netia nowe promocje

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

netia nowe promocje

Postprzez mazi@jawnet » 5 lut 2007, o 16:53

miala netia napewno :) ale juz nikt nie ma a predkosci kosmiczne, tzn jak dla Polakow kosmiczne oczywiscie i tanie nawet ;p
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

netia nowe promocje

Postprzez macro_man@jawnet » 5 lut 2007, o 20:01

Dodatkowo działa dobrze emule ( tutaj prawie wogole) tak samo torrent - mi szedł 1 - 2 KB/s dałem kumplowi co ma Netie bo mnie szlag trafiał i mu się rozpedził dokładnie ten sam link do 100 KB/s także internet z ac ... :( (ja płace 49, kumpel 55 zl za 1,2 M)
PS. Mam nadzieje ze za te kilka dni się polepszy....
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

netia nowe promocje

Postprzez Anonymous » 21 mar 2007, o 22:40

Macro_man nie wiem czy sie doczekasz na poprawe tego "internetu" ja na łączu "do 2mbit/s" to nawet nie moge wejsc na stronke poczetxu żeby obadać gdzie jest paczka na którą czekam :| net poprostu "wyśmienity", nie mam pytań bo i tak nie uzyskam na nie konkretnej odpowiedzi
Anonymous
 

netia nowe promocje

Postprzez Anonymous » 22 mar 2007, o 21:07

ja jak narazie jestem bardzo zadowolony z AC wywiazuje sie z umowy, nawet nadto co obiecali, mialem umowe na taryfe 666 w cenie medium, podniesli transfery dla wszystkich taryf a mnie nie patrzac na to ze mam promocje diabelska i umowe wiazaca do 666kbps podniesli do aktualnego medium,malo??Ja mysle ze AC widzi ze konkurencja rosnie i mamy coraz wiekszy wybór w operatorach i teraz bedzie sie starac na zatrzymanie klijenta!Wiec co chwila beda nowe promocje, wieksze transfery( mi w zupelnosci wystarcza to co mam teraz) szczerze nie potrzeba mi szybszego internetu, stronki laduja sie zybko, pingi w grach mam super,.Czego wiecej??Ja chcialbym jeszcze tylko by AC zaczelo hostowac servery gier oczywiscie odplatnie, bo tego mi brakuje,czy mozna z waszej strony na cos takiego liczyc?? :)Zreszta co Ci da operator niezalezny jak netia czy tpsa, siec Lanowskanapewno daje Ci o wiele wiecej!
Anonymous
 

netia nowe promocje

Postprzez seba@jawnet » 22 mar 2007, o 23:02

Wojtas, bede jutro caly dzien na DC++, odezwij sie do mnie - wpadniemy do ciebie z notbuczkiem i oblukamy co sie dzieje.

Co Ty na to?
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

netia nowe promocje

Postprzez Anonymous » 23 mar 2007, o 15:59

no tusiek jak grasz tylko na polskich serwach to masz dobry ping nie i nie nazywał bym go super, pograj sobie na zagranicznych zwłaszcza jakiś dobrych klanów. Od kiedy ac zmieniło operatora zew. to pingi poszły o połowe w góre z pingu 17/23 poszło na 45/70, jak by nie patrząć dało by sie jeszcze pograć, ale co z tego jak w dodatku co chwile są lagi psujące całą rozgrywke. Seba nie trzeba do mnie przychodzić to nie bedzie miało sensu jeszcze pare tygodni wytrzymam na tym łączu.
Anonymous
 

netia nowe promocje

Postprzez Anonymous » 23 mar 2007, o 17:03

heh wiesz gram i na polskich i na zagranicznych na polskich mam pingi ok 20-40 na zagranicznych miedzy 50-60 to sa zle??sa osoby co placa po 100zl za neta i maja pingi po 100-300 wiec...
Anonymous
 

netia nowe promocje

Postprzez Anonymous » 23 mar 2007, o 18:16

bardzo źle bym powiedział. Przed miesiacem czerwiec 2006 wszystko chodziło znakomicie pingi na bardzo fajnym serwie "EC time rifle only" siegały góra 29 ms grało sie świetnie, prawdopodobnie cerwca 2006 ac zmienił op. zew. i wszystko szlak trafił ping podskoczył do 50/70 ms plus lagi takie, że gra na tym serwie nie miała już sensu, nie tylko u mnie tak sie działo i nie tylko na tym serwie. Tak wiec Tusiek jeśli myślisz ze to łącze jest spoko to sobie tak myśl, ale powiem Ci że jesteś błędzie.
Anonymous
 

netia nowe promocje

Postprzez Anonymous » 23 mar 2007, o 19:12

To jest Twoje zdanie ja jestem zadowolony, a jezeli ty nie to zmien operatora :]
Anonymous
 

netia nowe promocje

Postprzez Anonymous » 23 mar 2007, o 20:51

heh co za koleś :ugeek:
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron