CS 1.5

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

CS 1.5

Postprzez ukey@jawnet » 11 gru 2006, o 22:54

minelo pare dni od kad sa nowe mapki i jakos gracze nie narzekaja :) server caly czas jest przepelniony i to na kazdej mapie. radgar wielkie dzieki ,czekamy na kolejne dostawy mapek :D i chcialbym poruszyc jeszcze jeden temat co z wyborem map przez kazdego gracza gdy naprzyklad dana mapa sie konczy , mowiles ze zobaczysz co jest nie tak .Mialbym prozbe czy nie da sie zrealizowac tego pomyslu .. zeby kazdy gracz mogl sobie sam wybrac mape i zeby mapa zostala wybrana wiekszoscia . wiem ze to dosc duzo prozb jak na ten miesiac ale jesli dalo by sie to zrobic to mysle caly server byl by happy :) :D
pozdro mari4n
Avatar użytkownika
ukey@jawnet
 
Posty: 127
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 12 gru 2006, o 06:14

Moge ustawic wybieranie nastepnej mapy, ale moze sie przez to zdazyc to co juz kiedys bylo - de_dust2 5 razy z rzedu, bo wiekszosc ma w nosie zmiane mapy. Proponuje zostac jednak przy rotacji ustawionej na sztywno - macie pewnosc, ze gra sie caly czas rozne mapy.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez ukey@jawnet » 12 gru 2006, o 14:00

no w sumie masz racje .. no to dobra zostajemy przy rotacji :)
Avatar użytkownika
ukey@jawnet
 
Posty: 127
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 13 gru 2006, o 20:22

A nie da sie zrobic tak, zeby byla anulowana moliwosc wyboru tej samej mapy co najmniej przez 3 kolejne mapy? :>
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez ukey@jawnet » 15 gru 2006, o 18:41

ablo zeby nie dalo sie wybarc mapy ktora aktualnie jest grana :) co zniwelowalo by powtarzanie sie mapy i granie na niej w kolko
Avatar użytkownika
ukey@jawnet
 
Posty: 127
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 16 gru 2006, o 09:58

Narazie zostawimy tak. Jak tylko odrobie sie z problemami natury sprzetowo-systemowego zerkne za takimi ustawieniami.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez olpen@jawnet » 16 gru 2006, o 12:57

hmm jak widze rozmawiacie na temat cs i bardzo mnie to cieszy :) ja z pytaniem do head admina serwera naszego

ponieważ jest z Jaworzna sporo osob które graja często w counter strika na naszym serwerze i to oni maja ierszenstywo poniewaz sa ztad co serwer prada:> i narzekając ze serwer jest fulll caly czas jaworzno jest zgrane kazdy z jaworzna ma przed nikiem [J-no] i sie rozpoznajemy ;) a ostatnim czasem nawet sporo osob gra i myslalem nad taka propozycja jak by dac autosloty ludziom z jaworzna co maja stałe ip :> co wy na to :>

hmm kolejna spraw pamietam jak zaczynałem grac byly napisy"_nick_ podklada babe" itp itd bardzo to bylo fajna sprawa moim zdaniem?

potem rozmawianie na serwerze gdzie sie nie wejdize na serwer tam jest voice wlonczony :)i fajnie sie gra

i czy admini serwera tak jak ja moga banowac osoby ktore maja zmienne ip tak zeby zbanowalo im cała podsiec zeby nie mogli grac juz bo takich osob ktore klna na adminow wyzywaja itp itd jest mnustwo nawet czity z zmiennym ip graja po 2 minutach wchodza na innym nicku ;)

hmmm pozdrawiam [J-no] oLpEn
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CS 1.5

Postprzez Anonymous » 16 gru 2006, o 16:30

Jeśli chodzi o autosloty - to sprawa ma się tak jak poprzednim razem, czyli ciężko żebym dla każdej z osób mógł dać osobnego slota. Wolałbym rozwiązanie typu prywatne hasło (bodajże już o tym napisałem tutaj), ale silnik gry jej nie posiada. Jeśli chodzi o voice - niestety maszyna nie służy jako serwer tylko jednej gry, więc CS nie może zabrać tylu zasobów.

Co zaś tyczy się banowania całych podsieci - nie, nie macie takiej możliwości i mieć jej nie będziecie.
Anonymous
 

CS 1.5

Postprzez mazi@jawnet » 16 gru 2006, o 20:58

niewiem kto to robi, ale co sprawdze liste banow, lista jest pusta..
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

CS 1.5

Postprzez olpen@jawnet » 16 gru 2006, o 22:50

dokladnie popieram maziego co jaki czas sprawdzam na hlsw i nigdy nei widze banow a jak widze to sa dokladnie z 2 bany ktore niedawno dalismy albo cos;/
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron