Ból głowy czy psikus RDG ??

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez son@jawnet » 20 lis 2006, o 20:23

"A co ma dc do serwera gier" - to że Rad jest Opem i tu i tu, po prostu wg mnie zachował ostrożność i dobrze :)
Avatar użytkownika
son@jawnet
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2 kwi 2006, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez grzkac@jawnet » 20 lis 2006, o 20:39

ta son..zapewne chciał oszukiwać na hubie dzięki tym kodom...
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez beowulf@jawnet » 20 lis 2006, o 21:10

Grzkac - udowodniles juz, ze olewasz gry - i prosze Cie bardzo, gdzie mi tam do tego - ale zrozum to, ze tacy ludzie przeszkadzaja innym w grze, psuja rozrywke - dostal bana na DC, nie umarl od tego, a moze go tknelo i juz niechce cheatowac - moze byc tez w druga strone - wkurzyl sie, i bedzie chcial pokazac rdg, ze on jednak bedzie cheatowac, ale IMO predzej czy pozniej i tak wyszlo by na racje radgara
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez grzkac@jawnet » 20 lis 2006, o 21:44

mógł jeszcze dla pewności dostęp do forum zablokować, do poczty a co tam...jak szaleć to szaleć ...do domu przyjść i kompa ostemplować ... a co będziemy sobie żałowali? to tylko ostrożność...
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 20 lis 2006, o 22:35

Grzkac sam powiedziałeś, że nie grasz w gry, więc nie znasz logiki rządzącej tym "biznesem" - ale oczywiście swoje trzy grosze dorzucić musisz;-/ Czasem lepiej zachować milczenie w temacie, na który nie ma się zielonego pojęcia... User dostał bana i dostał go słusznie, ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr - miejmy nadzieję, że zapamięta nauczkę i więcej takiej gafy nie walnie.
I nie mędrkuj już więcej, bo 1. Wszyscy widzą, że potrafisz ładnie napisać kilka zdań na forum, maturę zdasz z j.polskiego 2. Mam dziwne odczucie, że swoje wypowiedzi budujesz w oparciu o schemat: ja jestem najmądrzejszy, a reszta to debile – tu nie chodzi tylko o ten temat, ale o ogół twoich wypowiedzi – pamiętaj, że, nie jesteś najmądrzejszy;)
Tak czy siak pozdrawiam cieplutko i proponuję definitywnie zakończyć temat, (co oczywiście się nie stanie;p)
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez son@jawnet » 20 lis 2006, o 22:36

Nie grzkac, nie to miałem na myśli, ale podam bardzo prosty przykład np.:
- jestem adminem na forum gry Lineage II
- jestem GM na serwerze L2

Ktoś się mnie pyta na forum (np. poprzez PM) o boty, cheaty i inne exploity, no chyba proste odrazu leci banik ;) bez żadnych ostrzeżen
Ale chyba Ty grzkac także należysz do ludzi którzy lubią się bawić oszukując skoro tak bardzo go bronisz
Avatar użytkownika
son@jawnet
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2 kwi 2006, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez goomis@jawnet » 20 lis 2006, o 23:25

grzkac skończ już :/
juz ci nie jedna nie 2 osoby pisaly zebys sie nie wypowiadal na temat który cie nie interesuje po drugie zasmiecasz dany temat niepotrzebnymi postami :evil: :!:
goomis@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 21 lis 2006, o 00:19

pytać się admina o cheat'y :D musiałeś być pijany albo ... :ugeek: :geek: a swoją drogą to co to za satysfakcja z wkurzania kogoś tym, że pod czas gry używamy aimbota albo gdy widzimy wszystkich przez ściany, nie lepiej to zrobić przy pomocy mychy, klawiatury, swojego refleksu i umiejętności ?! :| zapomnij o cheat'ach, to drugi największy syf programowy jaki istnieje :!: :|
Anonymous
 

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez grzkac@jawnet » 21 lis 2006, o 06:31

tiffat wiem co Cie boli ale na kompromis w Twoim rozumieniu to ja nigdy nie pójdę bo to raczej przyjęcie do wiadomości niż kompromis.....kiedyś jedna mądra osoba mi napisała, że z ludźmi należy nauczyć się współżyć a nie kłócić (patrząc na to forum to rzecz wybitnie trudna do zrealizowania) no ale postaram się i zakończę ten temat...bo rdg konsekwencja raczej nie powala z nóg...więc ktoś musi napisać kiedyś ostatnie słowo ...

goomis i wzajemnie...(z tym zaśmiecaniem) :|
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ból głowy czy psikus RDG ??

Postprzez Anonymous » 21 lis 2006, o 10:20

rules dc:
6. Operatorzy :
d. nie muszą tłumaczyć swoich decyzji.
eot?
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron