Jakie opony wybrac na lato ?

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Jakie opony wybrac na lato ?

Postprzez Anonymous » 13 kwi 2006, o 23:00

o jak zalozyles je na tico albo cienkiego to tak:) ja je mialem podajze w rozmiarze 205/55/15 i smigalo sie super, tylko na koleinach wywalalo. Ale kazdy ma swoje zdanie:)
Anonymous
 

Jakie opony wybrac na lato ?

Postprzez Anonymous » 13 kwi 2006, o 23:00

o jak zalozyles je na tico albo cienkiego to tak:) ja je mialem podajze w rozmiarze 205/55/15 i smigalo sie super, tylko na koleinach wywalalo. Ale kazdy ma swoje zdanie:)
Anonymous
 

Jakie opony wybrac na lato ?

Postprzez pysio@jawnet » 14 kwi 2006, o 07:17

Niewiem co ma rozmiar opony wspólnego z ich jakością,a opony mam 195 55 R15.
napisałem że auto jest na nich od nowości.....nie słyszałem żeby do tico albo SC zakładali fabrycznie takie opony :D.Nadal uważam że P6000 to szrot od którego trzeba się trzymać z dala
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jakie opony wybrac na lato ?

Postprzez grzkac@jawnet » 14 kwi 2006, o 08:02

Zawsze będzie tak, że jednemu będzie się jeżdzić na konkretnych oponkach lepiej drugiemu gorzej. Niektórzy lubią spokojną jazdę, niektórzy lubią "depnąć" i poczuć dreszczyk jak autko nie trzyma się zbyt dobrze drogi. Tylko nie wiem co ma marka auta do jakości opon? Przecież jeżdzimy po tych samych drogach, a koła są takie same - nie ma mniej okrągłych czy bardziej kwadratowych - są tylko większe lub mniejsze ostatecznie słabiej lub bardziej dopompowane. Człowiek uczy się na własnych błędach, dlatego radziłbym Ci kupić jakie Ty uważasz dla siebie i swojego auta najlepsze. Będzie Ci się źle jeżdziło możesz sprzedać kupić nowe, pomęczyć się parę sezonów i kupić nowe ( wiadomo opona rzecz nie wieczna). Tyle z mojej strony.......chyba, że jeszcze szerokiej drogi i lepszych dróg w Polsce :|


pzdr ;)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jakie opony wybrac na lato ?

Postprzez pysio@jawnet » 14 kwi 2006, o 09:02

Tak na marginesie,moja zona w zeszłym roku "zahaczyła" kołem o otwartą studzienkę w Chorzowie.O dziwo felga (aluminowa) ocalała(ukruszyło tylko wewnętrzny rant),ale w opone mozna było wsadzić całą dłoń.Nigdzie tego nie zgłosiła,koszt 440 zł.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jakie opony wybrac na lato ?

Postprzez scarab@jawnet » 14 kwi 2006, o 09:18

:shock: takie cos sie zglasza i dostaje sie odszkodowanie...
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jakie opony wybrac na lato ?

Postprzez grzkac@jawnet » 14 kwi 2006, o 09:18

Na marginesie studzienki omija się szerokim łukiem :ugeek: Raz widziałem jak wyciągali samochód co wpadł do studzienki.......żal się autka zrobiło......
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jakie opony wybrac na lato ?

Postprzez Anonymous » 14 kwi 2006, o 10:21

Jak maja byc na lato.to polecam zmiane rozmiaru na 185/60R14 albo 195/60R14 to sa zamienniki do twego rozmiaru.Co do marki i modelu jedz do jakiegos serwisu gdzie maja duzy wybor, napewno dobrze doradza.
Anonymous
 

Jakie opony wybrac na lato ?

Postprzez pysio@jawnet » 14 kwi 2006, o 10:55

scarab wiem że takie coś się zgłasza,ale z odszkodowanie już nie jest tak prosto :(
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron