Statystyki

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Statystyki

Postprzez Anonymous » 23 wrz 2005, o 22:46

Czy jest możliwe zobaczyć statystyki związane z waszą firmą i użytkownikami? Ilu jest userów w Jawnecie i w jakich usług korzystają (w którym są abonamencie), jakie są średnie zarobki w Art-Comie, ilu zatrudniacie pracowników, itp.? Wiadomości chciałbym uzyskać dla celw poglądowych.
Z pewnością nie podzielicie się niektórymi wiadomościami , bo konurencja nie śpi, ale może kilku informacji się dowiem(y).
Anonymous
 

Statystyki

Postprzez seba@jawnet » 24 wrz 2005, o 16:38

hmmm.... przemyślę jakie informację mogę Ci przekazać i przygotuję troszeczkę:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Statystyki

Postprzez Anonymous » 13 paź 2005, o 15:54

Ależ ja jestem cierpliwy. Ale cóż, już chyba tego nie potrzebuję (przynajmniej na razie).
Anonymous
 

Statystyki

Postprzez seba@jawnet » 15 paź 2005, o 13:37

a więc... troszeczkę statystyk:
W sieci jawnet.pl aktywnych jest 3536 kart sieciowych stacjonarnych, do tego dochodzą 616 karty bezprzewodowych co daje 4152 karty.

Codziennie na stronei jawnet.pl loguje się ok 800 abonentów. 378 naszych abonentów posiada założone własne strony www.

Najwięcej abonentów znajduje się w przedziale wiekowym 41 - 50 lat - 29,4 % - nie obrazuje to jednak wieku osób korzystających z dostepu do sieci.

Firma zatrudnia obecnie 28 osób, co do zarobków to niestety kwoty są bardzo różne. Niewnikam ile zarabiają inne osoby w naszej firmie
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron