instalacja XP

Jaki system operacyjny wybrać to może być proste, ale co w nim później zainstalować może już przysporzyć o ból głowy.

instalacja XP

Postprzez barton@jawnet » 5 kwi 2006, o 14:14

Ubuntu Live - jest po polsku - trzeba tylko wybrać język przy bootowaniu. Jest także inna wersja - Ubuntu w wersji instalacyjnej. Także po polsku. Ubuntu Live posiada w opcjach startowych testowanie ramu - taki Linuxowy MemTest. Przetestuj ram ...bo ja widzę tu problemy płytowo - pamięciowe - skoro winda kopiuje dobrze pliki z cd na twardy a potem znajduje błędy.

Płyty K7S5A - to totalne niewypały. Kiedyś masowo montowane w kompach , dzisiaj masowo padają (ja w przeciągu 7 ostatnich miesięcy wymieniłem 4 takie płyty). Prym tutaj wiodła firma ProgInfo - która montowała te płyty jak oszalała , jakby nie było innych.

W pracy mam 500 MHz Celerona i 128 Ram :) , i z Windą XPp śmiga w necie jak szalona.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

instalacja XP

Postprzez Anonymous » 5 kwi 2006, o 14:57

Ja mam 600 Mhz i 256 Ramu a XP hula jak szalone :D

freezee ty lepiej sprzedaj tego kompa w koncu :geek:

a tak serio to nie przyszlo ci do glowy ze mozesz miec walniety kontroler dysku na plycie glownej ?? :D
Anonymous
 

instalacja XP

Postprzez aerodeck@jawnet » 5 kwi 2006, o 17:00

Tak , płyty ECS to była domena p. Majczaka z PROGINFO. le nie tylko to , wogóle zawsze cisnęli kit i shit klientom. Podejżewam że nic sie nie zmieniło. Najbardziej mnie rozwalili tekstem gdy kupowałem u nich myszke A4TECH-a , Majczakowa stwierdziła że do TYCH myszek wogóle nie ma sterowników. Ładna ściema bo gdy rok wcześniej kupowałem u nich myszke tej samej firmy tyle że kólkową to dyskietka ze sterami była. A tak na marginesie to na stronie A4TECH są stery do myszek. O proginfo i właścicielach mogę troce więcej napisać ale po co jak większość i tak zna ich możliwości.
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

instalacja XP

Postprzez Anonymous » 5 kwi 2006, o 19:11

HeHe
Panowie schodzimy z tematu.... ale co tam :)
Mój ECSik z BIOSem 3.1 śmigał jak trza a po upgradzie BIOSu to już miodzio. A płyta, o której pisałem to płyta z BIOSem 1.0 (defakto nigdy nie znalazłem na necie BIOSów do tej wersji, a nawet nie ma takiej płyty na oficjalnej stronie ECS)... I wcisnęli ten kit mojej żonie w PROG-INFO jeszcze jak się nie znaliśmy :)
Jaki z tego morał:
ECS i PROG-INFO rządzi :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Anonymous
 

instalacja XP

Postprzez freezee@jawnet » 7 kwi 2006, o 15:25

spoko wszyskto dziala XP smiga opróćz małej rzecy myszka niechce trybić mam 3 pzejściówki z PS/2 na COM i kiszka żadna nie dziala nie wiem czemu...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

instalacja XP

Postprzez barton@jawnet » 7 kwi 2006, o 15:53

A Comy masz w biosie włączone ...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

instalacja XP

Postprzez Anonymous » 7 kwi 2006, o 17:26

Myszki a4tech mialy specjalne (inne) przejsciowki ps/2 - com. Moze w tym lezy problem?
Anonymous
 

instalacja XP

Postprzez freezee@jawnet » 7 kwi 2006, o 21:09

w sumie to moż ei racja ja mam jakies przejciowki i myszke A4tech i nie dziala:|
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

instalacja XP

Postprzez Anonymous » 7 kwi 2006, o 22:53

Dlatego wlasnie sprobuj inna - bo to moga byc przejsciowki standardowe a nie te wymyslone przez A4Tech.
Anonymous
 

instalacja XP

Postprzez freezee@jawnet » 8 kwi 2006, o 10:16

a jeszcze jedno pytanko czy mysz optyczna może działac pod COM ???
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Poprzednia strona

Powrót do Software czyli oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron