS UZYWAJąCYCH GG W TELEFONIE PYTANKO A DOKłADNIEJ PROSBE. PROSIłBYM NASTOMIAST O NAPISANIE TUTAJ W JAKIEJ SIECI MACIE GG I NA JAKIM TELEFONIE I RóWNIEZ ILE PLACICIE. Są PODEJRZENIA ZE GG NAWALA WIEC CHCE SIE DOWIEDZIEC CZEGOS WIECEJ. Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM :geek:
Anonymous
 

Gadu Gadu W Telefonie.

Postprzez nana@jawnet » 10 sie 2007, o 21:21

GG jest obecnie z tego co wiem tylko dostepne w sieci ERA ale oczywiscie moge sie mylic... za gg placi sie 1 zł za tydzien korzystania, rzadko go uzywam ale jednak mi sie zdaza i jestem zadowolona :) w tej chwili korzystam z eragg na telefonie Samsung E250
nana@jawnet
 
Posty: 68
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gadu Gadu W Telefonie.

Postprzez freezee@jawnet » 10 sie 2007, o 22:01

w orange tez jest gg tylko placisz za ilosc wyslanych danych tyle ile gadasz tyle bulisz...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Gadu Gadu W Telefonie.

Postprzez iwan@jawnet » 10 sie 2007, o 22:27

w plusie za 100 kb płacisz 12 gr. mnie to starcza na cały dzień rozmowy (takiej normalnej, nie czatowania:)). Oczywiście 100kb = 12gr w ciągu jednej sesji.
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gadu Gadu W Telefonie.

Postprzez Anonymous » 11 sie 2007, o 10:28

HeyaGG placisz co tydzien 1zł i piszesz do woli :D, uzywalem go jakis czas ale teraz przerzucilem sie na smartGG i place sobie pakiet 5mb za 5zl i starcza mi to na pol roku najmniej :D:D, a wszystko to na K800i
Anonymous
 

Gadu Gadu W Telefonie.

Postprzez gembol@jawnet » 11 sie 2007, o 11:03

ja uzywam era gg płace 1 zł + 22vat na tydzien czyli 1.22 zł mam fona SE k750i i nie narzekam na gg na fonie fajnie smiga i nigdy nie było zgrzytów :]
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gadu Gadu W Telefonie.

Postprzez Anonymous » 11 sie 2007, o 17:47

Dzieki Bardzo. Mam Z Mobilne GG Gadu Gadu Lecz Gdy Chce Sie Połączyć Pisze "Błąd Połączenia". Szukam Odpowiedzi Lecz Nic. Pewnie Cos Z Konfiguracją Ale Niewiem Co ? Mozecie Pomóżcie:) Jezeli Miał Ktoś Taki Problem Prosiłbym O Pomoc. GG 4782454.
Anonymous
 

Gadu Gadu W Telefonie.

Postprzez Anonymous » 20 sie 2007, o 22:40

ja probowalem gg na telefonie w erze przedtem mialem motorolke e398 i placilem jak za polaczenie z internetem czyli za ilosc przeslanych danych.... w tej chwilii uzywam k750i i moglbym miec taka mozliwosc i mozliwosc opisywana wyzej czyli 1zl i mam na tydzien.... chodzilo mi to wporzadku i zdazalo mi sie tez ze nie mogl sie polaczyc.... w takich sytuacjach sprawdzalem jeszcze raz haslo i nr gg jesli bylo w porzadku to probowalem do oporu az sie polaczy.... widocznie cos tam jeszcze jest nidograne w sieci i czasem moze nie laczyc.... minus tej opcji drugiej jest taki ze przy kozystaniu z gg nikt do Ciebie sie nie dodzwoni.... bo to sprawdzalem jest poprostu zajeta linia wiec nie uzywam gg na foniku.... a po drugie to tak duzo nie rozmawiam na gg :P
Anonymous
 

Gadu Gadu W Telefonie.

Postprzez fanreal@jawnet » 21 sie 2007, o 13:01

http://www.gadu-gadu.pl/mobilneGG
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron