Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez seba@jawnet » 3 gru 2006, o 19:11

pysio tu nie chodzi o zapotrzebowanie na energię:)

Co może być w Twoim przypadku to nie wiem, jutro to sprawdzimy, ale potrzebuje otrzymać więcej informacji (seba@artcom.pl) czy to się przytrafia częściej, jakieś określone godziny problemów, jak długo trwa przerwa.

Czekam na info.

P.S. Dostałem maila, dzięki - jutro się za to bierzemy
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 4 gru 2006, o 11:28

Pysio nie zgodzę się z tobą do końca . Ja opisałem swój przypadek i u mnie faktycznie jedyne przerwy w dostawie neta to tylko awaria alektryczności :/ i tutaj właśnie zrzucam wine na Enion , bo jak koledzy nie potrafią do końca wszystkiego dobrze dorpowadzic to tak bywa :ugeek:
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 4 gru 2006, o 11:41

Dziękuję wszystkim za udział w moim temacie.
Czytam uważnie wasz odpowiedzi i nasuwa mi się jedno pytanie.

Od której w nocy jest podwojony transfer? Bo nie raz siedzę sobie do późna w nocy a download nie osiągnął nigdy więcej niż 64kb. Może ta opcja nie dotyczy taryfy standard? Coś przeoczyłem w waszych wypowiedziach (czasem czytam przez chmielowy filtr).

Co do innych wypowiedzi, to zgodzę się z poprzednikami, że dopiero gdy AC poczuje woń konkurencji nagle okaże się, że za te same pieniądze można zrobić więcej.

W sumie też nie narzekam na jakość, jest DC i pare innych usług z których nie korzystam (ale fajnie że są, bo w każdej chwili mogę mieć odchył).

Pytanie moje dotyczyło planów AC na ewentualność pojawienia się konkurencji, jednak pracownicy AC dyplomatycznie uniknęli odpowiedzi.
Czyżby brak planów? Brak wizji na przyszłość? Brak pomysłów? Być może ktoś nowy ze świeżym umysłem by się zdał w dziale marketingu w AC.

Podsumowując
Racja, jest dobrze , cacy , na razie mi się podoba, itp, ale stanie w miejscu to cofanie się i być może już za kilka miesięcy, to co jest dzisiaj, będzie już "słabą ofertą" a nie ofertą na umowę na dwa lata.
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez pysio@jawnet » 4 gru 2006, o 19:01

dzięki seba za zainteresowanie i mam nadzieję że to się przełoży na coś konkretnego,bo dzisiaj właściwie neta nie mam już od 17.00.Łączy na kilka sekund i przerwa.W ciągu godziny 10 przerw i dzisiaj są dłuższe.A od 10.00 do 17.00 był spokój,ani jednej przerwy.
I teraz za każdym razem jak połączy od razu transfer leci na pysk czyli poza kilkusekundowym połączenie cały czas brak neta.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 4 gru 2006, o 23:49

pysio seba duzo razy zwalał na enion lub na wirusy. moze by sie raczej zastanowic na tym co kiedys napisał rgd "ze dobra obsluga jest warta paru zlotych wiecej" (co prawda napisał to na konkurencje czyli tp s.a. ale takie coś działa we dwie strony).
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez pysio@jawnet » 5 gru 2006, o 09:21

tak czy inaczej ja mam kompa czystego,a to trwa już od ponad miesiąca i chyba wykazałem się sporą dawką wyrozumiałości i cierpliwości.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez seba@jawnet » 5 gru 2006, o 10:54

ogor26 zwalam na to co jest powodem, w przypadku pysia problem jest inny. Na enion zwalam najczęsciej na podłężu, gdzie musimy przebudowywać bloki.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez pysio@jawnet » 5 gru 2006, o 11:28

jesli ci to Seba pomoże to dzisiaj sytuacja jest analogiczna do wczorajszej:od włączenia kompa do punkt 10.00 neta brak z przerwami(kiedy się pojawia) i od 10.00 żadnej przerwy do teraz.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 13 gru 2006, o 17:32

Keep up that good work.
Anonymous
 

Poprzednia strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron