jawnet czy neostrada?

Masz jakieś uwagi czy też spostrzeżenia dotyczące prowadzonych przez nas serwisów, podziel się nimi

jawnet czy neostrada?

Postprzez red@jawnet » 24 cze 2006, o 08:03

Jak widzę transfery 50k u kogoś na Torrencie to mnie krew zalewa, u mnie max 12k, i to w porywach, może to wina ustawień ?
red@jawnet
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 24 cze 2006, o 09:21

dziwne red ze kape masz :!: moze korzystasz z jakis badziewnych zrodel i tyle bo ja na EX !! wykorzystuje na maksa lacze i wszystko leci full !!! lepiej sobie poszukaj dobrych zródeł a nie mów ze taryfa kipeska a akurat ta taryfe co masz tez mialem i szlo wszystko idealnie
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez memb@jawnet » 24 cze 2006, o 09:37

ja na torrentach (dobre zrodła) przy taryfie STANDARD wyciągam w porywach do 40kb/s
ale zazwyczaj leci około 30kb/s czyli jest pięknie :D :D
memb@jawnet
 
Posty: 38
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 23:00

jawnet czy neostrada?

Postprzez red@jawnet » 24 cze 2006, o 10:23

a czy może to być wina klienta ? bo ze źródeł różnych korzystałem i nie widziałem różnicy, a mam jawnet od kilku ładnych lat
red@jawnet
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 26 cze 2006, o 10:26

memb, przy taryfie standard jak uda ci sie zrobic jakis upload to juz sa powody do dumy. Idea dzialania torrenta to wlasnie uploadowanie innym. Dlatego na wielu forach masz ratio. Jak jestes pijawa to dostajesz bana i koniec.
Na chwile obecna to chyba najlepszy jest Chello light, 1 Mb/s za 84 zeta, ewentualnie classic - 3 Mbit za 119 zl. Oczywiscie na PDL nie ma UPC, wiec mozna zapomniec, ale praktycznie cala reszta miasta moze sie cieszyc swietna oferta.
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez seba@jawnet » 26 cze 2006, o 10:59

deejay mylisz się... np na skałce z oferty wyższej niż chello standard da się skorzystać tylko w jednym bloku:)
Ładnie to wygląda w reklamie:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 26 cze 2006, o 22:46

Byc moze. Ale to tez zalezy od instalacji kablowki. Na OST i Podwalu wymienili wszystkie skrzynki, okablowanie, i caly sprzet i teraz to juz wymiata. Tak wiec Skalka tez sie doczeka modernizacji kablowki. Natomiast PDL to ma tak zajefajna kablowke, ze ten sprzet pamieta jeszcze wczesne czasy panowania Lecha W.

A tak offtopicowo, to jaki internet polecacie zeby wziac w UK?? Nie znam zbytnio tego rynku, a wiem ze sporo osob tam juz pojechalo, wiec moze ktos sie wypowie??

Seba, poza tym nie myle sie, bo napisalem ze praktycznie cala reszta, co nie oznacza ze absolutnie wszyscy. Zawsze sie trafi jakas lokalizacja w jednym czy drugim za*upiu tego miasta, gdzie jest syf a nie kablowka. Jednak brawa naleza sie dla UPC ze zmienia cala infrastrukture, bo Stream to nawet palcem nie chce kiwnac zeby poprawic jakosc uslug.
Dla was tez naleza sie brawa za zrobienie tej promocji 666, ale widac, ze juz sporo osob chcialo rezygnowac na rzecz netii. Konkretna cena i konkretne transfery - to sie chwali :) Gdybym nie wyjezdzal do UK (byc moze juz na stale, jak sie trafi dobra robota po studiach) to bylbym sklonny wziac te promocje. Z drugiej strony jednak jak sie ma ADSLa to wsadza sie jeden router i bez problemu podpina sie kompa, laptopa, XBOX z XBMC i jeszcze tuner sat.
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 27 cze 2006, o 11:13

Ja mam od kilku dni CHELLO Classic 3MB i póki co nie mam na co narzekać. Minusem niewątpliwie jest limit -25gb...torrentów nawet nie skonfigurowałem i wyciągam 70-120kb/s, ze stronek ściągam ok. 250kb/s :) Teraz jest promocja i przez pierwsze 3 miesiące płacisz złotówke, a przez nastepne 119zł czyli srednio 89zl miesiecznie :) Ogólnie się opłaca :)
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez seba@jawnet » 28 cze 2006, o 07:45

nono niezle szalejesz, niezlym minusem jest to ze jak zapuscisz te 250 kB/s na jeden dzien (25 godzin) to konczy Ci sie limit:P wiec po co sie chwalisz jak i tak niemożesz zabardzo uzywac ;)

Z tego co wiem żeby korzystać z torentów trzeba utrzymywac ratio conajmniej 1:1,a więc tak naprawdę możesz doić 40kilka kilibajtów/s (upload 384kbps przy dobrych wiatrach) żeby bana nie dostać.

konto na forum będziesz miał jeszcze trzy miesiące więc podzielisz się swoimi uwagami ze mna:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 28 cze 2006, o 11:47

seba co do limitu to wiem, ale od dłuższego czasu nie ściągam już dużo z internetu więc ten limit jest dla mnie wystarczający. Co do torrentów - jak ściągne jakąś gre czy coś to ratio rzeczywiście słabe...ale przez najbliższe 3-4 godzinki nic nie ściągam tylko wysyłam i ratio się poprawia :P
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematyka związana ze stronami www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron