Problem???

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Problem???

Postprzez Anonymous » 5 mar 2007, o 16:25

Witam!Mam do Was pytanie:od jakiegoś tygodnia czasu loguję się na jawnecie,wszystko niby ok... wchodzę na forum,czytam jakiś temat,powiedzmy chcę odpowiedzieć i automatycznie mnie wywala :( znajduję sie na stronie głównej i muszę logować się jeszcze raz,nie przeczytając wszystkich tematów :| zaznaczam,że nie mam wirusów,trojanów,szpiegów etc,macie podobny problem???Odrazu zaznaczam,ze to nie koniec świata,są ważniejsze rzeczy od takich głupot,nie wezmę sznurka i nie znajdę ładnego drzewa z tego powodu,ehheehehehh,można temu jakoś zarazdzić,czy to wina Naszego dostawcy Netowego???

pozdrawiam wszystkich

Marta
Anonymous
 

Problem???

Postprzez iwan@jawnet » 5 mar 2007, o 16:41

usun cookies
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Problem???

Postprzez Anonymous » 5 mar 2007, o 18:37

aaaaaaa nie dopisałam???tak zrobiłam w pierwszej kolejności

ps.ale dzięki za radę :D
Anonymous
 

Problem???

Postprzez Anonymous » 5 mar 2007, o 19:47

mozliwe ze wina przegladarki?/brak certyfikatu sciagnietego??
Anonymous
 

Problem???

Postprzez Anonymous » 5 mar 2007, o 21:20

na pierwszej stronie,certyfikat sll ściągnęłam w pierwszej kolejności :| już dawno temu,właśnie przed chwilą zrobiło mi to samo--aut i logowanie :twisted: cóż chyba będę musiała się przyzwyczaić do "zalet" netodawcy...

dzięki za odp i zainteresowanie

temat chyba zamykamy

pozdrawiam

Marta ;)
Anonymous
 

Problem???

Postprzez xyno@jawnet » 5 mar 2007, o 23:51

wyczysc ciasteczka i tymczasowe pliki internetowe. Swego czasu tez tak mialem.. Jak to niepomoze to przeinstaluj przegladarke
xyno@jawnet
 
Posty: 156
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Problem???

Postprzez beowulf@jawnet » 6 mar 2007, o 08:04

Tez tak mam - pod Firefix'em (nie wiem, jak pod IE czy Opera, bo Opery nie mam a IE nie uzywam). Co najsmiejszniejsze - mam link do jawnetu w zakladkach, i kiedy mnie juz wywali, i klikne w owo zakladke, to znowu jestem zalogowany :|
Tez nie jest to dla mnie jakis wielki problem,( wiem, ze kiedys juz byl o tym temat), ale moze coyote by sie wypowiedzial, moze on zna powod?
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Problem???

Postprzez seba@jawnet » 6 mar 2007, o 12:40

ja miałem ten problem w firefoxie, ale wyczyszczenie plików cookie pomogło. Już przyciągam tu coyote_x
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Problem???

Postprzez Anonymous » 6 mar 2007, o 15:36

czyściłam i jedno i drugie...właśnie musiałam sie znów zalogować :| tak mam firefoxa...ale nie chciałabym z niego rezygnować,siła przyzwyczajenia,jak baba heheheehe ;)

coyote....oczekuję na Twoje rady ;)
Anonymous
 

Problem???

Postprzez Anonymous » 7 mar 2007, o 11:16

Nigdy nie natrafilem na ten problem osobiscie, specjalnie nawet siedziałem kilka godzin i nic :)

Na pewno ten problem czasami występuje, jeśli ktoś właśnie ma tak , że zostaje wylogowany i czyszczenie cookies nic nie pomaga (oczywiście po tym restart przeglądarki) to proponowałbym wtedy sprawdzić czy na innej przeglądarce jest tak samo.

Kiedy się okaże iż dana osoba ma problem z każdą przeglądatką, babol będzie gdzieś ukryty po stronie serwera, natomiast jeśli będzie się pojawiał jednak u tej osoby, w konkretnej przeglądarce (mozilla? opera?) to proponuje użyć programu ze strony www.ccleaner.com i zobaczyć, czy przyniesie to jakieś pozytywne efekty.

Jeśli ktoś zauważy jakąś prawidłowość i da info żebym mógł to u siebie powtórzyć, miałbym jakiś punkt zaczepienia i postarałbym się problem usunąc lub opracować info jak sobie z tym radzić.

BTW: zakładam, że używacie najnowszej werjsji firefoxa.
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron