Neostrada przyspiesza...

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Neostrada przyspiesza...

Postprzez mazi@jawnet » 12 lut 2007, o 21:34

ja mam to samo co verzich..
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 12 lut 2007, o 22:29

Taryfa standard radio.Mierzone na www.dsl.cz - 22:23 :
Rychlost připojení k internetu: 267,11 kbit/s
Rychlost stahování dat: 33,4 kByte/s
Ogólnie mówiąc wszystko tak jak przed "przyspieszeniem transferów" :( .Zobaczymy co będzie po północy .
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 12 lut 2007, o 22:31

wydaje mi sie ze Ci odbiorcy ktorzy sa na laczu radiowym nie beda miec podniesionych transferow, tak samo jak nie moga przejsc na wieksza taryfe.
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 12 lut 2007, o 22:36

Więc proszę o obniżenie abonamentu - dlaczego mam płacić tyle samo co człowiek cieszący się prędkością 1Mb/s? Zresztą nigdzie nie doczytałem (może przeoczyłem?) informacji że przyspieszenie transferów nie dotyczy łącza radiowego.
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 12 lut 2007, o 22:46

to juz przejdz sie do AC i dowiaduj sie,z tego co ja wiem jak mialem radiowke kiedys i ja zakladalem powiedziano mi ze transfery bede mial zalezne od wielu czynnikow (czasem lepsze, czasem gorsze) i tak bylo, wiem tez ze AC odradza ogolnie zakladania radia, bo wiedza ze sa z tym zwiazane rozne problemy miedzy innymi takie jak Twoje " a dlaczego on ma wiekszy transfer i placi tyle co ja ", wiec tak jak pisalem najlepiej przejdz sie badz zadzwon do nich i zapytaj :)
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez adek@jawnet » 13 lut 2007, o 11:48

Taryfa standard.

Rychlost připojení k internetu: 500,15 kbit/s
Rychlost stahování dat: 62,5 kByte/s
adek@jawnet
 
Posty: 116
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez djartur@jawnet » 13 lut 2007, o 12:20

A kto wie jak jest teraz z transferem w sieci i poza? Czy jest to oddzielone czy teraz jest wspólne pasmo?
Bo zauwa|ylem ze jak cos lecialo na DC to po za siecia lecialo wolniej wylonczyem dc to automatycznie przytspiesyzlo. Cyzli rozumiem ze teraz nie ma rozrozniania w sieci/po za.

Seba dzikei za podniesienie medium666 ladnie juz smiga. Rozumiem ze my w nocy tez mamy 2 Mbit?
Jak narazie sredni tranfer ok 90-100 Kilo wiec jest niezle:)
djartur@jawnet
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Neostrada przyspiesza...

Postprzez konrads@jawnet » 13 lut 2007, o 12:38

Ja jestem zadowolony jak narazie z extremum :) 4 mbit/4mbit w sieci non stop i 2mbit poza siecia a w nocy 4 mbit/4mbit to jest Good Shit :]
Avatar użytkownika
konrads@jawnet
 
Posty: 144
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Neostrada przyspiesza...

Postprzez Anonymous » 13 lut 2007, o 12:47

ja tez dziekuje za podniesienie diabelskiej, zmiany odczulem dzis rano kiedy wlaczylem tester szybkosci :) fajnie ze nas nie omineliscie pomimo ze w umowie jest napisane ze 666kbps bez zmian, a jednak zachowaliscie sie bardzo nam uzytkownikom diabelskiej na reke, mysle ze jak tak dalej bedzie to zostane juz u was na dlugi czas ;) Tak poza to co z ta telefonia, jestem ciekaw??
Anonymous
 

Neostrada przyspiesza...

Postprzez wodnik78@jawnet » 13 lut 2007, o 13:24

W taryfie standard zmieniło się coś wogóle, poza tym że w godz. poza szczytem jest ok. 112 kB/s ? Bo jak patrze w dzień to widze że po staremu jest.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron