Turniej gier przez neta !!

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

Turniej gier przez neta !!

Postprzez Anonymous » 28 mar 2006, o 13:46

Qbas ja wiem, ale jezeli zoorganizuje to ktos z sieci jawnet, to wyjdzie to o wiele lepiej, niz jezeli zoorganizowalbyts to ty albo ja.. nie sadzisz ?? jezeli chcialibyscie zorganizowac na lanie a nie online to juz jest wiekszy problem, ale mam nadzieje ze wypali to w najblizszym czasie. A co do serwerow przez gre onliune to chyba sa...
Anonymous
 

Turniej gier przez neta !!

Postprzez Anonymous » 28 mar 2006, o 16:43

panowie, ktos tu organizuje pokazy linuksa w MCKu. A nie mozna by tak np. zalatwic z nimi sali, nazwozic wlasny sprzet, i postawic switcha, troche kabli i byloby lan party?? Przeciez to w sumie nie jest takie trudne do zrobienia. Zaleta (a zarazem wada) jest to, ze kazdy bedzie grac juz na swoim sprzecie, configach, itp.
Anonymous
 

Turniej gier przez neta !!

Postprzez wiqert@jawnet » 28 mar 2006, o 17:47

nie ktos a JLUG :D (www.jlug.jaw.pl) a co do lanparty to skladka 10zl to nie jest duzo moim zdaniem zeby wynajac sale na noc, przyniesc sprzet i chulac do rana
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Turniej gier przez neta !!

Postprzez Anonymous » 28 mar 2006, o 18:34

z tego co wiem, juz eroro i d4widov organizowali takie lanparty w domu dzialkowca, chyba nawet ze 3 razy:], tylko ze wtedy grali tylko q3/qw:)
Anonymous
 

Turniej gier przez neta !!

Postprzez Anonymous » 28 mar 2006, o 18:56

jak zorganizujesz lanparty po 10 pln od kompa to gwarantuje ci graczy q3 w liczbie najmniej 5(oczywiscie lan to dla mnie nocne posiedzenie a nei od rana do popoludnia)
Anonymous
 

Turniej gier przez neta !!

Postprzez stanior@jawnet » 28 mar 2006, o 19:02

hehe poczekajcie chile to zobaczycie LAN party z jednymi z największych sław na scenie Q3 CA :) Może sie pojawią na jednej z JTeam'owych Nocek :). Pozdro for all :)
stanior@jawnet
 
Posty: 143
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Turniej gier przez neta !!

Postprzez Anonymous » 29 mar 2006, o 10:35

Mozna sie zebrac,zrobic itd.Wziasc sale na 24h w dzien turniej 4all,w nocy normalna zabawa.Tylko te 10zl to troche malo realne ,predzej 15 ale to juz wszystko od tego ile byloby chetnych z kompami ilu bez itd itd
Anonymous
 

Turniej gier przez neta !!

Postprzez beowulf@jawnet » 29 mar 2006, o 16:51

Wynajmijcie sobie sale od WF w jakiejs szkole, dogadajcie sie z kims, kto sie opiekuje sala informatyczna, pociagnac neta na sale, i macie tani, duzo miejsca, tyle ze z nocka moze byc problem :P

Co do JLUGu, to chyba dopiero przy jakiejs wiekszej impreze w wiekszym miejscu. BO ani na "normalnych" warsztatach miejca nie ma (1 sala lekcyjna + korytarz), ani w MCKiS pewnie miejca nie bedzie...

Ponoc da sie zalatwic z kims od kawiarni w hali w Centrum nocke, ale nie wiem dokladnie. Na OST w jakiejs kafejce ponoc tez sie dalo...
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Turniej gier przez neta !!

Postprzez Anonymous » 29 mar 2006, o 21:53

Chętnie bym wpadł z kompem na takie lanparty :)
Anonymous
 

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron