Akwaryści;)

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Akwaryści;)

Postprzez xytrass@jawnet » 4 lut 2007, o 10:44

Witam,
w związku, iż założyłem sobie niedawno akwa,
chcialbym poznać ludzi, któzy mają i zajmują sie akwarystyką na poważnie, w celu wymiany doświadczeń, oraz wymiany handlowej ;)
Ogólnie chciałbym się też dowiedzieć, gdzie w Jaworznie są jakieś dobre zoologiczne.
I czy jest gdzieś jakis moze związek akwarystów w Jaworznie.
Pozdrawiam
xytrass@jawnet
 
Posty: 211
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Akwaryści;)

Postprzez pesz@jawnet » 4 lut 2007, o 11:09

Ja mogę Ci sprezentować małe ślimaki ;) Ostatnio rozmnażają się w moim malutkim akwarium na potęgę ... A i rybki mi się rozmnożyły :D
pesz@jawnet
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 sie 2005, o 23:00

Akwaryści;)

Postprzez Anonymous » 4 lut 2007, o 12:01

heh slimaczki potrafia dac w dupe, najczesciej mozna je przyniesc na roslinkach z zologicznego , ciezko je eksmitowac z akwarium.co do wymiany doswiatczen polecilbym Ci bardzo fajne forum na którym sam jestem uczestnikiem http://www.akwaswiat.net zreszta jezeli bedziesz mial jakies pytania mozesz pytac tutaj w miare mozliwosci Ci pomoge ;)
Anonymous
 

Akwaryści;)

Postprzez xytrass@jawnet » 4 lut 2007, o 13:43

heh, co do slimaków to racja, wydaje mi się ze są one niezniszczalne.;)
Wiec raczej dziekuje za ślimaczki;)

Na początkowo to chcialbym się zorientować jakie sklepy polecaie, gdzie są sprzedawcy wporządku i znają sie na rzeczy, no i czy poza w/w sklepami są jeszcze jakies w Jawo.
xytrass@jawnet
 
Posty: 211
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Akwaryści;)

Postprzez Anonymous » 4 lut 2007, o 13:54

hmm wyzej nie zostal podany zaden sklep...;) Ja polecam i tam zawsze robie zakupy mimo drogich cen ryby sa zdrowe i zawsze jest schlkudnie, obsluga tez bardzo fajna, jest to sklep na farnej powyzej hali.
Anonymous
 

Akwaryści;)

Postprzez pesz@jawnet » 4 lut 2007, o 14:25

Ja również mogę polecić z czystym sumieniem sklep na farnej, sam zaopatrzyłem się tam w potrzebny sprzęt, zakupiłem też rybki. I po niecałym miesiącu miałem już małe - więc rybki chyba były zdrowe i spragnione miłości :ugeek:
Co do informacji to mam dwie całkiem przydatne instrukcje w .pdf, jedna przedstawia sprawy od strony technicznej, a druga jest o rybkach itp. Jeśli jesteś zainteresowany mogę wysłać na maila :)
pesz@jawnet
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 sie 2005, o 23:00

Akwaryści;)

Postprzez xytrass@jawnet » 4 lut 2007, o 16:58

bede bardzo wdzieczny za mejla z tego typu instrukacjami;)
No fakt zapominalem we wczesniejszym poscie wymienic sklepy. A mianowicie mowilem o sklepie jeden na LEopold-Podleze, a drugi pod zegarem w Centrum. No i ten na farnej ;)
A jelsi mozna zapytac, jakie macie parametry akwa, oraz zaludnienie .?
xytrass@jawnet
 
Posty: 211
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Akwaryści;)

Postprzez Anonymous » 4 lut 2007, o 18:25

ten na leopoldzie nie bardzo kojaze, a pod zegarem szczerze odradzam, z tego co widzialem ryby maja tam nie zaciekawe warunki oraz rybki schorowane.Co do zbiornikow to jeden posiadam 120L w którym obecnie przebywa tylko parka pielegnic "Mekka" z racji iż osiagneły już swoja maxymalna wielkosc, ciezko dopuscic tam inne ryby :) Drugie akwarium to 80 Litrow w którym znajduja sie mieczyki, molinezje neonki oraz kardynałki :)
Anonymous
 

Akwaryści;)

Postprzez pesz@jawnet » 4 lut 2007, o 21:28

Instrukcje właśnie wysłane, co do mojego akwarium to w domu mam miniaturkę - około 30l a w nim dwie parki molinezji żagłopłetwich, za to w pracy akwarium ok. 300l a w nim same pielęgnice :)
pesz@jawnet
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 sie 2005, o 23:00

Akwaryści;)

Postprzez pshem@jawnet » 5 lut 2007, o 02:14

jak już uszczęśliwi was ktoś slimakami to nie ma co się przejmowac tylko wpuścić kilka bocji , w nocy super słychać jak co twardsze ślimaki rozbijane sa o szyby. :ugeek:
pshem@jawnet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron