Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 30 lis 2006, o 17:46

Ehhh co by nie było to i tak będzie źle... szkoda gadać ;)
PS. Klienta
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 30 lis 2006, o 17:46

Heh Seba nie martw się , klient nie zawsze jest do końca usatysfakcjonowany :P , osobiście pracuje i to bardzo dużo godzin tygodniowo i jakoś sobie radze z nocnym transferem , fakt też jest taki że chciałbym tak samo jeszcze wielu zmian :ugeek: , ale jak narazie pasuje mnie w AC . Miałem godność kilka razy siedzieć na innych łączach lepszych cenowo z wyzszymi transferami i było OK ale limity na dw mnie zabijały :!: . Co mnie najbardziej cieszy w AC łącze symetryczne :oops: .
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez grzkac@jawnet » 30 lis 2006, o 18:59

Seba podnieście transferki o ludzkiej porze to zapewne wiekszość osób będzie zadowolona. Po drugie sondy jak nie było (a miała) tak nie ma ... Po trzecie czemu nie powrócić do starego systemu klikania w jakieś pkt? Zawsze to była szansa na darmowy abonament czy jakąś myszke czy film DVD. Ja osobiście dużo nie ściągam - jednak jak mówicie o promocjach to trochę własnej krytyki...
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez barton@jawnet » 30 lis 2006, o 19:11

A ja chciałbym dużo i za darmo. :|
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez Anonymous » 30 lis 2006, o 20:38

A ja tam jestem zadowolony z oferty AC i wydaje mi się że aktualnie na rynku Jaworznickim jest to najlepsza oferta. Osobiście płace 100zł i za dnia mam 90kB a w nocy 240kB łącze symetryczne (łatwo utrzymać ratio,czy uploadować pliki) a nie jak w większości firm nie dość że limity to jeszcze upload maxymalny pare kilo w przypadku Neti 1MB było download 130kB a upload max 20.
Anonymous
 

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez pshem@jawnet » 30 lis 2006, o 22:29

hmm, to ja poprosze dwa razy tyle co barton i dwa razy taniej.

Acha i jeszcze ... chciałbym, by ta laska co przychodzi do mnie i kasuje opłatę za neta co miesiąc przynosiła zgrzewkę browca i uprawiała za każdym razem ze mną seks.
Reszta mi pasi :mrgreen:
pshem@jawnet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez leszekz@jawnet » 30 lis 2006, o 22:44

popieram!! ale tylko piwo !!
( w przeciwieństwie do pshem'a, sexu od AC NIEOCZEKUJE- w tej działce mam dostep do lepszej przepustowości ;)
ale jeszcze, jakby choć raz na tydzień monitor przeczyscili, a w ramach okazjonalnej promocji chate całą wysprzątali ..hymm ? nawet moge codziennie w banerek klikać
Avatar użytkownika
leszekz@jawnet
 
Posty: 73
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez browar@jawnet » 30 lis 2006, o 23:14

Przestańcie się już czepiać wszystkiego, zawsze komuś coś nie pasi, wyobrażacie sobię by puścili pełną przepustowość w dzień ? Zapchalibyście to odrazu i by nie szło tak łatwo, więc przestańcie się czepiać, bo za 49 zł wiele się nie dostanie :) Jeśli chodzi omnie to mi net pasuje pingi w granicach 50 więc dobrze strony chodzą różnie w zalęzności o której porze dnia, ale jest ok, powiem wam że moja dziwczyna ma netia 512 i jej wolniej strony wczytuje i płaci 76 zł (+abonament telefoniczny) Zresztą po co to pisze i tak będziecie marudzić :) pzd :)
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez leszekz@jawnet » 1 gru 2006, o 00:03

browar;
coby Cie nie zawieść, po_maraudze - czemu o zadowoleniu z św.Mikołaja i sex'u nic nie piszesz ;)
( i wbrew pozorom to hasło, jest na temat topa!!) :)
Avatar użytkownika
leszekz@jawnet
 
Posty: 73
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta sieci Art-Com a konkurencja

Postprzez grzkac@jawnet » 1 gru 2006, o 06:06

...ech a mi jakiś synek przynosi fakturę a nie laska :cry: i znów poszkodowany jestem :cry:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron